1. Anasayfa
  2. Büyüler

Büyü Yapmanın Tehlikeleri


0

Büyü kehanetlerin içinde en çok talep duyulanıdır. Bunların kuttörenleri oldukca basit ve her çesit sonurları çözmeye  kadirdir.

Büyü Yapmanın Tehlikeleri
Büyü Yapmanın Tehlikeleri

Büyü yapmanın tehlikeleri. Mitler ve faktlar

Büyü Yapmanın Tehlikeleri ve böyle bir kahanetler kullanılabilirmi ve  yeni  başlayanları bekleyen tehlikeler nelerdir..?

Büyü günümüzde çok geniş yayılmıştır. Arama motorlarının  birinde bununla ilgili istek verirsek, onlarca sayfa gösteriliyor, kehanetin yapılması, yöntemleri v.s.

Kehanetten, büyüden uzak olan insanlar neden aşk kuttörenlerine inanıyorlar? Cevabı  çok  basit, büyü – diğer kişide karşılıklı cevap vermesi için büyülenmiş darbe vurmaktır. Biz bu kuttörenlerin var oluşuna inanıyoruz, kendimiz inadığımız için değil aynı zamanda   kehanet senelerce  kendi gücünü ispatlamış olduğu için.  Evet, hayatta herkes problemlerle karşılaşıyordur, kimisi sevdiği kişiyi kaybeder, kimisi karşılıksız sever, kimisi aşk acısı çeker ve işte o zaman sorunların çözümünü kehanette bulmaya başlarlar.

Bağımsız olarak büyü yapılır mı

Bizim atalarımız  asırlarla bağımsız olarak büyü yapmışlar ve onlarda  bizlere gelen bazı kuttören ve ayin bilgilerinde  kalp konusunda büyüler  vardır, ona görede kadının profesyönel yardım almadan erkeği büyüleyebileceği göstermektedir. Büyünün etkileri nelerdir bunlara bakacağız.

Bu ayinlerin  nekadar etkili ve sonucun  ne olacağı tamamen farklı sorulardır.

Misal olarak , her kadın sevdiği kişinin içeceginin içine kendi rengl kanını  damlatarak büyü yapmasını bilir. Bu yöntemle gerçekten istenilen amaça ulaşılabilir fakat ne  tür sonuçlara varacağını unutmaktalar.  Bu büyü hem fala bakan kişi için hem de fal bakılan amaç için çok tehlikelidir. Bundan başka içkinin içine kan damlatmakla yetmiyor, doğru zamanı, doğru içkiyi ve büyü sözlerini bilmek gerekir. kuttören yapılmadan önce yapılması gereken birçok nüanslar mevcüttür.

medyum yasin 728x90 1

Büyünün Tehlikesi

Farklı tehlike ve sonuçlara varacak birçok çeşit büyüler vardır. Sıyah büyü ve mezarlık kuttörenleri çok etkili oldukları gibi, çok tehlikelidirler. Beyaz sihir pek tehlikeli olmasada büyüleri bir-birinden ayırmak gerekir.

Sosyal sayfalarda ve ya kitaplarda  okuduğumuz  herşeyin doğru haber olduğuna  nasıl inanabilirizki. Bazı kehanet satanlar sıyah büyüyü beyaz büyü olarak satıyorlar. Bunun içinde kuttörenlerde dikkatli olmak gerekir.

Fala Bakan Kişi İçin Tehlike

Büyünün en önemli tehlikesi- tepmedir. Tepme, negatif enerjiyi fala bakan kişiye geri çevirmektir.  Bu tür ters çevirmelerin sebepleri çoktur, bunlar ya kuttörenlerin doğru yapılmamış olması ve ya  çağrılmış olan güçler buna sahip olmamaktalar.  Bundan başka , büyü uğurlu geçtikten sonra  fala bakan kişinin vicdan ezabının yaşaması unutulmamalıdır.

Amaç İçin Tehlike

Yapılmış büyülerde amaç  tehlikeyle daha çok  karşı- karşıyadır. Tüm kehanetler kurbanlarını negatıf etkiler, bazıları psikolojik olarak , bazıları fiziki olarak sağlıklarıyla ilgili sorun yaşarlar. Sorun o ki, büyü- kendi ve ya başka kişinin dayatmasıdır, bunun içinde amaç bilinçli çok ciddi etkiler.

Gerçek Tehlike ve Mit

Büyü gerçek anlamda yeni başlayanlara, yeterli bilinci olmayanlar için çok tehlikelidir. Neden kehanet kötü, negatif olarak düşünülür? Aslında bundan uzak olan birisi için çok sebep bulunmaktadır.

İlk olarak – biz hristiyan devletinde yaşıyoruz ve hristiyanlıkta Allahtan başka büyük bir  güçün  olmadığı belli faktır.

Şu şekilde ki, bu işleri yapan kişiler anormal sayılarak , şeytana uyanlar olarak geçilir. Bunların ne kadar gerçek olabileceğini biz tarihe göre öğrenebiliriz.  Orta asırlar ergizisyonunda kehanetle meşkul olan kadın ve erkekler  iskencelerle öldürülüyordu.

Büyünün tehlikeli olduğuyla ilgili mitlerin ikinci kaynağı- büyücünün kendisidir. Buda şaşıracak hiçbişey  yoktur. Büyü  bugün en geniş yayılmış gelir kaynağıdır ki, bununla büyücüler iyi kazanıyor yükseklere ulaşıyorlar. Büyünün gerçek sırlarını anlatmak onların para gelirinin kaybına, bazende onların diğer ,sade insanlar arasında farklarının olmadıgı anlamını vermektedir. Bunu her büyücü  yapamaz.

Üçüncü  kaynak- sizinle biziz, sade insanlar, anlaşılmayan, görülmeyen herşeyden korkarız.  Yüzyıllarca insanlar anlatamadıkları herşeyden korkarlardı. Böylece pagan dilleri yaranmıştır ve buğünde biz dokunamadığımız şeylerden korkuyoruz.

İste bu üç sebep insanlarla kehanet  arasında büyük duvar gibi duruyor ki, bunu herkes aşmayı beceremiyor.

Büyü  gerçektende risklerle dolu, çok tehlikeli bir iştir  lakin, doğru yaklaşmama ve eksik bilgiler olursa.

Bizim herbirimizde küçükte olsa kendi amaçlarımız için kullandığımız sihirler vardır. Kehanetin en önemli elementi büyü yapmaktır.

Beyaz ayinler misal olarak, ne  amaça ne de fala bakan kişiye zarar vermemektedir.  Onun yardımıyla birini kindinize bağlayamazsınız. Bununla var olan ilişkileri yoluna koymak, kötülüklerden, kavgadan uzaklaşmak mümkündür. Bunda tamamen kötü birşey yoktur sadece  bu kuttörenlerin yapılmasını bilmek ve bunları diğer sıyah büyüden ayırabilmektir.

Büyü yapmanın tehlikeleri ile alakalı diğer konu olan Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır konusunu inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir