1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Büyü Çeşitleri, Hangi Büyü Ne İşe Yarar? 2022


0

Büyü çeşitleri, geçmişten günümüze kadar birçok medeniyet tarafından uygulanan bir işlemdir. Bu işlem ile ruhani adını verdiğimiz doğaüstü varlıklardan yardım alınmakta ve herhangi bir isteğin yerine getirilmesi sağlanmaktadır. Günümüzde en çok bilinen ve tercih edilen büyüler ise şunlardır:

 • Bağlama büyüsü
 • Domuz büyüsü
 • 41 büyüsü
 • Kan büyüleri
 • Kaşık büyüsü
 • Yumurta büyüsü
 • Kilit büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Voodoo büyüsü
 • Karabiber büyüsü
 • Meni ile yapılan büyüler
 • Papaz büyüsü

Yukarıda yer alan büyüler, çeşitli amaçların gerçekleştirilebilmesi için sıklıkla tercih edilir. Bu büyülerin her biri farklı ritüeller kullanılarak gerçekleştirilir. Ayrıca büyü çeşitleri bir medyum aracılığıyla yapılmalıdır. Her ne kadar gereken malzemeleri edinseniz de uygulama aşamasında ruhani davet edileceği için alanında uzman medyumlardan yardım almanız şarttır.

Hangi Büyü Ne İşe Yarar?

Büyü ne işe yarar sorusunun yanıtını pek çok kişi merak eder. Büyüler çeşitli amaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. Örneğin bir kişiyi kendinize aşık etmek, düşmanınıza zarar vermek veya evli bir çiftin boşanmasını sağlamak için büyü yaptırabilirsiniz. Ancak kara büyü adını verdiğimiz, başkasına zarar verme amacı taşıyan büyüler birtakım sıkıntıların yaşanmasına neden olabilir.

Eğer bir büyü çeşitleri yaptırmak istiyorsanız öncelikle amacınızı belirlemeniz gerekir. Ardından alanında uzman ve tecrübeli medyumlardan yardım almanız şarttır. Büyüler her ne kadar etkili sonuç doğursalar da yapılan tek bir hata bile çeşitli problemler yaşamanıza neden olabilir. Günümüzde en çok tercih edilen büyü çeşitleri aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır:

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, adından da anlayabileceğiniz üzere tek taraflı olarak aşk yaşanılan kişiden karşılık bulabilmek amacıyla yapılır. Bu büyü güzel bir amaç taşıdığı için ak büyü sınıfında yer almaktadır. Aşk büyüsü yapılan kişi bir süre sonra büyü yapan kişiye aşık olduğunu fark eder.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü, aşk yaşayan iki kişiyi veya eşleri ayırmak için yapılan kötü amaçlı bir büyüdür. Bu büyü genellikle bir ilişkiyi çekemeyen kişiler veya birlikteliği istemeyen aile bireyleri tarafından yapılır. Büyü yapılan her iki taraf da bir süre sonra birbirlerinden soğuyarak ayrılacaktır.

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü genellikle evli olan insanları birbirinden ayırmak için yapılır. Kötü amaç taşıyan bu büyü, aile bireyleri tarafından yapılabileceği gibi düşmanlar tarafından da yapılabilir. Büyüden etkilenen her iki taraf da birbirlerinden soğumaya ve hatta nefret etmeye başlayacaktır.

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü, kendisinden ayrılan sevgilisini geri getirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Ancak geri getirilecek kişi sevgili veya eş olmak zorunda değildir. Uzaklaşan arkadaş veya aile bireyleri de geri getirme büyüsü sayesinde kolayca geri getirilebilir.

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü, adından da görüldüğü üzere adet kanı kullanılarak yapılan bir büyü çeşididir. Kadınlar, kocalarını eve bağlayabilmek için adet kanı büyüsüne başvurmaktadır. Bu büyünün etkisi altında olan kocalar, evlerine bağlı biri haline gelir.

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü sayesinde hiçbir sorun yaşamadan kolay bir şekilde evlenmek mümkündür. Bu büyüyü yaptıran kişiler kısa süre içerisinde evlenecek ve mutlu bir yuvaya sahip olacaktır.

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü, evli bir çiftin boşanmasını isteyen kötü niyetli kişiler tarafından yaptırılır. Bu büyü nedeniyle evli olan çift birbirinden uzaklaşır ve boşanır. Aynı zamanda eşiyle mutlu olmayan kişiler de kolay bir şekilde boşanmak için bu büyüyü yaptırabilir.

Kara Büyü

Kara büyü, düşmana veya bir hasma zarar vermek amacıyla yapılan bir büyü çeşididir. Bu büyü çeşidi adından da anlayabileceğiniz üzere kötü amaçlarla yapılır. Karşı tarafa zarar vermek, hatta canına kastetmek bu büyü sayesinde mümkündür.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap