1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Büyü Yapan Kişiyi Bulmak


4

Büyü Yapan Kişiyi Bulmak İçin Ne Yapılmalı ?

Eve ya da kişiye büyüyü kimin yaptığını anlamak, Büyü Yapan Kişiyi Bulmak adına öncelikli olarak varolup olmadığını tespit etmek gerekir. bu tespitin yapılmasından sonra konusunda uzman olan bir medyum ya da hoca kimin yaptığı ile alakalı olarak detaylı bilgi verecektir. Evde büyü olduğunu nasıl anlarız ve belirtileri nelerdir, eve yapılan büyü için büyü maddesinin bulunması gerekir. Bu maddenin bulunmasından sonra uzman bir medyum büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bozmak için büyüyü kimin yaptığını anlamak dan sonra büyü yapılan kişinin üstüne okuma yapılması gerekir.

Büyü Yapan Kişiyi Bulmak
Büyü Yapan Kişiyi Bulmak

Kişiye musallat edilmiş cinlerin yakılması gerekir. Zaten ev içine yapılan büyülerden sonra kişilerde davranış değişimleri, ev içinde huzursuzluklar, mutsuzluklar ve kavgalar başlar. Bu tarz uygulamalar genelde karı koca arasını bozmak adına yapılır. Yapılmış olan büyülerin etkilerini azaltmak için ve yok etek için aşağıda bulunan sureler okunmalıdır. Bunlardan herhangi biri seçilerek her gün düzenli şekilde okunmalıdır.

 

 • Fatiha Suresi 41 defa okunur.
 • Ayetel Kürsi 50, 170 ya da 313 defa okunur.
 • Felak , Nas, Kafirun, Buruç , Zilzal, Cuma, Cin, Saffat, Rahman, Yasin, Al-i İmran ve Bakara sureleri okunur.
 • Ve nünezzilü minel Kur’an’i ma hüve şifaüv ve rahmetül lil mü’minin okunur. (İsra-82)
 • Fe in tevellev fe kul hasbiyallahu la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltu ve hübe Rabbül arşil azıym okunur.
 • Rabbehu enni messeniyed durru ve ente erhamurrahimiyn. (Enbiya-83)
 • Ve izâ merıdtü fe hüve yeşfîn\” (Şuara,80) okunur.
 • İnne ibadi leyse leke aleyhim sultan ve kefa bir rabbike vekila. (İsra -65 ) mümin olan kulların başka bir hâkimiyet altına giremeyecğini belirtir.
 • İnnemen necva mineş şeytani li yahzunkellezine amenu ve leyse bir darrihim şey’en illa bir iznillah ve alellahi fel yetevekkelun. Allah’tan gizli bir şey olamayacağını ve onun izni ile şeytanın zarar veremeyeceğinden bahseder.
 • İstahveze aleyhimüş şeytanu fe ensahum zikrallah Ulaike hızbuş şeytan Elâ inne hızbeş şeytani humul (Mücadele-19)

Bu surelerin okunması ile kendinizi büyü yapan kişi ve yapılan uygulaya karşı korursunuz. Yalnız yapılan büyülerin mutlaka bozulması gerekir. Bozma işleminin yapılabilmesi için öncelikli olarak konusunda uzman bir medyum bulmanız gerekir. Bunun için ön araştırma yapmalı ve en kaliteli hizmeti alacağınız medyumu seçmelisiniz. Zaten medyumlar öncelikli olarak büyünün belirtileri ile alakalı olarak detaylı bir bilgi verir. bu bilgiler eşliğinde ve yapacakları işlemler ile sizde var olan sorunları tamamen ortadan kaldırır.

Büyünün Etki Etmemesi İçin Okunacak Dua

Büyünün etkisinin etmemesi, büyüden korunmak  için okunması gereken dualar vardır. Bu duaların her gün düzenli bir şekilde okunması durumunda herhangi bir büyü etkisini göstermez ve cinler hiçbir şekilde duaları okuyanlara yaklaşamaz. Aşağıda Büyünün etkisinin etmemesi için Bu dualar şu şekildedir:

 • Kul e’uzü birabbilfelak. Minşerri ma halak. Ve min şerri ğasikın iza vekab. Ve min şerrinneffasati fiyl’ukad. Ve min şerri hasidin iza hased.
 • Kul e’uzü birabbinnas. Melikinnas. İlahinnas. Min şerrilvesvasil hannas. Elleziy yüvesvisü fiysudurinnas. Minel
  Büyü Yapan Kişiyi Bulmak
  Büyü Yapan Kişiyi Bulmak

  cinnetivennas.(Amin)

Yukarıda verilen duaların üç kere okunmasından sonra size yapılan bütün büyüler hiçbir şekilde etkisini göstermez ve her zaman büyülerden korunmuş olursunuz.

Büyünün Tutmaması İçin Edilecek Dua

Büyünün tutmaması için okunması gereken dualar vardır. Bu duaların her gün sabah kalktıktan sonra ve akşam yatmadan önce okunması sonucunda büyü yapıldığı zaman hiçbir koşulda tutmaz. Böylece büyünün etkisinden tamamen uzaklaşmış olursunuz. Aşağıda büyünün tutmaması için okunması gereken dualar detaylı bir şekilde listelenmektedir:

 • Bakara Suresi: Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi mir rabbihı vel mü’minun küllün amene billahi ve melaiketihı ve kütübihı ve rusülih la nüferriku beyne ehadim mir rusülih ve kalu semı’na ve eta’na ğufraneke rabbena ve ileykel masıyr. La yükellifüllahü nefsen illa vüs’aha leha ma kesebet ve aleyha mektesebet rabbena la tüahızna in nesına ev ahta’na rabbena ve la tahmil aleyna ısran kema hameltehu alellezıne min kablina rabbena ve la tühammilna ma la takate lena bih va’fü anna vağfir lena verhamna ente mevlane fensurna alel kavmil kafirın.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. 5 sene önce

  Sürekli bitkinim eşimle tartışıyorum bazen sinirleniyorum önümü bile göremiyorum sürekli bi sıkıntıdayım hiç bişey den tat almıyorum

 2. Selam Ben Ünal
  Hic isim rast gitmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir