1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Bozuk Para Büyüsü Nedir? 2023


0

Bozuk Para Büyüsü

bozuk para büyüsü
bozuk para büyüsü

Bozuk Para Büyüsü;Her birimiz zaman zaman maddi sıkışıklıklar yaşamışızdır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda hiç para büyüsünü denemek aklınıza geldi mi? Eğer ihtiyacınız olan para miktarı küçükse bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Bozuk para büyüsü çok eski zamanlardan beri geleneksel yollarla uygulanan çok etkili ve pratik bir büyüdür. Bir çoğumuz zaman zaman para sıkıntısı çekmişizdir. Olmayacak yerlerde paramız çıkışmayabilir veya almak istediğimiz bir şey için bir türlü para biriktiremeyiz. Böyle durumlarda ihtiyacınız olan miktar büyük rakamlar değilse Bozuk Para Büyüsünü yle bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Çok eski zamanlardan beri uygulanan ve riskleri az olan bu büyü çeşidi bir çok insanın ihtiyacını gidermesine yardımcı olmuştur.

Eğer ihtiyacınız olan miktar fazlaysa bu işlem sizin için faydalı olmayacaktır. Bu işlem daha çok küçük ihtiyaçları gidermek için kullanılır. Büyük miktardaki paralar için bozuk para büyüsü işe yaramayacaktır. Böyle bir ihtiyacınız varsa daha etkili olan zenginlik büyülerini tercih edebilirsiniz.

Bu büyü yaptığınızda hiç olmadık yerlerden ihtiyacınız olan paranın geldiğine şahit olacaksınız. Ancak elbette ki büyünün etkisini gösterebilmesi için ritüellerin eksiksiz uygulanması gereklidir. Büyük miktarlardaki paraalr için bu işlem yetersiz kalacaktır. Bunun yerine kara büyü sınıfındaki zenginlik büyülerini kullanabilirsiniz. Ancak bu büyüleri kendiniz yapmasanız daha iyi edersiniz. İşinin ehli kimselerce yapılmadığında aksi sonuçlar doğurabilir.

Gerekli Malzemeler

Bu işlem etkisini en erken 1 haftada gösterecektir. Bu nedenle uygulama yapacağınız zamanı iyi ayarlamalısınız. Her işlemde olduğu gibi bu işlem için de bazı malzemelere ihtiyaç duyacaksınız. Bu malzemeler oldukça rahat bulabileceğiniz malzemelerdir. Ancak malzemelerin eksiksiz olması çok önemlidir. Eksik malzeme ile yapacağınız işlemden sonuç almanız olanaksızdır. Ayrıca ritüelleri eksiksiz uygulamak da oldukça önemlidir.

 

Bu işlem için kullanacağınız malzemeler şu şekilde sıralanabilir;

  • Yeşil keçe
  • Yeşil bir iplik ve iğne
  • 4 adet altın renkli mum
  • 4 farklı değerde olan madeni paralar
  • 10 adet kurutulmuş nane yaprağı
  • Gök mavisi kağıt
  • Kalem

Bu malzemeler kolaylıkla temin edebileceğiniz malzemelerdir. Ancak bu malzemelerden biri dahi eksik olursa işlem başarılı olamayacaktır. Yeşil rengin parayı çektiği bilinir. Çağlar boyunca bu şekilde inanılmış ve yapılan uygulamalar sonucunda yeşil rengin etkisi kanıtlanmıştır. Kullanacağınız malzemeleri temin ettikten sonra işleme başlayabilirsiniz. Bu işlem evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz basit bir işlemdir. Korkmanızı gerektirecek bir büyü de değildir. İşlemi doğru uyguladığınız takdirde en geç bir hafta içinde dilediğiniz miktardaki para size farklı yollarla ulaşacaktır.

Bozuk Para Büyüsü Yapım Aşamaları

Malzemeleri eksiksiz kullanırsanız ve tılsımları doğru telaffuz ederseniz para gelip sizi bulacaktır. İşleme başlamadan önce gerekli malzemeleri eksiksiz temin ettiğinizden emin olun! Ardından uygulamaya başlayabilirsiniz.

bozuk para büyüsü
bozuk para büyüsü

Bu uygulamanın işe yarayabilmesi için ritüellerin eksiksiz uygulanması önemlidir. İşlemler oldukça basittir ve herkes kolaylıkla uygulayabilir.

 

Öncelikle yeşil keçeyi kase şekline getirin. Tam 10 adet kuru nane yaprağını da kaseye ekleyin. Gök mavisi kağıdın üzerine istediğiniz para miktarını yazın. Masanın üzerine keseyi, 4 adet mumu ve farklı değerlerdeki madeni paraları bırakın. Son olarak da kağıdı bırakın. Altın renkli bir mumu ve bir adet parayı karenin dört köşesine yerleştirin. Ardından mumları yakın. Sıra sihirli sözcükleri söylemeye geldi. Bu büyünün tılsımı şu şekildedir;

Paranın Efendisi, biraz para gelmesi için dua ediyorum. Bunu kazanmak için çalışacağım ve bana şimdi gelirse bu çabayla gelen tüm paraları da geri ödeyeceğim. Lütfen ve lütfen yakın bir zamanda bana yolla.

Bu tılsımı tekrar ettikten sonra yaktığınız mumların etrafında 4 kez dönün ve ardından oturun. Artık büyünüz devreye girmeye hazır.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap