1. Anasayfa
  2. Büyüler

Büyü Nasıl Anlaşılır


0

Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır
Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü eğer bu işlerde uzman bir kişi tarafından yapılmışsa etkisini kısa süre içinde gösterir. Büyü konusunda kişilerin en çok merak ettiği noktalardan bir tanesi de büyünün nasıl anlaşılacağıdır. Çünkü büyüye maruz kalmış olan bir kişi büyünün etkisi atındadır. Bu sebeple hayatındaki kötü gidişatları dahi anlamayacak düzeyde olabilir.

İşte bu tarz durumlarda genel olarak kişinin yakın çevresi ortada bir terslik olduğunu anlar ve bu tersliğin de büyü sebebiyle olduğunu anlayabilir. Bu tür durumlarda da yapılması gereken şey hiç vakit kaybetmeden alanında uzman bir hoca ya da medyum bularak büyünün bozulması için gerekli işlemleri başlatmak olmalıdır.

 Büyü Nedir?

Büyü aslında insanlığın başlangıcı kadar eski bir durumdur. Milattan önce dahi insanlar büyü yaptırırdı ki zaten şu anda dahi bilinen birçok büyü işte o zamanlarda bulunmuştur. Büyü, maruz kalınan kişinin yapacağı hareket ve olayları dahi kontrol etme gücüne sahip olan bir durumdur. Yani büyünün etkisi oldukça güçlüdür kişiyi ruhen ve bedenen etkiler.

Bazı kişiler büyüleri iyi niyetle yaptırıyor olsa da birçok kişinin büyü yaptırmasındaki temel sebep kötülüktür. İnsanları birbirinden ayırma, psikolojilerini bozma gibi birçok talep neticesinde büyü yapıldığı görülmektedir. Büyü herkesin yapabileceği bir şey değildir bunun için mistik güçlerin yüksek olması gerekir. Bu sebeple de büyüyü bu işle ilgilenen hoca ya da medyumlar yapmaktadır.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyünün insanların anlayacağı şekilde belirtileri olmayabilir. Hatta öyledir ki birçok büyüye maruz kalan kişinin kendisi ve çevresi dahi büyüyü anlamayabilir. Fakat biraz şüpheci gözle bakan ve bu tür şeylere inanan kişiler büyünün belirtilerini net bir şekilde anlayabilir.

Öncelikle büyüye maruz kalan kişinin alışkanlıkları birden değişir. Örnek vermek gerekirse ayırma büyüsünün etkisinde olan bir kişi o zamana kadar canından çok sevdiği eşini büyünün de etkisiyle birden silebilir. Yani büyüye maruz kalan kişilerde herhangi bir geçiş dönemi yoktur ve ne olacaksa çabuk olur. Bu sebeple de eğer kişinin çevresindeki kişiler büyüye maruz kalan kişide çok ani değişimler gözlemlerse bu büyük ihtimalle büyü belirtisidir.

Büyü Bozma

Büyü Nasıl Anlaşılır
Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyünün etkisinde olan kişi eğer büyüye maruz kaldığını anlamışsa ya da çevresinden bir kişi anladıysa hiç vakit kaybetmeden bir medyum ya da hocadan destek almalıdır. Birçok kişi ortada büyü varsa çözülemeyecek bir durum olarak görür fakat durum böyle değildir büyünün de bir çözümü vardır.

Neredeyse tüm büyülerin bir panzehri vardır. Bu sebeple de büyü bozmak mümkündür. Fakat bunun için kişilerin yapması gereken şey büyüyü asla kendileri bozmaya çalışmamalarıdır. Bu daha da istenmeyen sonuçlara yol açabilir ve dünya dışı varlıklar size daha fazla musallat olmaya başlar. Bu sebeple mistik gücü yüksek birisinden yardım almak önemlidir.

Büyüyü Anlama

Büyüyü anlamak her zaman mümkün olmayabilir. Fakat bilinen bazı büyülerin bazı klasikleri olduğu için evde arayışa girebilirsiniz. Bunun için araştırma yapmak gerekecektir. Örneğin domuz yağı büyüsünde evin belirli bölgelerinde daha önce rastlamadığınız yağ lekeleri varsa bilin ki ev domuz yağının etkisindedir.

Fakat tabii ki her büyüde bu tür gözle görülür unsurlar olmadığı için büyüye maruz kaldığını düşündüğünüz kişinin son zamanlardaki hareketlerine dikkat etmek gerekir. İnsan doğası gereği yavaş yavaş bazı alışkanlıklarını bırakıp bazı alışkanlıklara başlar. Yani bir insanın 2-3 gün içerisinde 180 derece değişmesi pek mümkün değildir ki böyle bir değişim varsa da büyük ihtimalle büyü etkisindedir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü Nasıl Anlaşılır
Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyüyü bozmak için genel bir kural yoktur. Çünkü büyü çeşidi tahmin ettiğinizden bile çok daha fazladır ve her büyünün bozulması için uygulanan adımlar farklıdır ve bu adımları da sıradan yani mistik gücü olmayan birinin yapması da mümkün değildir. Bundan dolayı büyüyü bozmak için yapılması gereken ilk işlem hoca ya da medyum bulmak olacaktır.

Bu işlem neticesinde hoca ya da medyumun sizden istediği bilgileri eksiksiz vermeli ve aynı zamanda istediği adımları da mutlaka uygulamalısınız. Bunun yanı sıra büyüyü yaptıran kişiler sizi şaşırtmasın çünkü bu tarz büyüyü yaptıran kişiler çoğu zaman çok yakın tanıdığınız olacaktır bu sebeple hoca ya da medyuma inanmanız gerekir.

3 Günde Geri Getirme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir