1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Cin tırnağı büyüsü


0

Cin tırnağı büyüsü

Kişilerin iradesini kontrol altına almak için kötü niyetli insanlar tarafından yapılan büyülerde bir çok malzeme kullanılır.Yapılmak istenen büyünün türüne ve istenilen etkiye göre malzemeler değişiklik gösterir. İyi niyetli büyüler için kullanılan malzemeler ve kara büyü olarak da bilinen kötü niyetli büyüler için farklı malzemeler

Cin tırnagı büyüsü
Cin tırnagı büyüsü

tercih edilir.

İyi niyetli aşk ve sevgi için yapılan büyülerde güzel kokulu tütsüler, dualar kullanılırken, kötü niyetli büyülerde ise cinlerin yardımı alınır. Kötü niyetli büyülerde idrar, adet kanı, dışkı gibi pis malzemelerin yanı sıra cin tırnağı adı verilen malzeme de çok sık tercih edilir.

Cin tırnağı büyüsü Nedir?

İnsan tırnağına benzeyen bir tırnak olan cin tırnağı kara büyü gibi kötü niyetli büyülerde en sık tercih edilen malzemelerden biridir. Bu malzemeyi aktarlarda bile bulmak mümkündür. Büyünün niyetine göre kullanımı olan cin tırnağı, başta da söylediğimiz gibi daha çok kötü niyetli büyüler için kullanılır. Cin tırnağının yakıldığı yere aydınlık varlıkların gelmediğine de inanılır.

 

Cin tırnağı ile yapılan büyüler çok kuvvetli ve tehlikelidir. Zaten her büyü uzmanı tarafından yapılmadığı durumlarda tehlikeli bir hale gelebilir.

Cin tırnağı hemen hemen kötü niyetli olan bütün büyülerin yapımında yer almaktadır. Cin tırnağının bir diğer adı da cin elmasıdır. Ayırma büyülerinde çok sık kullanılan bu malzemenin kendi adı ile büyüsü de vardır. Bir kişinin size aşık olmasını istediğinizde de büyü malzemesi olarak cin tırnağını kullanabilirsiniz. Bazı kaynaklarda cin tırnağının iyi büyüler için de kullanıldığı iddia edilmektedir. Ancak bunlar tamamen amatör kişiler tarafından denenmiştir. Bu işin uzmanları cin tırnağını kötü büyüler için tercih eder.

Cin tırnağı büyüsü Kullanım Yerleri

Başta da belirttiğimiz gibi büyüler için kullanılan çok sayıda malzeme vardır. Cin tırnağı adı ile bilinen ama bazı kültürlerde çin tırnağı ya da cin elması adı da verilen malzeme genellikle bir çifti ayırma ve kişiyi kendine çevirme büyülerinde kullanılır. Cin tırnağı için kötü niyetli büyülerin malzemesi de denilebilir.

Cin tırnağı büyüsü ile yapılan en basit büyü çevirme büyüsüdür. Bu büyü için yedi adet cin tırnağı, yedi adet buğday, 7 adet tuz ve 7 adet günlük gereklidir. Bu malzemeler temin edildikten sonra her birine 41 defa belirlenen okuma yapılır. Ancak okuma yapılmadan önce uygulanması gereken bir takım ritüeller de bulunmaktadır. İşleme başlamadan önce mutlaka niyet edilmesi gerekir.

Niyet ederken kişinin adını ve anne adını bilmek önemlidir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra malzemelerin üzerine 41 defa okuma yapılır. Daha sonra da malzemeler ateşte yakılır. Yakma işleminin gece yarısından sonra yapılması büyüyü daha etkili kılar. Bu büyünün ardından arzu edilen kişinin gönlünün kazanıldığı iddia edilmektedir. Büyü malzemelerinin her birinin ayrı bir işlevi vardır.

En önemli malzemelerden biri olan cin tırnağının da etkisi kötü varlıkları kokusu ile toplamasıdır. Cin tırnağı ile işlem yapacak olan kişilerin amatör olmaması önemlidir. Çünkü kötü varlıklar ortama geldiğinde yanlış bir şey yapması durumunda büyüyü yapan kişiye de musallat olabilir. Cin tırnağı ile yapılan büyüye maruz kalan kişilerin arası kısa süre içerisinde bozulur. Kişiler derin bir kahır içerisine düşer.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap