1

Çalınan Eşyayı Geri Getirme Duası ve Büyüler

Çalınan Eşyayı Geri Getirme Duası
Çalınan Eşyayı Geri Getirme Duası

Çalınan Eşyayı Geri Getirme Duası Günlük hayatta maddi ya da manevi değeri olan bazı eşyaların çalınması durumunda bir takım büyülerle ya da okunan dualarla geri getirilmesi söz konusudur. Elbette her dua ve büyünün kendine has özellikleri mevcuttur.

Çalınan Eşyayı Geri Getirme Duası uygulamalarının yanı sıra çalınan paranın geri gelmesi için dua uygulamaları bulunmaktadır.

Değerli herhangi bir malını ya da eşyasını kaybedenler, okuyacağı dualar sayesinde kayıp mallarının veya paralarının geri gelmesini sağlayabilir. Elbette okunacak tüm duaların Allah katında kabul olması gerekiyor. Bu süreçteÇalınan malın geri gelmesi için dua okuyabilir ve sabırla bekleyebilirsiniz. Günümüzde bu konuyla ilgili birçok hocanın tavsiyeleri bulunduğu gibi Çalınan malın geri gelmesi büyüsü ile ilgili uygulamalar da mevcuttur ancak büyü yöntemi, başvurulması gereken son yöntem olmalıdır. Çünkü büyünün İslam’da yeri olmadığı gibi büyü yapanlar da Allah tarafından lanetlenmiştir. Ancak çok değerli eşyalarını kaybeden kişiler büyü uygulamalarına da başvurmaya devam etmektedir.

Çalınan malın geri gelmesi Başvurulan Yöntemler

Çalınan malın geri gelmesi için dua uygulamalarına bakacak olursak, tarih boyunca bu tür dualardan yararlanıldığını söyleyebiliriz. Hocalar tarafından tavsiye edilen bu dualarla beraber kısa sürede çalınan eşyalarınıza kavuşabilirsiniz. Bu dualar arasında en çok tercih edilen sureler bulunuyor. Örneğin Veddua suresi, kayıp ya da Çalınan malın geri gelmesi için son derece tesirlidir. 3 tane mumla beraber 41 kez Veddua suresinin okunması ve okuma esnasında mumların yakılması yöntemiyle başvurulan bu işlemde okunacak vefklerle beraber dua süreci sona erecektir.

Çalınan eşyaların kısa sürede geri gelmesi için okunan Veddua suresine ek olarak medyumların ekleyeceği bir takım sözler sayesinde sizler de çalınan eşyalarınızın geri gelmesini sağlayabilirsiniz.

Veddua suresinin yanı sıra çalınan eşyanın rüyaya girmesi de sağlanabilir. Bu yöntemde ise Tarık suresi okunur. Çalınan eşyanın aniden yok olduğu yere gittikten sonra 40 defa ve sesli bir şekilde bu sureyi okuyabilir ve çalınan eşyanızı rüyanızda görebilirsiniz. Tercih edilen bu yöntemle beraber eşyanıza kısa sürede kavuşabileceğiniz söylenmektedir.

Çalınan eşyaların geri getirilmesi amacıyla Veddua suresini küçük taşlara da okuyabilirsiniz. Yanınıza 40 adet taş alarak bunların üzerine okuyacağınız Veddua suresiyle beraber taşları kapalı bir çömleğe bırakabilirsiniz. Ardından da üzerine su ekledikten sonra kaynatabilirsiniz. Son olarak da taşları kaynatıp çömleği gömmelisiniz. Bu sayede artık çalınan eşyanızın geri gelmesini bekleyebilirsiniz.

Tebbet suresinden yararlanarak da çalınan eşyalarınızı geri getirebilirsiniz. Bu sureyi 48 tane nohuda okumalısınız. Ayrıca bu işlem sırasında besleme çekmemeniz gerekiyor.

Nohutların da siyah olması şart. Okuma işleminden sonra nohutları bir şişeye bırakabilir ve ağzının hava almaması için mantar ile kapatabilirsiniz. Zamanla şişen nohutlar, eşyanızı çalan kişinin gözleri gibi olacaktır ve çalınan eşyanız geri gelmediği sürece hırsız acı çekecektir ve hatta kör olacaktır.

Tarık suresi ve Veddua suresi, çalınan eşyaların geri getirilmesi için başvurulan ve okunması gereken en etkili surelerdir.

Son olarak Yasin suresinin çalınan eşyalar için okunduğunu söyleyebiliriz. 1 hafta süresince günde 7 kez Yasin suresini okuyarak kaybolan veya çalınan eşyanızı geri getirebilirsiniz. Sizlerle paylaştığımız bu uygulam

Çalınan Eşyayı Geri Getirme Duası
Çalınan Eşyayı Geri Getirme Duası

alar, günümüzdeki medyum ve hocalar tarafından da tavsiye edilen dualar ve büyü yöntemleridir. Elbette araştırmalarınızı artırarak farklı büyü yöntemlerine de ulaşabilirsiniz ancak bu uygulamalar en tesirli uygulamalardır ve çalınan eşyalarınızı kısa sürede size getirebilir.

Büyülerin yanı sıra günde 1000 defa ‘La İlahe illallahül melikül hakkul mübiyn’ okunduğunda çalınan malı geri getirebilirsiniz.

Maddi ve manevi anlamda mağdur olan kimselerin tercih edeceği bu dua ve büyüler ile beraber kısa sürede eşyalarınıza sahip olabilirsiniz. Elbette büyülerin tek seferde tutması gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi duaların da tek seferde kabul olması beklenmemelidir. Bu durum tamamen Allah’ın isteğiyle olur ve kişilerin de sabırlı davranması gerekir.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Yani bu zamanda çok çalınan eşyalar oluyor o yüzden böyle dualar çok yararlı olur

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir