1

Bulut Falı Nedir

Kökleri eski Yunan’a kadar dayanan bir yöntem olan Bulut Falı, geleceğiniz hakkında birçok şeyi öğrenmeniz için etkili bir yöntemdir.

Bulut Falı
Bulut Falı

Tabiat, doğa ötesinin aynasıdır. Yeterli manevi bilgiye ve olgunluğa sahip olan kişiler tabiattaki olaylara bakarak insanların geleceğini görebilirler. İnsanlar tarih boyunca yıldızlara ve bulutlara bakarak gelecek hakkında bilgi sahibi olmuşlardır.

Bulutlar da insana geleceğini ve iyi bir yaşama sahip olmak için ne yapması gerektiğini gösterebilir. Bulutların şekillerini doğru bir biçimde yorumlayarak geleceğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bulut Falı, kökleri Antik Yunan dönemine kadar dayanan bir disiplindir,burada temel amaç bulutların şekillerine bakarak kişinin geleceğinde neler ile karşılaşacağını yorumlayabilmektir, Tıpkı müneccimlik ve astroloji gibi ciddi bir disiplin olduğunu belirtmek gerekir, bazı medeniyetlerde astroloji iliminin bir parçası olarak görülmüş ve o şekilde yorumlanmıştır.

Binlerce yıldır uygulanan bulut falı yönteminin eski Yunan inancı ile bağlantılı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Nitekim Yunanlılar tabiattaki güçleri temsil eden tanrılar olduğuna inanıyorlardı. Gökyüzü tanrıların mekânıydı ve burada görülen her şey onların işaretiydi. Bu inancı bugün sürdürmüyor olsak da, bulutların gelecekten haber verdiğini ve doğru yorumlandıklarında birçok manevi sırra ulaşmamızı sağlayacaklarını biliyoruz.

Bulut Falı Nasıl Bakılır?

Bulut falının diğer fallardan ayrı bir metoda sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Nitekim bulutlar da tıpkı yıldızlar gibi herkes için farklı anlamlar taşıyabilir. Burada önemli olan bulutların şekli değil, bu şekillerin kişiler için ifade ettikleridir. Nitekim aynı şekil farklı insanlarda farklı kehanetler yorumlanmasını gerektirebilir.

Öncelikle bulutların şekillerini incelemek gerekir. Bulutlara dikkatli baktığınızda her birinin kendine özgü bir şekle sahip olduğunu ve bu şekillerin gündelik hayatımızda sıklıkla rastladığımız cisimlerle benzeştiğini görmeniz zor olmayacaktır.

Kimi bulutlar ayakkabıya, kimileri ağaca benzeyebilir. Bu falı bakabilmek için öncelikle bulutların şekillerini ayırt edecek seviyeye gelmeniz gerekecektir.

Söz konusu seviyeye ulaşmak ise zaman alır. Bulut falı bakmaya başlamadan önce bir ay boyunca her gün bulutları incelemeniz, şekilleri bütün detaylarıyla bilmeniz gerekir. Kaçırdığınız en ufak bir detay falı yanlış yorumlamanıza sebep olabilir. Medyumluk yeteneğiniz varsa ve manevi sezileriniz kuvvetliyse bir ay boyunca

Bulut Falı
Bulut Falı

bulutları inceleyerek bulut falı bakmanız mümkün olabilir.

Fal bakmadan önce niyet etmek gerekir. Belirtildiği gibi, bulutların şekilleri her insanda farklı bir anlam ifade edecektir.

Dolayısıyla bu şekilleri yorumlarken, niyete göre yola çıkmak faydalı olacaktır. Ayrıca fal baktıran kişinin falcıya öğrenmek istediği sonucu söylemesi gerekir. İş, aşk, gelecek gibi konularda farklı yöntemler bulunmaktadır ve şekiller farklı anlamlar ifade eder.

Bundan sonra yapılması gereken şekilleri yorumlamaktır. Ağaç, ayakkabı, balık gibi şekillerin standart anlamları vardır. Ancak diğer şekillerde tıpkı kahve falı gibi bir yorumlama gerekir. Hatta bu şekillerin anlamları bilinmiyorsa kahve falındaki ya da rüya yorumlarındaki karşılığına bakılabilir ve fal baktıran kişiş için nasıl bir anlama sahip olduğu söylenebilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    Fal değil ben celp için yardım aldım yuvamızı bozan biri vardı karıma askıntı olan uzaklaşması için aradım yasin hocayı memnun kaldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir