1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyü Kitabı 2022


0

Büyü kitabı, insanların doğaüstü yöntemleri kullanarak doğal dünyayı etkisi altına alabildikleri uygulamaya verilen isimdir. Temeli binlerce yıl öncesine kadar dayanan büyüler, mutlaka alanında uzman ve tecrübeli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Doğaüstü varlıklar ile etkileşime geçilmesi gerektiği için tek başınıza büyü yapmaya çalışmak çeşitli sorunların meydana gelmesine neden olabilir.

Büyü yapmak isteyen kişiler genellikle büyü kitabı denilen kaynaklardan bilgi almak istemektedir. Bu kaynakların birçoğu gerçeği yansıtırken bazıları gerçeği yansıtmamaktadır. Ancak her ne kadar gerçek bilgiler içeren bir büyü kitabına sahip olsanız da bu kitapta yer alan bilgileri uygulayabilmek için alanında uzman medyumlardan destek almanız şarttır. Aksi takdirde az önce de belirtildiği gibi birçok problem meydana gelebilir.

Büyü Kitabı İçerisinde Neler Vardır?

Necronomicon büyü kitabı, günümüze kadar gelen en tehlikeli kitaplar arasında yer alır. Bu kitabın aslı insan sırtının derisi üzerine yazılmıştır. Ancak rivayete göre kitabın aslı yakılmış ve ortadan kaybolmuştur. Bazı kaynaklar Adolf Hitler’in bu kitabı ele geçirdiğini ancak kullanamadığını iddia etmektedir. Kitabın kopyalarından bir tanesi günümüzde British Museum’da koruma altına alınmıştır.

Necronomicon kitabı çok ciddi ve güçlü bilgiler içermektedir. Kitap içerisindeki büyüler kara büyü olarak adlandırılmıştır. Bu kitabın ismine bakıldığında ölüleri uyandırma anlamına gelir. Ancak bu kitabı okuyan kişilerin birçoğu ya ölmüş ya da delirmiştir. Bu nedenle ne siz ne de çevrenizden birisi bu kitabı okumaya çalışmamalıdır. Tüm bunların yanı sıra kitap içerisinde yalnızca kara büyü adı verilen kötü amaçlarla yapılan büyüler yer almaktadır.

Büyü Kitapları Büyü Yapmak İçin Yeterli mi?

Büyü kitapları ile büyü yapılır mı sorusu, bir kitabı kaynak alarak büyü yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulur. Büyü kitapları ne kadar detaylı olurlarsa olsunlar büyü yapmak için yeterli değillerdir. Çünkü büyü sırasında yalnızca yapılan işlemler değil, ortamın durumu ve kişinin bilgeliği de büyük önem arz eder. Bu nedenle büyü kitaplarının tek başına yeterli olmadıkları söylenebilir.

Sizler iyi veya kötü niyetle bir büyü yaptırmak istiyorsanız, mutlaka alanında uzman medyumlardan yardım almalısınız. Ancak birçok medyumun kötü büyü yapmaktan kaçındığını söyleyebiliriz. Eğer bir kitabı kaynak alarak tek başınıza büyü yapmaya çalışırsanız, ruhani varlıklar tarafından çeşitli sıkıntılar görebilirsiniz.

Büyü Kitapları Ne Kadar Güçlüdür?

Büyü kitaplarının ne kadar güçlü olduğu, içerisindeki bilgilere ve kaleme alan kişiye göre değişiklik gösterir. Genellikle kara büyü kitabı olarak bildiğimiz bazı kitaplar son derece güçlüdür. Bu kitaplar arasında en güçlü olanı ise Necromicon olarak gösterilmiştir. Ancak bu kitapları kullanan kişilerin bilgeliği ve uzmanlığı da kitabın etkisini belirleyecektir.

Eğer bir büyü kitabını kullanarak tek başınıza büyü yapmak isterseniz, o kitabın etkisini tam olarak göremezsiniz. Hatta olumsuz etki görmeniz mümkündür. Ancak uzman bir medyum elinizdeki büyü kitabı ile etkileyici büyüler yapabilir. Yani burada önemli olan nokta kitabın gücü değil medyumun gücüdür.

Büyü Kitabı Gerçek mi?

Büyü kitapları gerçek mi sorusunun sıklıkla sorulduğu görülür. Şu an piyasada bulunan büyü kitaplarının birçoğu gerçek değildir. Ancak bazı büyü kitapları gerçek bilgiler içermekle birlikte medyumlar tarafından yazılmıştır. Bu nedenle bazı büyü kitaplarının son derece gerçek bilgiler içerdiği ve istenen etkiyi yarattığı söylenebilir. Ayrıca; Bağlama Büyüsü Detayları videomuzu YouTube üzerinden izlemek için tıklayınız.

Bir büyü kitabının gerçek olup olmadığını öğrenebilmek için internet üzerinde uzun bir araştırma yapmanız gerekecektir. Aynı zamanda tanıdığınız bir medyuma kitap ile alakalı sorular sorarak kitabın gerçek olup olmadığını kolayca öğrenmeniz mümkündür.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap