1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Çingene Büyüsü


0

Çingene Büyüsü

Eğer çingene kanı taşımıyorsanız her an çingene büyüsüne maruz kalabilirsiniz. Üstelik yapıldığı gün etkisini gösterdiğinden psikolojiniz aniden bozulabilir.

çingene büyüsü
çingene büyüsü

Çingene Büyüsü Nedir

Çingene büyüsü, yapılan kişinin hayatını olumsuz yönde etkilemek için yapılır. Bu büyünün herhangi bir olumlu yanı bulunmamak ile birlikte iyilik amacı taşımaz. Tamamı ile kötülük amacı taşıyan bu büyünün karşıdaki kişiye etki yapmaması için tek seçenek vardır, o da O kişinin çingene kanı taşımasıdır.

Günümüzde bu tür büyülerin yapılış amacı genelde eşleri ayırmak, aldayılmayı sağlamak üzerinedir. Eşinizin bir anda bambaşka bir kişiliğe bürünmesi ve hatta sizi aldattığından yana ortaya şüpheler sermesi O’nun Çingene Büyüsü’ne maruz kaldığının açık bir göstergesidir.

Çingene Büyüsü genelde size çok yakın olan kişiler tarafından yapılma ihtimali taşımaktadır. Hiç ummadığınız bir kişi tarafından yapılabilecek bu büyü oldukça tehlikeli olmakla birlikte hem sizin hem de eşinizin hayatını mahvedebilir.

Büyünün manevi etkileri olduğu gibi maddi anlamda da işlerinizi olumsuz yönde etkileyecektir. Manevi anlamda durduk yere ortaya çıkan agresif tavırlar, mide ve karın ağrısı, baş ağrısı ve iştahsızlık etkisi yaratmaktadır.

Çingene büyüsü
Çingene büyüsü

İş hayatınızda ise bir anda herşeyin ters gitmesine, büyük maddi kayıplara yol açmaktadır. Bu büyünun etkisi altındayken her türlü girişiminiz olumsuz etkilenecek hem iş hayatınız hem de aşk hayatınız tepetaklak olacaktır.

Çingene Büyüsü Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur?

Çingene büyüsünün sözleri gelenek halinde dededen toruna şeklinde gelmiştir. Büyünün yapılış sırasında tek renk tüylü bir koyuna ihtiyaç vardır. En teferruatlı ancak kesin tutma olasılığı olan bu yöntemde koyun, sözler eşliğinde kesilir. Daha sonra karnı deşilerek yüreği çıkarılır ve kafası, yüreği, kalan parçalar olmak üzere 3 parçaya ayrılır. 3 farklı yere gömülerek kişinin aklı, duyguları ve bedeni birbirinden ayrılmış olur. Gömüldükten hemen sonra kişi üzerinde etkileri başlamaktadır.

Bir diğer yöntem de ”çizha” olarak bilinmektedir. Burada da büyü yapılmak istenen kişinin en çok kullandığı eşyalardan birisi(tarak,bardak, makas vs.) alınır. Bu eşyaya tılsımlı sözler okunur ve üzerine iri tuz taneleri dökülür. Bir müddet tuz altında bekletildikten sonra yine bu sözler okunarak tuzdan arındırılır. Daha sonra ise bir akarsuya atılarak büyünün gerçekleşmesi sağlanır. Özellikle erkekler üzerinde ciddi bir ahlaksızlık ve uçkuruna düşkünlük yaratmak için yapılan büyü türü budur.

Çingene büyüsüne maruz kaldığınızdan şüphe ettiğiniz anda bu büyünün bozulması için yapmanız gerekenler vardır. Bu tarz şer odaklı büyüleri bozmanın en önemli yolu kutsal kitaba dayanmaktadır. Büyünün sözleri ile ilgili net bir bilgi yazılı kaynak olarak hiçbir yerde bulunamasa da büyünün bozulması ile ilgili yapılacaklar aşağıda sıralanmıştır.

1 Defa Fatiha Suresi,

4 defa Felak Suresi,

4 defa İhlas Suresi,

4 defa Nas Suresi,

ve tekrar 1 defa Fatiha Suresi okunmalıdır.

 

Büyünün etkisinin üzerinde olduğu şüphelenen kişi ile bir odaya girilir ve her türlü şerden korunmaya niyet edilerek Fatiha suresi okunmaya başlar. Sesli bir şekilde 3. şahsa okunması gerekmektedir. Yani bir kişi başka bir kişiye okurken ortamda büyü etkisi altında olan kişi de bulunmalıdır. Büyünün etkisi altında olan kişi, surelerin ortasında odadan çıkmak isteyebilir. Bu durum engellenmeli ve son Fatiha’ya kadar kişi bekletilmedir. Sonrasında büyünün etkisi son bulacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap