2

Büyü Yapılan Kişide İlk büyü belirtileri nelerdir? – Tüm Belirtileri ve Değişiklikleri

Büyü yapılan kişilerde meydana gelen sorunlar kişilerde oldukça büyük sıkıntılara yol açar. Bu sıkıntılardan kurtulmak için konusunda uzman olan medyumlardan yardım almak gerekir.

Hayvanların Davranışlarındaki büyü belirtileri ,Değişimler;

büyü belirtileri
büyü belirtileri

Birinde büyü olduğunu anlamak,Hayvanlar büyü yaptırılan kişinin etkisi altına girerek kişiye agresif davranışlar içerisine girebilir. Bu anlamda hayvanların kişiyi gördüğünde huzursuzlaşması ve kişiye karşı saldırgan hareketler sergilediği gözlenir. Aynı zamanda hayvanlarla büyü etkileri bulunan kişi aynı ortamdayken hayvanlar aşırı huzursuz ve olağan dışı tavırlar sergileyerek kişiden ve ortamdan rahatsızlık duyduklarının sinyalini verirler. Bilinen bir gerçek olan insan ve hayvan arasındaki algısal eşikler birbirinden son derece farklılık gösterdiğidir.

Hayvanlar bu anlamda algı olarak insanlarda daha ileri düzeydedir. Bu nedenle duyamayacağımız sesleri duyma ve hissedemeyeceğimiz kokuları algılama yeteneği biz insanlardan daha fazladır.

Heyelan ve deprem gibi doğal felaketlerin hayvanlar tarafından önceden algılanarak huzursuz hareketler sergilemesi de bu algı üstünlüğünden kaynaklanmaktadır. Bu algı üstünlüğünün bilinci ile yola çıkıldığında eğer bir kişiye büyü yapıldığında hayvanlar bunu üstün algı yetenekleri algılayarak büyü yapılan insanın yanında aşırı agresif ve huzursuz davranışlar sergileyerek o kişideki büyü yapıldığı belirtileri olabilmektedir.

Bu tarz belirtileri düşünerek dikkat etmek ve neler meydana geldiğini bir kenara not almak sonraki süreç için gerekli olan bir detaydır.

Uyku Sorunu ve Mekândaki Sorunlar

büyü belirtileri
büyü belirtileri

büyü etkileri altında olan kişiler aşırı uyku hissi yaşarlar,uykusuz kalırlar ve hatta ne kadar fazla uyusalar da hiç uymamış gibi bir yorgunluk içerisinde kalkar. Günlük olarak 10 ila 12 saat boyunca uyumuş olan kişiler bile uykuyu alma konusunda oldukça büyük bir sorun yaşarlar ve uyku alamazlar. Nazar, muska, cin ve diğer büyüler insanların yaşamlarında sadece uyku süresinin üstünde etkili değildir. Kişilerin bazılarında gözünü kapatması ile uykuya dalmasını sağlar. Bu tarz uykularda genelde büyü sonucunda kötü rüyalar görülür ve oldukça sıkıntılı şekilde kalkılır.

Yapılan büyüden kaynaklı olarak kişilerin yaşadıkları evlerde, iş ortamlarında ve diğer mekânlarda kasvetli bir hava her daim bulunur. Bu tarz ortamlarda ışık son derece yüksek düzeyde olsa bile kişiye her daim burası karanlık gelir ve normal bir görüntüyü yakalayamaz. Ayrıca büyülerin yapıldığı alanlardan rutubet kokusu bulunur. Ek olarak havada acımsı bir kokuda da oldukça rahatsız edici düzeydedir ve hemen farkedlir. Yani koku olan ortamlarda ve ışık ile alakalı sorun yaşanan alanlarda büyülerden şüphelenmek gerekebilir. Bu mekânlarda büyünün olup olmadığı ile alakalı tespitleri uzman olan medyumlar tespit edebilir.

Eşyaların Kaybolması ve Sakarlaşmalar

Evin anahtarlarını unutarak kapıyı kapatmak veya arabanın kontağında üstünde anahtarı unutarak uzaklaşmada büyülerin kesin belirtileri arasında yer alır. Büyüler ile alakalı olan süreç ilerlediği zaman elzem şeyler de unutulmaya başlanacaktır, unutkanlık ortaya çıkacaktır. Bu sıkıntı ileri boyutlara ulaştığından dolayı kişiler kendilerindeki bu sorundan rahatsız olmaya başlayacaktır. Bazı kişilerin evlerinde gözünün önünde bulunan eşyalar bile kaybolmaya başlar. Büyüye maruz kalan kişilerin eşyaların kaybolması sonucunda ani şekilde bulunur.

Büyüye maruz kalmış olan kişilerde ani şekilde eli ayağına dolaşmaya başlama sorunu da ortaya çıkar. Hemen hemen tüm yetenekleri kaybolmaya başlar. Yaptıkları her hareketlerinde sakarlıkları ile kendilerini belli ederler. Meydana gelen sakarlıklarının başlıca nedenleri ise saydam ve soyut varlıkların geçirgenlik özelliği ile yapılan büyünün ketum özelliğinin zıt kutuplarda olup birbirine itme ve büyü etkileri nden meydana gelir.

Büyülü kişi ile Havuz, deniz gibi saydam ortamlarda bulunduğunuzda çok fazla eğlenme fırsatı bulamayabilirsiniz. Bu tarz ortamlarda büyü altında olan kişi anlamsız bakışlarla olduğu yerde hiçbir şeyin farkında olmadan,hiçbirşeyi anlamadan dakikalarca heykel gibi donup kalabilirler. Bu hareketin anlamı büyülü kişinin bilincinin o anlarda yok olması ve ruhunun boşlukta tutuklu kalmasıdır.

Kişi kendine gelip ne olduğu ya da ne yaptığı sorulduğunda hiçbir şey hatırlamadığını ve o anı yaşamadığını söyleyecektir. Hatta olanları yaşadığı boşluğu kendine anlattığınızda öyle bir şey olamayacağını söyleyerek olanları inkâr edecektir. Bu gibi durumları gözlemlediğiniz kişilerin büyü etkisi altında olduğunu algılayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Evde buyunun olduğunu nasıl anlaşılır

  2. bana ermeni büyüsü yapıldığını öğrendim,demek ki onun içinmiş bütün işlerimin ters gitmes çünkü ben büyü istemedim asla inanmıyorum .büyüyü bozdurdum.Bi de ayrıca yasin hocaya işlem yaptırdım büyüden de uzak durduk..Ooooo sonuç harika oldu.Bütün işlerim yoluna girdi.Hocama saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir