web analytics
BüyülerDualar

Yapılan Büyüyü Bozma

Büyüden Kurtulma Yöntemleri

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozma Yöntemleri ve Duaları

Yapılan sihirlerin ve Büyüyü bozmak  adına yapılacak olan uygulamalarda en etkili çözü Kuran surelerinin okunmasıdır. Bu sayede kısa süre içinde ve kolay şekilde çözü sağlanır.

Yap%C4%B1lan B%C3%BCy%C3%BCy%C3%BC Bozma 300x300 - Yapılan Büyüyü Bozma
Yapılan Büyüyü Bozma

Yapılan Büyüyü Bozma , kocaya yapılan büyü nasıl bozulur kapsamında 4 farklı uygulama kullanılmaktadır. Bu uygulamalar;

Arkaik Uygulaması

Arkaik uygulaması eski dönemlerde oldukça sık şekilde kullanılır. Tütsüler kullanmak, törensel uygulamaları icra etmek ve belli başlı içeceklerin içilmesi sihir ve büyülerin bozulmasında kullanılmaktadır. Özellikle kan kullanımı yapılması büyü ve sihir yapılan kişiye uygulanmaktadır. Artık yapılacak olan bu uygulamalar yeni dönem içinde çok fazla uygulanmaz.

Ters Zincir Uygulaması

Eşlerin arasını bozmak adına yapılan ve başka insana yapılan sihir ile büyüyü bozma için ters uygulama yapılmalıdır. Bu uygulama söylediği zaman oldukça basit gibi gözükse de yapılması konusunda oldukça zor yanları bulunmaktadır. Bu uygulamaya insanlar tarafından ve medyumlar tarafından çok fazla başvurulmaz. Büyü ve sihir yapımı konusunda yapılacak olan bir işlem kalmadığında bu uygulamaya başvurulur. Uygulamanın kesinlikle uzman olan kişiler tarafından yapılması ve yapılan bozma işlemin tüm detaylarının bilinmesi gerekir.

Yön Değiştirme Uygulaması

Sihir ve büyü uygulamasına maruz kalan eşlerin ya da kişinin üzerinden bozma işlemi yapılır. Bozma işlemi sağlanmaz ama hedef ile alakalı değiştirme yapılır.

Kuran Surelerin Uygulanması

Büyü  bozma konusunda en etkili olan uygulamadır. Eski dönemlerde sık sık kullanılan bu uygulama halen sık şekilde kullanılır. Kişiye yapılan büyünün bozulması adına dualar okunur. Eşlerin maruz kalması sonucu da bozma işlemi adına da kullanılır. Bu uygulamaya maruz kalan kişinin inanması çok önemlidir. Kuranın içinde bulunan surelerden en sık aşağıda bulunan sureler okunur.

 • Cin suresi, 7 defa okunduğunda cinlerden korur.
 • Fatır suresi cinlerden korur.
 • Rahman suresi okunduğunda ailevi büyülerin önüne geçecektir.
 • Bakara suresi sihirleri defeder.
 • Rad suresi hüddamlardan korur.
 • Felak suresi sık şekilde büyülerden korunmak adına okunur. Büyücülerden Allah’a sığınmayı anlatır. Bu sure kolay ve güçlü bir çözüm sunmaktadır.
Okumalısın
Büyü Gerçek Mi Gerçek Büyücüler Var mıdır ?

Büyü Bozmada Kullanılan Diğer Uygulamalar

Bir su bardağı suyun içine atmak adına 1 metre ip alın. İpe 7 adet düğüm atın. Euzu besmele ve Ayet-el Kürsi okuyun. Ardında birinci düğümü çözün, çözerken “Allah’ın izniyle büyüm çözüldü” deyin. Tüm düğümlerde bu işlemi atlamadan tekrarlamasını yapın. Düğümlerin çözülmesinden sonra Euzu besmele ve Ayet-el Kürsi okuyarak iyi niyet dâhilinde suya üfleyin. Euzu besmele ve Ayet-el Kürsi okuyarak suya üfleme işlemini tam olarak 7 defa tekrarlayın. İpi suyun içinden çıkartın. Euzu besmele ve Ayet-el Kürsi okuyarak suyu tamamını için. Çıkarılan ipi toprağın altına gömün. Gömme işlemini gerçekleştirirken Euzu besmele ve Ayet-el Kürsi okuyun. Okuma bittikten sonra Euzu besmele çekerek “Allah’ım bu ipi çürümesini sağladığın gibi yapılan büyünün de çürümesini sağla” deyin.Yap%C4%B1lan b%C3%BCy%C3%BC ve sihir nas%C4%B1l bozulur 300x300 - Yapılan Büyüyü Bozma

Diğer Bir Uygulama

Yapılacak olan bu terkip sihir ve büyüye uğrayan kişilerdeki sorunu ortadan kaldırmak amacı ile uygulanır. Uygulama kullanılacak olan her türlü malzemenin doğal olması gerekir. Uygulamaya başlamadan önce bir avuç tuz alınır. Tuz konusunda dikkatli olmak gerekir. Tuzun sofra tuzu ya da kaya tuzu olmaması gerekir. Doğal bir tuzun kullanılması gerekmektedir. Tuzu bir kabın içine dökerek ve önünüze koyun. Ardından;

 • Yetmiş defa Fatiha Suresi
 • Yetmiş defa İhlâs Suresi
 • Yetmiş defa Felak Suresi
 • Yetmiş defa Nas Suresi
 • Yetmiş defa Salâvat Vede
 • Yetmiş defa Fe Lemmâelkav Kale Musamacitümbihissihrinnellahe Se Yubtilu-Hu İnnellahe La Yuslihuamelel Müfsidin ayetinin okunması gerekir.

Büyü ve sihire uğrayan kişilerin, büyüden kaynaklı olarak hasta olan kişilerin bu sudan içesi şifaya olanak sağlar. Yalnız bozma işlemlerinin en içten dilekler ile ve temiz bir kalp ile uygulanması gerekir. Aksi takdirde işlemler yapıldığında büyüler bozulmaz.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Servet Alkan
Servet Alkan

Gerçekten Çok Bilgilendirici Olmuş Ellerinize Sağlık Gayet Beğendim Güzel Bir Site

Başa dön tuşu
Kapalı
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır - Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası - Bağlama Büyüsü - Çabuk Tutan Bağlama Duası - Kocam Benden Ayrılsın İstiyorum