1. Ana Sayfa
  2. Aşık Etme Büyüleri

Canbar Büyüsü: Aşkın En Etkili Büyüsü Nasıl Yapılır? 2023


0

Canbar büyüsü, aşk büyüleri arasında en güçlü ve etkili olanlarından biridir. Bu büyü, birçok insanın sevdikleri kişiyle arasının bozulması ya da sevdikleri kişinin kendilerini sevmemesi yani platonik aşk yaşaması durumunda kullanılmaktadır. Bu yazıda, canbar büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kökeni Eski Türkler’e Dayanıyor

Canbar büyüsü köken olarak eski Türklere kadar gitmektedir. Eski Türkler, Müslümanlığı benimsemeden önce şaman dinine mensuplardı ve gök tanrıya inanırlardı. Şamanlar için büyü doğanın onlara bir lütfu olarak görülmekteydi ve bu lütfu sadece insanların iyiliğini amaç edinerek kullanmaktaydılar. Bu yüzden Türk toplumunda bu büyünün yeri farklıdır. Türkler tarafından aşk büyüleri arasında en çok ve en sık kullanılanı olarak öne çıkmaktadır.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü yapımı için öncelikle kişilerin bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler bir papirüs kağıdı üzerine yazılır. Papirüs eski mısırda insanların kağıt yerine kullandıkları bir bitkiden elde edilen özel bir parşömendir. Bu bilgiler papirüsün ortasına yazılır. Bu isimler daha sonrasında kırmızı renkte bir mürekkep ile yuvarlak içine alınır. Çember dışında kalan kısma ise işlemi güçlendirmek adına hiyeroglif yazısı ile çeşitli tılsımlı sözler yazılmaktadır.

Bu yazıların amacı işlemin etkisini kuvvetlendirmektir. Daha sonra ise bu papirüs kağıdı bir mağara içerisine başka insanların görmeyeceği ve bulamayacağı şekilde gömülerek işlem tamamlanır.

Canbar Büyüsünün Etki Süresi

Canbar büyüsü, yaklaşık olarak 5 gün içinde etkisini göstermeye başlar. İşlemin tamamlanması ve kapatılması ise yaklaşık olarak 13-15 gün arasında sürmektedir. İşlem tamamen kapatıldıktan sonra mühürlenir ve bu papirüs kağıdı yerinden bir daha çıkarılmaz.

Canbar Büyüsü nasıl yapılır?
Canbar Büyüsü nasıl yapılır?

Canbar Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Bu büyü de ilk belirti büyü yapılan kişinin kendisini çevreden

soyutlaması ve yalnızlaşması ile başlar. Kişi bu süre içinde sevgilisini düşünür ve tek sığınacak liman olarak onu görür. Bunun dışında kişi üzerinde yemeden içmeden kesilme ve sürekli bir kara sevda durumu görülür.

Büyüde kullanılan yardımcılar kişiye sürekli olarak işlem yaptıran kişiyi rüyasında gösterirler. Bunun dışında sevdiği kişiye karşı sürekli bir özlem hissi oluşur. Sevdiği insanın sesi kulaklarında çınlar ve zamanla baktığı her yerde sevdiği insan gözünün önüne gelir. Bu büyü son derece etkili bir büyüdür. Bu emarelerden sonra ise kişi artık karşı taraf olmadan nefes alamayacağı hissine kapılır.

Büyünün son evresinde kişi tamamen dış dünyadan soyutlanır ve varı yoğu sevdiği kişi olur. Bu ömürlük işlem sayesinde artık size kör kütük aşık bir sevgiliniz olacaktır.

Bu büyü, aşk hayatınızda karşı tarafın sizi sevmesi için etkili bir yoldur. Ancak bu tür büyülerin yanlış kullanımı sonucu, geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle bu büyü yapılacaksa mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.

Canbar Büyüsü nasıl bozulur?

Bu büyü, güçlü bir aşk büyüsüdür ve doğru şekilde yapıldığında geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Ancak, yanlışlıkla yapılması ya da yanlış niyetle yapılması durumunda, bu büyünün etkisini kırmak mümkündür.

Bir medyumdan yardım alarak bu büyünün etkisini kırmak en iyi seçenektir. Ancak, aşağıdaki adımları da deneyebilirsiniz:

  1. Kendinizi enerjik olarak koruyun: Pozitif enerjinizi yüksek tutmak, bu büyünün etkisini kırmaya yardımcı olacaktır. Kendinizi enerjik olarak koruyun ve meditasyon yaparak iç huzurunuzu bulun.
  2. Büyüyü bozmak için dua edin: Dua, negatif enerjinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur ve canbar büyüsünün etkisini azaltabilir. Kendinize zaman ayırarak dua edin ve pozitif enerjinizi yükseltin.
  3. Büyüyü tersine çevirin: Medyum yardımı olmadan bu adımı yapmak zordur, ancak bazı durumlarda işe yarayabilir. Canbar büyüsünde kullanılan malzemelerin tam tersi yönde yeni bir büyü yaparak, canbar büyüsünün etkisini kırabilirsiniz.
  4. Medyumdan yardım alın: En güvenli ve etkili yöntem, bir medyumdan yardım almaktır. Medyum, büyüyü doğru şekilde tespit edebilir ve doğru teknikleri kullanarak etkisini azaltabilir ya da tamamen yok edebilir.

Unutmayın, canbar büyüsü yapmak ya da bozmak ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle, bu konuda uzman birine danışmadan adım atmamanız önerilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap