0

ÇİÇEK FALI

Çiçek Falı ile geleceğinizi tahmin edin
Çiçek Falı ile geleceğinizi tahmin edin

Çiçek falı nedir ve nasıl bakılır. Tarihlere göre hangi çiçekler hangi özelliklere sahiptir. Bu konularda bilgi veren bir yazıdır.

Fal insanların geçmişleri ya da gelecekleri hakkında tahminde bulunma işidir. Birçok fal çeşidi vardır. Bu fal çeşitleri arasında en çok baktırılan fallardan bir tanesi de çiçek falıdır.  falına bakmak ve öğrenmek çok kolaydır.

Gelişen teknoloji ile artık internetten bile çok kolay bir şekilde kişi çfalına bakabilir. Hatta yalnızca kendi  falınıza değil, başkalarının falına da kolaylık ile bakabilirsiniz. Peki ama Bu fala nasıl bakılır? Neye göre bakılır? Hangi çiçek neyi ifade etmektedir? Değimiz gibi falına birçok şekilde bakılabilmektedir. İnternette bunlardan bir tanesidir.

Çiçek falına bakılırken esas olan doğum tarihidir. Kişi doğum tarihini biliyor ise ya da  falına bakacağı kişinin hangi tarihler arasında doğduğunu biliyor ise falına bakabilir. Çiçek falına bakmak için tam doğum gününü bilmeye gerek yoktur. Hangi tarihler arasında doğduğunu bilmek yeterlidir. Peki hangi tarihler hangi çiçeği simgelemektedir.

Çiçek Falı na Birkaç tane örnek verelim:

Ölmez Çiçek: Bu çiçek 21 ile 31 Ocak tarihleri arasında doğan kişileri simgelemektedir. Ölmez çiçek olan kişiler genellikle ciddi bir kişiliğe sahip olan kişilerdir. Yılışık davranışlardan hoşlanmazlar. Güçlü karakterlere sahiptirler. Yakışıklı, güzel ve çekicidirler.

Nilüfer: Bu çiçek 2 ile 12 Temmuz tarihleri arasında doğan kişileri simgelemektedir. Hayatı zora sokmaz. Kolay yaşar. Toprak, su ve havanın birleşimidir. Farklı bir kişiliğe sahiptir.

Papatya Falı: Hemen hemen herkesin bildiği bir çiçek falı olan papatya falına bakmak çok kolaydır. Yapılması

Çiçek Falı
Çiçek Falı

gereken bir adet papatyayı almak ve yapraklarını bir bir koparırken seviyor sevmiyor demektir. İşte bu kadar.

 

Lavanta: Sıkılmaya gelmez. Kontrol edilmekten hoşlanmaz. Onu kendi haline bırakmak gerekir. Başkalarını düşünmezler sadece kendilerini düşünürler. Hiperaktif bir kişiliğe sahiptirler.

Mimoza: Hafızası güçlüdür. İlk defa gördüğü şeyi çabuk öğrenme kapasitesine sahiptir.

Orkide: 24 Eylül ile 23 Ekim tarihleri arasında doğan kişiler orkidedir. Uzun soluklu ilişkileri pek sevmezler. Çok değişken bir kişiliğe sahiptirler. Söyledikleri bir sözü anında değiştirebilirler.

Zambak: 11 ile 20 Mart arasında doğan kişiler zambak olarak adlandırılır. Birçok kişinin sevdiği zambak, güzelliğin ve zerafetin sembolüdür. Etli yemeklerden ziyade sebze ile yapılan yemekleri tercih etmeleri gerektiği söylenmektedirler.

Yüksükotu: 21 ile 31 Mart arası doğmuş bireylerin çiçeğidir. Verdiği sözleri tutarlar ve kararları nettir. Sürekli karar değiştirmezler. Çok hızlı düşünme kabiliyetine sahiptirler. Çok pratik bir zekaya sahiptirler. En zor durumda bile çok net kararlar verip uygulayabilirler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir