0

Cinci Hocalar Hakkında

Cin musallatına uğradıysanız ya da bu yaratıkların hayatınızı zorlaştırdığını düşünüyorsanız iyi bir cinci hoca sizi sıkıntılarınızdan kurtaracaktır.

Cinci Hocalar
Cinci Hocalar

Cinlerin var olduğu Kuran’da kesin bir biçimde anlatılmaktadır. Cinler, insanlarla aynı dünyada fakat farklı bir boyutta yaşyan canlılardır. Tıpkı insanlar gibi bir sınavdadırlar. İyi ve kötü huylu cinler olduğu gibi, inançlı ve inançsızlar da bulunmaktadır. Hatta cinler arasında bir kısmın Hz.Muhammet (S.A.v)’i dinleyerek onun dinine tabii oldukları bilinmektedir. Ancak insanlar genellikle kötü huylu cinler ile karşılaşırlar ve bunların şerrinden korunmak son derece önemlidir.

 

Belirtildiği gibi, bazı cinler hak yolunda dürüst hayat yaşarken bazıları insanlara saldırmakta ve musallat olmaktadır. Bu cinlerden korunmak için profesyonel bir yardım almak gerekir. Nitekim cinlerle iletişime kurmak ya da insanlara zarar vermelerini engelleyebilmek için belli konularda uzman olmak gerekir. İyi bir cinci hoca ile cin musallatından tamamen kurtuumanız mümkündür.

Hoca Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle cinci hocalar arasında iyi bir seçim yapmak gerekir. Kendini bu şekilde tanıtan herkes aynı ölçüde yetkinliğe sahip olmayabilir. Cinlerle kurulan iletişim hassas bir konudur. Hocanın yanlış ya da eksik bir ritüel yapması ciddi anlamda sorun yaratabilir. Böyle durumlarla karşılaşmamak için cinci hocaları araştırmak ve hangisinin daha iyi olduğunu bulmak gerekir.

Cinleri olan hocalar sizleri yalnızca musallat gibi olumsuz durumlardan korumayacaktır. Aynı zamanda fal, içgörü gibi konularda da yardımcı olacaklardır. Nitekim cinlerle iletişime geçen insanların birçok farklı yetenekleri bulunmaktadır. İyi bir cinci hoca ile karşılaştığınızda farklı konularda da yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir diğer konu ise kendini cinci hoca olarak tanıtan herkesin aynı güvenilirliğe sahip olmamasıdır. Kendini bu şekilde tanıtan birçok insan bulunmaktadır. Herhangi bir yeteneğe sahip olmayan kişiler de kendilerini cinci olarak tanıtarak rant elde edebilmektedirler. Bu yüzden işi sadece para için yaptığını anladığınız insanlardan olabildiğince uzak durmanız gerekir. Bu tür insanlar size yardımcı olamayacakları gibi, yaptıkları işler zarar verecektir. Kendini cinci hoca olarak tanıtan ancak herhangi bir vasfa sahip olmayan şahıslar yüzünden ciddi sorunlar yaşayan birçok insan bulunmaktadır.

İyi Bir Cinci Hoca Nasıl Olmalıdır?

  • Her şeyden önce havas ilmine hakim olması gerekir. Cin çağırma ritüelleri çeşitli tılsımlar yardımıyla yapılır. Bu tılsımlara hakim olmayan birinin cin çağırması ve onlarla iletişime geçmesi imkânsızdır. Ayrıca tılsım ve ritüellerde yapılan eksiklikler cin çağırma işleminin başarısızlığından büyü yaptıran kişinin musallata uğramasına kadar birçok yan etkiye sahip olabilir. Bu yüzden çeşitli konularda ilim sahibi kişiler ile çalışılmalıdır.
  • Astroloji de cin çağırma ve cinlerle girilen iletişimlerde son derece önemli bir bilimdir. Ritüellerin doğru yapılması tek başına yeterli değildir. Doğru zamanda yapılmaları da son derece önem arz etmektedir. Bu yüzden cinci hoca vasfıyla başvurulan kişinin astroloji bilgisine sahip olduğundan emin olunmalıdır. Bu ilme sahip olmayan kişilere güvenilmemelidir.
  • Kara büyü yapan kişiler de bu konularda güvenilmezdir. Sahip oldukları yeteneği kötüye kullanan ve insanlara zarar veren hocalar, ilme ne kadar hakim olurlarsa olsunlar uzak durulması gereken insanlardır. Nitekim onların benimsediği ve içselleştirdiği bu kötü enerji sizin için ciddi anlamda rahatsız edici olabilir. Dolayısıyla kötü enerji sahibi hocalardan uzak durmanız son derece önemlidir.

Tanınmış Cinci Hocalar

  • İstanbul’da hizmet vermekte olan Celalettin Salih Dost, hem Doğu hem de Batı ezoterizmine sahip bir hocadır. Cin musallatı vakalarını kısa süre içinde çözdüğü bilinmekle birlikte, cinler vasıtasıyla içgörü ve geleceğin görülmesi konusunda da uzmandır. Aynı zamanda bioenerji uzmanı vasfına sahip olan Celalettin Salih Dost Hoca’ya başvurarak birçok konuda yardım alabilirsiniz.
  • Medyum Özgür Mesut hoca hem cinlerle kurulan iletişimde hem de büyü konusunda uzmandır. Aşk büyüsü gibi büyüler yapma yeteneğine sahip olan Özgür Mesut, bunun yanında papaz büyüsü gibi kara büyüleri bozma yeteneğine de sahiptir. Özgür Mesut Hoca’ya başvuran birçok kişi onun yeteneğinin farkına varmış ve hizmetinden memnun kalmıştır.
  • Sami Sedat Özmen de hem Bio-enerji gibi modern metafizik ilimlerinde hem de cincilikte uzman isimler arasındadır. Bakırköy bölgesinde hizmet vermekte olan Özmen, cinlerle yoğun bir iletişime sahiptir. Birçok insanın geleceği görmesinde yardımcı olduğu gibi, büyülerin bozulmasını da sağlamaktadır. Özmen’e başvurarak hayatınızdaki birçok konuda yardım almanız mümkündür.
  • Ruhani Hoca, ülkenin en çok tanınan cinci hocaları arasında yer almaktadır. Hem büyüler hem de cin musallatı gibi konularda uzman bir isimdir. Ayrıca koruma muskası gibi konularda da üstün bir hizmet vermektedir.
  • Ali Değirmenci de Ankara bölgesinde hizmet vermekte olan bir hocadır. 1978 yılından beri cincilik yapmakta olan Ali Değirmenci musallatı def etme, fal bakma ve muska yazma gibi konularda uzmanlık sahibidir.
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir