1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Canbar Büyüsü


0

Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü
Canbar Büyüsü

Aşk, bu dünyada en güzel duyguları beraberinde getiren bir histir. Ancak bazı zamanlar da istediğiniz aşkı bulduğunuz anda sevdiğiniz kişi sizi terk edebilir. İşte bu gibi durumlar için aşk büyüleri sevdiğinizi, size geri getirebilir.

Yine, sevdiğiniz sizi sevmediğinde de bu büyüye başvurulabilir. Canbar büyüsü, aşk konusunda en etkili büyülerdendir. Büyüyü yaptırmak için kesin ve net olmanız gerekir. Aynı zamanda, canbar büyüsülerini kendi başınıza yapmanız önerilmez.

Çünkü büyüler, bazı riskler de taşımaktadır. Bu sebepten iyi ve alim bir medyumla çalışılmalıdır. Size yardımcı olacak medyum için de ayrıntılı bir araştırma yapmanız gerekir. Alim bir medyumla büyü, çok daha hızlı tesir eder.

Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar büyüsü, ak büyüler sınıfına giren bir aşk büyüsüdür. Aşk büyüleri arasında en etkilisi olarak bilinir. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi, size deli divane aşık olur. Aynı zamanda canbar büyüleri en zor anlaşılan büyülerden biri olduğunu söylemek de mümkündür.

Bunun nedenin büyü sırasında uygulanan ritüeller ile alakalıdır. Canbar büyülerinin çok eski zamanlarda şamanlar tarafından uygulanmıştır. Büyü sayesinde sevdiğiniz kişinin yıldızları sizin yıldızlarınızla birleştirilir. Yine, bu büyü yapılırken ceylan veya geyik derisi üzerine yazılar yazılır.

Çünkü geyik ve ceylan gücü simgelemektedir. Ayrıca şamanlar için bu büyü, sadece iyi niyetlerle yapılırdı. Çünkü onlar, büyüleri doğanın verdiği bir nimet olarak görürdü.

Canbar Büyüsü Kaç Günde Yapılır?

Canbar büyülerinin yapılması için işinde alim bir hocadan yardım alınmalıdır. Aynı zamanda istenen malzemeler eksiksiz şekilde sunulmalıdır. Eksik bir malzeme olduğunda işlemin sonuç vermemesi muhtemeldir. Bu yüzden işinde uzman her medyum malzemelere dikkat eder. Canbar büyülerinin yapılışı aşağıdaki gibidir:

  • Ceylan derisi üzerine sizin ve büyü yapılacak kişinin ismi yazılır.
  • Yazma işlemi yapılırken canbar büyüsü duası
  • Hazırlanan ceylan derisi, ağaca asılır ve 2 gün boyunca orada bekletilir. Ancak ağacın daha önce herhangi bir büyüde kullanılmamış olması lazımdır.
  • İki gün sonunda ceylan derisi ağaçtan alınır ve yine dualar okunur.
  • Dualardan sonra deri, asıldığı ağacın toprağına gömülür.

Canbar Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Canbar Büyüsü
Canbar Büyüsü

Canbar büyülerinin kaç günde tuttuğu değişiklik gösterir. Ancak ortalama olarak 12 ila 18 gün arasında büyü, tesir etmeye başlar. Yalnız, ceylan derisine yapıldığında daha kısa sürede etki ettiği de görülmüştür.

Çünkü geyik derisi, sadece mecburi durumlarda kullanılmaktadır. Bunun yanında canbar büyüleri etkileri için süre, medyuma göre de değişir.

Sevdiğiniz kişiye canbar büyüleri yaptırdığınızda belirli bir süre sonra aşağıdaki etkiler görülmeye başlar:

  • Büyü yaptığınız kişi, size karşı büyük bir aşk duygusuna kapılır.
  • Aşk duygusu, ömür boyu sürer ve büyü olduğu kolay kolay anlaşılmaz.
  • Büyü yapılan kişi her anında sizi aramak ister.
  • Kişi, sürekli sizinle olmayı arzular.

Canbar Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Büyü yaptırmak genellikle insanlar için son çaredir. Siz de sevdiğinizle ömür boyu mutlu olmak için bu çareye başvurmuş olabilirsiniz. Ancak bazı kişiler, canbar büyülerinden gerekli etkiyi görememiş olabilir. Bunun nedeni, yanlış canbar büyüleri uygulamaları ve doğru medyumun seçilmemesinden kaynaklanmaktadır.

Bu yüzden medyum konusunda çok seçici olmanız gerekir. Peki, canbar büyüsünü iyi bir medyumla yaptıranlar memnun mudur? Birçok kişi, alim ve iyi niyetli bir hocayla çalıştığında büyünün sonuçlarından memnun kalmaktadır.

Çünkü canbar büyülerinin etkisi, güçlü ve kudretlidir. Doğru bir hocayla yapıldığında ömür boyu saadet dolu bir aşka sahip olabilirsiniz. Sevdiğinizle yuvanızı kurup mutluluğu yakalamaya adım atabilirsiniz. Kişiye özel en güçlü yöntemleri elbette uzman medyum veya hocalar yapabilirler. Yapacağınız en doğru karar bu tür işlemleri kendiniz yapmak yerine profesyonel destek almaktır. Bu sırada elbette çalışacağınız medyum veya hocanın ismiyle banka bilgilerinin kendi adına olmasına dikkat etmelisiniz. Var ise web sitesinde vergi levhası aldığı eğitimler tercihen bunları araştırmak öngörülür. Büyü konusunda yapılacak işlemler şeytani uygulamalar olarak sınıflandırılır. Ancak doğru ve hak yolu  olan dua yolunu önermekteyiz. Rahman yollar ile yapılan yöntemler her daim ömürlük ve başarısı yüksek olmaktadır. Şeytani yönde olan çalışmalar da ise kısa süreli ve şirk konusu olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Cinlerden Kurtulmak için Esmaül Hüsna yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap