0

 Çin Falı Nasıl Bakılır? Aşamaları ve Şartları

Çin falının bakılabilmesi için astroloji bilmek gerekir. Çünkü bu fal tamamen astroloji ile alakalı olan içeriklere

Çin Falı
Çin Falı

sahiptir. Bundan kaynaklı bilinmesi gerekir.

Çin falı bak, bakmak aslında 1000 senelerinde ortaya çıkmış olan bir uygulamadır. Bu falda bu 12 hayvanlı takvimde 12 adet hayvan bulunur, bunların özellikleri kişiye göre yorumlanır.

Çin falında her senenin farklı bir hayvanı, her ayında farklı bir özelliği bulunmaktadır. Çin falında yeni sene 4 Şubat’ta başlamaktadır. Yeni başlayan her sene Çin astrolojisinde Buddha davetini geri çevirmeyen bir hayvanı temsil etmektedir. Çin astrolojisinde ve Çin falında burçlar ayın etkisi altında kalmaktadır.

Falın bakım aşamasına geçmek için mutlaka astrolojideki burç karşılığınızı bulmanız gerekir. Bundan sonrasında Çin falı bakım işlemleri yapılabilir. Bu uygulamada bebeğin cinsiyetini bulma ve tutturma imkânınız da bulunmaktadır. Ultrason uygulamalarında bebeklerin cinsiyetleri 15. hafta da belli olmaya başlar. Bundan kaynaklı olarak birçok anne ve baba ultrason desteği ile bebeklerinin cinsiyetleri belli olana kadar meraktan ölür.

Çin’de tasarlanmış olan takvime göre bunu daha önceden bilmek ve tutturmak mümkündür. Uygulanan yöntemin

doğruluk payının % 80 civarında olduğu yapılan araştırmalar neticesinde ortaya çıkmıştır. İşlemlerde 2 adet verinin kişinin elinde olması gerekir. Anne adayının yaşı ile gebeliğin başladığı aydır. Buna göre takvimden gerekli bilgiler öğrenilir.

Çin astrolojisinden fala bakmak isteyen kişiler burçlarını bilmelidir. Bu burçlar fare, öküz, kaplan, tavşan ejderha, yılan, at, keçi, maymun, horoz, köpek ve domuzdur.

Astroloji Falı Burçları

 • Fare, bencil, hırslı ve etkileyici olan inşaları temsil eder. Bu tarz insanlar iş yaşamlarında başarılı olan kişilerdir.
 • Kaplan, üstün yapıları bulunan kaplanlar kararlı bir iradeye sahiptir. Bu kararlılıklarını olmadık zamanda sergileyerek şaşırtırlar.
 • Öküz, dürüst, kibar, sorumluluk sahibi olan kişileri temsil eder. çok çalışkan olan bu kişiler oldukça sabırlıdır.
 • At, ruhlarında özgürlük vardır. Oldukça güçlü yapılarından kaynaklı olarak her işin üstesinden kolayca gelirler. Bu kişiler geleceklerinde iyi bir siyasetçi olabilir.
 • Yılan, muhafazakâr yapıda olan kişileri ifade eder. Bu kişilerin aşk, iş ve normal yaşamında kontrollüdür.
 • Ejderha, kendine güvenen, meraklı ve enerjiktirler.
 • Tavşan, yaşamlarında olan bitenden kaynaklı ilgi çekmekten hoşlanan kişiler oldukça arkadaş canlısı tarafları ile dikkatleri üzerine toplar.
 • Horoz, kahraman ve cesur kişileri işaret eder. Müzik dinlemek ve şarkı söylemek yaşamlarının vazgeçilmezleri arasında bulunur.
 • Maymun, bu fal bakan kişinin şansının açık olduğunu ifade eder. Üretken olan kişiler doğdukları andan itibaren hızlı şekilde öğrenirler.
 • Keçi, sabırlı, kendini kontrol altında tutan, olayları kontrol altına alan ve takım çalışmasına yatkın insanlardır.
 • Domuz, çevresine karşı sabırlı olan bu kişiler oldukça ele açıktır. Barıştan yana olan inşalar çevresi tarafından da sevilir ve bunun için elinden geleni yapar.
 • Köpek, arkadaşlarına oldukça düşkündür. Yaşamdaki samimiyeti ve dürüstlüğü ile tanınmaktadır.

Benzer Çin Falı konusuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir