0

Cin Çağırma Duası

Cin Çağırma Duası ve sureleri sayesinde siz de cinlerle görüşebilir dileklerinizi, isteklerinizi ve merak ettiklerinizi sorarak rahatlayabilirsiniz.

Cin Çağırma Duası
Cin Çağırma Duası

Cin çağırma işleminde bazı tılsımlı sözler ve dualar kullanılmaktadır. Bunun dışında farklı yöntemlerde de bir takım materyaller ile bu duaları destekleyerek cin çağırmanız mümkündür.

Ancak tüm bunlardan önce cin çağırma işine girmeden içten bir şekilde dileğinizi ve niyetinizi oluşturmanız öncelikli olarak da buna inanmanız gerekmektedir. İnançsız bir şekilde gerçekleşecek olan cin çağırma yöntemi başarıya kavuşmayacağı gibi bir takım sıkıntıları da peşinden getirecektir.

Öncelikli olarak şunu da bilmenizde yarar vardır ki bu işlem oldukça tehlikeli ve cinlerin size musallat olma ihtimalini de peşinden getirmektedir. Bu tarz riskleri göz önüne alarak ve kendinizden emin olup her türlü sonuca katlanarak cin çağırma işlemi yapmanız gerekmektedir.

Cin Çağırma Duası olarak bilinen birden fazla sure, dua, tılsımlı sözcük vardır. Bunların komplike ve doğru yöntem ile adetleri kaçırılmadan ciddiye alınarak okunması gerekmektedir. Sulu ve ciddiyetsiz bir ortamda okunacak olan cin duası sıkıntı çıkarabilir. Cin çağırmak için aşağıdaki dua ve yöntemleri birebir eksiksiz olarak uygulayabilirsiniz.

Cin Çağırma Yöntemleri

İlk Yöntem:

Karanlık temiz bir ortam bulduktan sonra ”olaya inanarak” diz çöküp üç defa euzi besmele çekerek başlıyorsunuz. Daha sonra tam 7 kez,

 

Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

Sonrasında cinlere çağrı mahiyetinde ve 3 kez,

 

Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin.

cümlesini tekrar ediniz.

Daha sonra ayağa kalkıp yönünüzü kıbleye dönerek 7 kez durmadan Cin Suresi’ni okuyacaksınız. Daha sonra sağınıza dönerek,

Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü’minîn

Sola dönerek üç kez,

Ya Saf Diş ve ardından Bikatlamediyş

Dedikten sonra son olarak,

Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü’minîn.

Bu işlemlerin ardından bir cinin selamını duymaya hazır olabilirsin. Selamını aldıktan sonra istediğinizi sorabilirsiniz. Bu esnada temiz kıyafetli ve abdestli olmayı da unutmamanız gerekmektedir.

7 Kez okumanız gereken Cin Suresi de aşağıda verilmiştir.

dua

Daha sonra cinin tekrar yerine dönmesi için de aşağıdaki duayı 3 kez okumanız gerekmektedir.

resim-20160629221720

Bir diğer cin çağırma yöntemi,

Bu yöntemde cin çağırmaya başlamadan önce gusül abdestinizi aldığınızdan emin olmanız gerekiyor daha sonra 2 rekat namaz kılıp 1 tas suyu önünüze alıyorsunuz.

Suyun içerisinde KENZÜL ARŞ duasını okumaya başlamalısınız. Ancak burada dikkat etmeniz gereken duayı tek seferde değil ara ara durarak ve suya bakarak okumanız gerekiyor. Sonrasında ise 100 defa SELAVATİ MÜNCİYE okuyorsunuz. Cin çağırma duası konusunda bu yazımızı dikkatli izleyiniz.

Bu işlemi gerçekleştirdikten hemen sonra suyun içerisinde cin belirme ihtimali vardır. Bu durumda hiçbir şekilde panik yapmamanız gerekiyor. Çünkü siz cin çağırmaya niyetlenerek bu duaları okuyor ve cini gelmeye mecbur hale getiriyorsunuz. Geldiğinde isteksiz ve panik halinde olursanız cinin size musallat olmasına sebep olabilirsiniz. Yine de korkunuza yenilir ard arda Ayet-El Kursi okumaya kalkarsanız bu durumda cini uzaklaştıramaz sadece gözünüze perde indirirsiniz. Cini geri göndermek için sakin kalıp ilk yöntemdeki ”cini geri dönderme duası”nı okuyabilirsiniz.

Basit Cin Çağırma Yöntemi

Sessiz ve yalnız olduğunuz bir ortamda cin çağırmaya niyet ettikten sonra masanın üzerine bir bardak su yerleştiriyorsunuz. Daha sonra bir kağıda Arapça bir şekilde Ayet-EL Kursi yazmanız gerekiyor. Eğer kendinize güvenmiyorsanız Arapçası iyi olan birine de yazdırabilirsiniz. Daha sonra bu kağıdı ve üzerine de bir bardak suyu koyabilirsiniz. Masanın üzerinde bunlardan başka hiçbir şey olmamasına dikkat etmelisiniz. Masanın üzerindeki suya 21 defa da siz sesli bir şekilde Ayet-EL Kursi okuduktan sonra ”Ey Cin bana görünebilirsin” demeye başlayabilirsiniz. Bunu söylerken dikkatli bir şekilde suya odaklanmanız gerekiyor. Mutlaka size bir işaret verecektir. Bu işaret esnasında sakin ve kararlı kalabilirseniz cin karşınızda belirebilir siz de bu şekilde isteklerinizi ifade edebilirsiniz.

Benzer konu olan Cinler Hakkında Herşey konularına göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir