1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyü Tavsiyeleri


0

Büyü Yaptırmak İsteyenlere Büyü Tavsiyeleri

Size vericeğimiz Büyü Tavsiyeleri’n arasında en Önemlisi Her büyünün kendine özgü bir sonucu olduğunu bilmektir .

Bu yüzden büyüye başvurmak isteyenlerin öncelikle büyünün nasıl yapılacağını değil, büyünün yapıldıktan sonra nelere sebep olacağını öğrenmesi gerekir.

Büyü Tavsiyeleri
Büyü Tavsiyeleri

Büyü yaptırmadan önce bazı durumlara hazırlıklı olmalısınız. Öncelikle büyünün sonuçlarını gerçek anlamda isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Yani kendi iç dünyanızda bir muhasebe yapmalı ve sonra adım atmalısınız.

Ayrıca yapılacak büyünün tüm uygulamalarını eksiksiz ve doğru bir şekilde devam ettirmelisiniz Çünkü büyü yapılırken yarım kalırsa veya bir kısmı yanlış uygulanırsa çok kötü sonuçlar ortaya çıkabilmektedir bu anlamda büyü yapacak kişilerden bilgiler alabilir ya da çok geniş bir araştırma yaparak büyü yapmaya yarar verebilirsiniz,Özellikle de kara büyü yapmak istiyorum diyenler için bu durum daha çok önemlidir. Aynı durum büyü yapmak istiyorum diyenler için de geçerlidir. Her büyünün farklı bir uygulanış şekli vardır ve uygulama sürecinde hataya yer yoktur.

Kara Büyü Nedir?

Büyü yaptırmak istiyorum diyenler en çok da kara büyüye başvurmaktadır. Bu büyünün amacı karşı tarafa büyük bir zarar vermektir. İnsanlara hangi yönden zarar verilmek isteniyorsa o amaca hizmet eder.

Büyüye maruz kalacak olan kişinin kısmetini bağlamak, bereketini kesmek ve işlerinin kötüye gitmesi amacıyla yapılır. Bunu yanı sıra kişinin sürekli dalgın gezmesi için de tercih edilir.

Bu büyü 1 bardak su ile de yapılır, domuz yağı veya kedi kanıyla da uygulanabilir. Belirttiğimiz üzere kara büyünün yapılışı tamamen amacına bağlı olarak değişir.

Kara büyüde kullanılan malzemeler genel olarak şu şekildedir; Kaşık, sabun, yumurta, domuz yağı, toprak, düğümlü ipler, saç, tırnak, at balı, bal mumu, kumaş parçası, tılsımlar ve sudur.

Büyülerin Genel Belirtileri Nelerdir?

Büyü yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenlerle beraber, yapılan bir büyünün genel belirtilerinin de bilinmesi önemlidir. Daha çok dalgınlık ve unutkanlıkla başlayan bu süreç daha sonra kişinin en ufak konulara bile sinirlenmesiyle devam eder.

Fakat öfkesi anlıktır ve daha sonra pişman olur. Ayrıca büyüye maruz kalan kişi, çevresindekilerle sürekli geçimsizlik halindedir ve genel itibariyle hiçbir işi rast gitmez. Yine de büyülerin amacına göre farklı sonuçları olduğu unutulmamalıdır.

Büyü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyüler daha çok gece vakti yapılmaktadır. Gündüz yapılan büyülere göre tutma olasılığının daha fazla olduğu belirtilen gece büyüleri, daha çok medyumların hazırladığı büyüler olarak bilinir. Çünkü sıradan insanların yapmaya çalıştığı büyülerde sürekli bir yöntem hatası yaşanabilmektedir.

Büyü yapılırken tüm malzemelerin eksiksiz olması gerekir. Aksi takdirde büyü tutmaz ve kötü sonuçlara da neden olabilir.

Büyü yaptırmadan önce tekrar belirtmekte fayda var; Büyünün her türlü sonucuna hazır olmanız gerekiyor. En iyi medyumlar bile büyüye başlamadan önce büyüye başvuran kişileri bu konuda uyarır ve gerekli hatırlatmalarla büyünün tutması durumunda neler yaşanabileceğini açıkça söylemektedir.

Büyü yaparken gizli ilimler kullanılacağından, bu ilimlerden anlamak gerekiyor. Aksi durumda isteyen herkes büyü yapabilir ve istediği kişiyi anında etkileyebilir. Bu anlamda Medyumların Seçiminde en iyisini bulmakta ve hassas davranmakta fayda vardır.

Kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere uygulanabilen büyülerin ayrıca tazeleme işlemi yapılarak da sürdürülebileceğini unutmayın. Bu yüzden herhangi bir büyüye başvurmadan önce işin sonuçlarını ve bu sonuçlar karşısında vereceğiniz tepkileri mutlaka düşünün.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap