1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü Nasıl Bozulur, Süreç Nedir? 2023


2

Büyü nasıl bozulur 2023 çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. İnsanlık tarihi kadar büyünün de tarihi bulunmaktadır. Etkili büyüler medyumlar tarafından yapılır ve büyünün etkisi ile kişinin hayatında değişiklikler olur. İyi niyetle yapılsa dahi büyülerin insan üzerinde çeşitli etkileri görülmektedir. Hayatında, duygu ve davranışlarında ani değişiklikler olan kişiler ya da onların yakınları büyü yapıldığından endişe edebilmektedirler. Büyünün gerçekten yapılmış olması halinde Yasin hoca gibi nefesi kuvvetli ilim sahibi hoca tarafından bozulması gerekir.

Büyü yapılması oldukça özel işlemler gerektirir ve zordur. Bozulması ise bazı durumlarda yapılmasından daha zordur. Özellikle papaz büyüsü ve kara büyülerin bozulması için çok özel işlemlerin yapılması gerekir. Bundan dolayı evde büyü malzemesi bulan kişilerin büyüyü atmaları bozulması için yeterli değildir. Her büyünün bozulması için ayrı bir ritüel yapılmalı ve ayetler okunmalıdır.

Büyü Nasıl Bozulur Evde?

Evde büyü bozma ile ilgili internette bazı bilgiler bulunuyor. Oysa bu bilgilerin hepsi yarım ve doğru olmamaktadır. Siz bu bilgileri değerlendirerek yapacağınız işlemlerle büyüyü bozduğunuzu sanarak rahatlayabilirsiniz. Ama büyünün etkisi devam eder ve uzun süren büyüler olduğunda kişinin hayatında geri dönülmez sonuçlar ortaya çıkabilir. Bundan dolayı kendine veya bir yakınına büyü yapıldığından endişe eden kişilerin mutlaka Yasin hoca ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Hoca yapacağı kontroller ile varsa büyüyü tespit edecektir. Büyü nasıl bozulur türünü de bulmanın ardından bozma işlemini yapar. Tekrar belirtmek gerekir ki büyü olduğundan şüphelenilen malzemeyi yakmak, suya atmak kesinlikle bozulması için yeterli değildir. Öncelikle büyünün türünün tespiti şarttır. İyi niyetli büyüler dahi kişide çeşitli sıkıntılara neden olabilir. Kara büyü yapılmış olması halinde ise kişinin iş, özel hayatında büyük sorunlar olur. Hoca tarafından bozulmadıktan sonra da bu etkiler geçmez aksine gittikçe daha da ağırlaşmaya devam eder. Büyü nasıl bozulur diye soran herkes önce Yasin hocaya danışmalıdır.

Büyü Bozma İşlemi Nasıl Yapılır?

Büyü bozma işlemi nasıl yapılır araştırıldığında görüleceği gibi bazı büyülerin yapılmasında cinler kullanılmaktadır. Kişiye musallat olan cinlerin ondan uzaklaştırılması büyünün bozulması için çok önemlidir. Yasin hoca cinlerle iletişim kuran ve onlara hükmeden bir medyumdur. Bu özelliği ile kişiye musallat edilmiş olan cinleri uzaklaştırır. İnatçı cinler olduğunda ise onları yakarak öldürür. Böylece kişi de büyünün etkisinden kurtulur. Buradan da anlaşıldığı gibi büyünün bozulması tecrübe istemektedir. Hoca büyük bir dikkat ve titizlikle büyüleri bozar.

Evi sirkeyle silmek, evde tütsü yakmak ya da buna benzer işlemlerin yapılması yeterli değildir. Aksine özellikle cinle yapılan büyülerde cini kızdırmaktan başka bir işe yaramaz. İyi niyetle yapılsa dahi kişinin duygularını ve davranışlarını değiştiren büyülerin bozulması şarttır. Sizde kendinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız hoca ile görüşerek ondan yardım alabilirsiniz.

Her Büyü Bozulabilir mi?

Büyü nasıl bozulur sorusunun yanı sıra kişiler her büyü bozulabilir mi sorusuna da cevap aramaktadır. Bu sorunun cevabı kesinlikle evettir. Elbette bazı büyülerin bozulması çok zordur. Sabun büyüsü, ölüm büyüsü, kabala büyüsü gibi kara büyüler son derece etkilidirler. Bu büyülerin bozulmaması halinde kişinin hayatı tepetaklak olur. Özellikle sabun büyüsünde kişi çok hasta olur ve adeta sabun gibi eriyerek kötü sonla karşılaşır. Büyünün bozulabilmesi için medyum hoca öncelikle çeşitli okumalar yapar.

Yaptığı okumalar ile büyüyü tespit eder. Yılların tecrübesi, havas ilmi ve hükmettiği cinler ile bozma işlemini gerçekleştirir. Büyü malzemesi bulunduğunda bozulması daha kolay olur. Ama sabun büyüsü gibi büyülerde malzemenin bulunması pek mümkün olmaz. Böyle durumlarda dahi hocanın kuvvetli nefesi ile okuduğu dualar ve yaptığı ritüeller çözüm getirmektedir. Büyüde kullanılan sabun bulunmasa da medyum hoca cinlerinin yardımıyla kişiyi yaşanacak kötü sondan kurtarmaktadır. Büyü nasıl bozulur hocaya doktorların derdine çözüm bulamadığı ve artık yatağa düşmüş kişiler getirildiğinde dahi onu kurtarmayı başarmaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur
Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Bozan Medyum Hoca

Büyü bozan medyum hoca olarak adını duyurmayı başaran güvenilir medyum Yasin hoca insanların iyiliği için hiç durmadan çalışmaktadır. Çok az bilinen ayna büyüsü gibi kara büyüleri bulmakta ve onları bozma yöntemlerini de çözmektedir. Bu şekilde de danışanlarına kesin çözümler sunmaktadır. Özel yetenekleri, ilmi ve kuvvetli nefesi ile hoca danışanlarının yaşadıkları sorunlara kesin çözümler getirmektedir. Size büyü yapıldığından endişe ediyorsanız hoca ile görüşmeniz yararlıdır. Papaz büyüsü, adet kanı büyüsü gibi yedirme içirme yöntemleriyle yapılan büyüleri dahi hoca etkili bir şekilde çözebilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 4 ay önce

    SELAMLAR BEN TEKİRDAĞDAN OZAN BÜYÜ YAPILMIŞ AİLEMİZE BANA AKSE ETMİŞ OKULDAN EVE GELDİĞİMDE EVE GİREMİYORUM EŞYALARIMI KAPIYA BIRAKIP GİDİYORUM EVE GİRDİĞİM ZAMAN BOGAZIMI BİR SEY SIKIYOR GİBİ OLUYORDU UYUYAMIYORUM EVE GİRMEK İSTEMİYORDUM ANNEM FARK EDİNCE YASİN HOCAYLA GÖRÜŞTÜ BÜYÜ OLDUGUNU ÖGRENDİK HOCADA BU KONUDA COK YARDIMCI OLDU EVE RAHAT GİRİP CIKABİLİYORUM UYKUALRIM DÜZELDİ ZOR ZAMNALARI ATLATTIM ÇOK ŞÜKÜR.. HAYATIMA RAHAT BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYORUM BAZEN KORKUYORUM HOCAM BUNU İÇİN DAHİ YARDIMCI OLDU . SAGOLSUN s

  2. 3 ay önce

    Ermenilerin büyüler konusunda iyi olduklarını duymuştum bende internet üzerinden medyum aratırken yasin hoca ile denk geldim harika bir medyum taktir ettim ve kendisiyle bir bağlama büyüsü çalışması yaptık, sevdiğim adam benden ayrılmak istiyordu ama yasin hocamın yaptığı işlemler sayesinde bana evlenme teklif etti. Şimdi nikah tarihimizi aldık ve evleniyoruz. Kendisine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve ellerinden öpüyorum. Çalışmak isteyip tereddüt edenler boşuna düşünmesinler doğru kişi burada..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir