0

Cin Büyüsü

Cin Büyüsü
Cin Büyüsü

Çok etkili büyülerden olan cin büyüsü hakkında bilmeniz gereken bazı durumlar vardır. Yazımızın devamında detaylı bir şekilde cin büyüsü ve bu varlıkları çağırırken dikkat edilmesi gereken kurallardan bahsediyor olacağız.

Cin Büyüsü İle Cin Çağırmak

Günümüzdeki bazı insanların ruhları, cinlerle temas yapabilir ve hızlı bir şekilde transa geçebilir. Bu durum bazen isteklerin dışına da çıkabilir. Görülmeyen bu varlıkları çağırmak için bazı prensipler bulunuyor. Bazı kelimeler ve isimleri net olarak bilmeniz gerekiyor.

Mümin bir cin çağırıp onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir ortamda iki dizinizin üzerine oturarak 3 kez

‘Euzu billahi mineş şeytanir racim’ denir ve 7 defa da La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim’

demelisiniz. Daha sonra cine seslenerek

‘Ey Allah ve resulünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz, Allah da ona yardım etsin’

diyerek 3 defa söylemeniz gerekiyor. Daha sonra ayağa kalkabilir ve kıbleye doğru durarak 7 defa cin suresini 32-1okuyabilirsiniz.

Cin suresini okuduktan sonra sol tarafına 3 kez ‘ye saf diş’ ve ‘Bikatlamediyş’ diyerek ve daha sonra da ‘Tezdadu biha sirran ve ala sirriküm. Esselamü aleyküm eyyühel ervahut tahireti min cannil mü’minin’ diyerek sonlandırabilirsiniz.

Cinleri çağırırken mümin cinleri çağırmanız, farklı ve kötü bir sonucu getirmez. Bu duruma oldukça dikkat etmelisiniz. Eğer çağırdığınız cin geri gitmiyorsa bunun için de okumanız gereken şey;

‘Bismillahirrahmanirahim. İnsarifü la mekâniküm barakellahü minküm ve aleyküm ya ervahıl ulviyetti ves süfliyyeti insafirü ila mevatıniküm ve cealna min beyni eydiyhim sedden seağşeynahüm fehüm la yübsırün, barakellahü minküm ve aleyküm’

Bunu 3 defa okuduğunuzda cinler geri gidecektir. Kötü amaçlı çağrılan cinler ise sizlerin ruhuna tam olarak işleyecek ve bunun için de cinci hocalardan yardım almanız gerekecektir. Elinizde olmayan sebeplerle yapacağınız kötü işlere sebebiyet olabilen kötü huylu cinlerden uzak kalmanız en mantıklısıdır.

Cin Büyüsü Etkileri

Cin büyüleri etkisini hızlıca gösterir. Yukarıda paylaştığımız uygulamalar ile kolaylıkla cinleri çağırabilir ve onlardan herhangi bir konuda yardım isteyebilirsiniz. Bu konuda yapacağınız uygulamaları dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Daha sonra ortaya farklı bir durum çıkmaması adına kendinize olan güvenin de tam olması gerekecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir