1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

En Etkili Büyü Tarifleri


0

Büyü ve Tarifleri

Büyü tariflerine bakıldığında en fazla, aşık etme büyülerinin yanı sıra bağlama ve geri getirme büyüleriyle papaz büyülerinin kullanıldığını görebilirsiniz. Ayrıca tarot kartlarıyla yapılan büyülere olan ilgi de artmaya devam etmektedir.

Büyü tarifleri
Büyü tarifleri

Günümüzde, birbirinden farklı büyüler ve bu büyülerin yapılış şekilleri bulunmaktadır. Büyücülük tarihi incelendiğinde çok eski zamanlara dayanan bu uygulamalar ilk olarak cinleri yardıma çağırma süreciyle başlamıştır. Ardından büyüyü kötü emellerine alet eden toplumların günümüze kadar getirdiği uygulamalarla beraber kullanılmaya devam edilmiştir.

En çok tercih edilen büyülere bakıldığında papaz büyüsü, kara büyüler, aşk büyüleri, boşanma büyüsü, bağlama büyüsü, ayrılık büyüsü, kendinden soğutma büyüleri, domuz büyüsü ve sabun büyüsü olarak sıralanabilir. Her büyünün kendine özgü yapım ve uygulama süreci bulunmaktadır.

Ancak büyü yapılmadan önce bilinmesi gereken en önemli durum, büyülerin bozulmasının yapılışından çok daha zor olduğudur. Bu konuda bazen medyum ve hocalar bile zorluk yaşayabilir. O yüzden bir büyüye başvurmadan önce, kişiye getireceği zararları düşünmekte fayda var.

Aşk Büyüsü

Çeşit çeşit büyü tarifleri arasında en çok tercih edileni, şüphesiz aşk büyüsüdür. Bu büyüler hazırlanırken büyüye maruz bırakılacak kişinin doğum yılı ve ona âşık olan kişinin doğum yılı ve kişisel bilgileri kontrol edilir. İlk olarak yıldız uyumlarına bakılır ve özel olarak büyü hazırlama sürecine geçilir.

Aşk büyüsünün gerçekten zor bir büyü olduğunu ancak %100 çalışan bir uygulama olduğunu belirtebiliriz. Şimdi de aşk büyü tarifleri konusunda en çok kullanılan uygulamalara bakalım.

 

Aşk büyülerinde ilk olarak, bir kişinin sevdiği insanı çok kısa sürede elde etmek için arabi ayın 7’sinde 100 defa olmak üzere ‘Ya Velud, Ya Allah’ okuması önerilir. Bu büyü çok etkilidir ve maruz kalan kişi, tesirinden çıkamaz.

Bir diğer aşk büyüsü ise 3 adet pamuk çekirdeğinin üstüne 1’er defa Yasin suresi okunarak üflenmesiyle yapılır. Her üfleyişin ardından kişinin cinsiyetine göre onun ağzını ve dilinin bağladım denilir. Daha sonra kendine âşık edilmek istenen kişinin ev eşiğine pamuk çekirdekleri gömülür. Kısa sürede büyü etkisini gösterir.

1 adet kırmızı biberin üzerine okunacak bir duanın ardından ateşle yakılması da, son derece kuvvetli bir âşık etme büyüsüdür. Bu dua ise şu şekildedir ‘Ve lekad ateyna Musel kitabu enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün’

En çok tercih edilen âşık etme büyüsü ise, uzun bir mum üzerine Tebbet suresinin okunması ve mumu uygun bir yere dikerek dua edilmesinin ardından yakılmasıyla yapılır. Bu mum yanmaya başladıktan erime sürecine kadar, âşık olması istenen kişi kısa sürede büyüyü yapan kişiye ulaşır.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü yapılış amacına göre kişileri ayırmak için yapılabildiği gibi bir kişiye zarar vermek için de uygulanabilir. Papaz büyüsüne maruz kalan kişi, büyüyü yapan kişiye bağlı kalır ve özgür iradesinden uzaklaşır. Ayrıca hem yapılması hem de bozulması zor olan bir kara büyüdür.

Papaz Büyüsü
Papaz Büyüsü

Bu büyüyü yaptırmak için deneyimli medyumlardan destek alınması da önemlidir.

Eğer bu büyü bir erkeği bağlamak için yapılacaksa, kadının hayz günü başlangıcındaki ilk kan ile uygulanmalıdır. Büyüyü bozmak için

de kadının adet kanındaki son damlalar kullanılmaktadır. Bir takım sözlerle adet kanının âşık edilmek istenen kişiye içirilmesinin ardından büyü etkisini göstermeye başlar ve etkisinden kurtulmak da zorlaşır.

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü tarifi incelendiğinde, bu büyünün sadece tek bir amaca hizmet ettiği gözlemlenebilir. Büyüye başvuracak kişi gerçekten samimiyse ve sevdiği kişi ile arasında ailesel ya da farklı bir engel var ise büyüye başvurmaktadır. Evliliğe ikna etme büyüsü olarak da adlandırılan bu büyü, kısa sürede etkisini gösterir ve kalıcı bir evlilik yaşanmasını sağlar. Ancak bilinmesi gereken en önemli durum, tüm büyülerin Allah tarafından yasaklanmış olduğudur. Buna rağmen günümüzde büyüye başvuran kişi sayısı son derece fazladır. 2 ile 3 hafta arasında süren bu büyünün tüm çalışmalarını medyumlar yapmaktadır. Ayrıca özel gün ve saatlerde başvurulan bu büyü ile kişilerin mutlu bir hayat sürmesi amaçlanır. Evlilik büyüleri farklı dua ve yöntemlerle yapıldığı için bu konuda deneyimli bir medyumdan gerekli bilgileri almak önemlidir.

Tarak Büyüsü

Son derece etkili bir geri getirme büyüsü olan tarak büyüsü, uzmanlarla birlikte yapılan büyü çeşitleri arasındadır. Tarak büyüsü nedir konusunda ise şu bilgiler sunulmaktadır; İlk olarak bir atarak alınır ve ayna karşısına geçilir. Ayna köşesine ise kişinin fotoğrafı ters bir şekilde yapıştırılır. Tarak sağ ele alınarak saçlar taranmaya başlanır. 127 defa bu işlem yapılır ve medyumun size vereceği dua okunarak 14 gün boyunca işleme devam edilir.

2 hafta sonra ise fotoğraflar düz konuma getirildikten sonra bu defa 721 defa aynı işlem tekrarlanır. 10 gün boyunca bu işlem yapılır ve geri gelmesi istenen kişi büyü sonunda size gelmek istediğini söyleyecektir.

Tarot Büyüleri

Tarot kartları ile büyü uygulamaları, çok eski zamanlardan beri uygulanmaktadır. Tarot büyüleri yapılırken, yaşanmış bir durumu temsil eden kartla birlikte geleceği temsil eden kartları isim ve harflerle beraber birleştirilmesi yönteminden faydalanılır. Ayrıca farklı şekiller kullanılarak da bu tür büyülerin uygulandığını söyleyebiliriz. Büyücü tarot kartlarıyla yapılan bu uygulamalardan önce ciddi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

 

Tüm bu büyülerle ilgili son zamanlarda pek çok kişinin tercih ettiği büyücülük tarihe karışıyor kitabında araştırmalarınıza devam edebilir ve büyüyün başvurulması gereken bir yöntem olmadığını bilmelisiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap