1. Anasayfa
  2. Dualar

Cinlerden Kurtulmak için Esmaül Hüsna


0

Cinlerden Kurtulmak için Esmaül Hüsna

Cinlerden Kurtulmak için Esmaül Hüsna
Cinlerden Kurtulmak için Esmaül Hüsna

Cinler, inançlı insanlar için uzak durulması gereken yaratıklar arasında yer almaktadır. Yaşadığımız dünya üstünde bir başka boyutta yaşadığına inanılan cinler, kimi zaman insanlara musallat olmaları ile bilinirler. Üstelik, cinlerden kurtulmak oldukça zorlu olabilir.

Bu yaratıkların sizinle temas ettiğine inandığınızda, onlardan bir an önce kurtulmak gerekmektedir. Onlardan kurtulmanın en etkili yolları arasında Esmaül Hüsna yer almaktadır. Güzel isimler anlamına gelmekte olan Esmaül Hüsna, Allah’ın 99 ismine işaret etmektedir. Dolayısı ile cinlerden kurtulmak için Esmaül Hüsna sayma yöntemini deneyebilirsiniz.

Özellikle dua ezberlemekte güçlük yaşayan bireyler için isim ezberlemek daha kolaydır. Cin musallatına karşı korunmak için Allah’ın isimlerini saymanız, sizi rahatsız eden kötü niyetli varlıkların uzaklaşmasını sağlar.

Cin Musallatından Kurtulmak için Kesin Çözüm

Birçok kişi cin musallatından muzdarip olduklarını ve kurtulmak istediklerini dile getirirler. Söz konusu musallat olma durumunu yaşadığınızın işaretlerinden bazıları şunlardır:

  • Uyuyamamak
  • Gece geç saatlerde uyanmak
  • Uykunuzda sesler duymak
  • Siluetler görmek
  • Uyku esnasında havaya kaldırılmak ya da fiziksel olarak rahatsız edilmek

Cin musallatlarının farklı türleri olabilir. Cinlerin insanlar ile evlenmesi ya da insanlara farklı bedenler aracılığı ile görülmesi gibi benzetmeler, Müslümanlar arasında yaygın olarak bilinmektedir. Ayrıca, karanlık bölgelerde yer aldıkları da sıklıkla inanılan bilgiler arasında yer alır. Cinler, dinsel yaratıklardır ve çözümleri elbette din ile mümkündür. Siz de cinlerden korkuyorsanız ve bu uğurda dua yaptırıyorsanız, tanınan hocalar aracılığı ile bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Cinlerden Korunmak için En Tesirli Dua

Cinlerden Kurtulmak için Esmaül Hüsna
Cinlerden Kurtulmak için Esmaül Hüsna

Cinler, son derece güçlü yaratıklardır. Bu sebeple onlardan korunmak ya da kurtulmak için edilen dualar da güçlü olmalıdır. Cin musallatına karşı yapılan dualar, bazen yetersiz kalabilmektedir. Böylesi bir durumda, bilen bir hocadan yardım alınmalıdır. Hoca seçiminde dikkat edinilmesi gerekilen hususlar arasında, duayı yapacak olan hocanın tecrübesi yer alır.

Daha önce cinler üstüne çalışmış ve okumuş hocaları kendinize lider edinmeniz gerekir. Özellikle cin çıkartma ayinleri gibi konularda bilgi sahibi birine danışmanız, yaşadığınız problemin en kısa sürede çözüme ulaşmasına yardımcı olur.

Cinlerden Kurtulma Duası

Cinlerden kurtulma duaları, kurtulma ya da korunma amacı ile ettiğiniz herhangi bir dua olma özelliği taşımaktadır. Bu doğaüstü varlıkların sizi rahatsız etmesi, günlük hayatınızda kimi zaman rastlayabileceğiniz bir durumdur. Ancak, bazen söz konusu rahatsız etmeler sınırı aşabilir ve bizim yaşadığımız dünyaya ciddi şekilde etki edebilir. Cinlerden kurtulmak için Kuran içerisinde geçen ayet ve duaları okuyabilirsiniz.

Cinlerden korunurken daha güçlü dualar yapmak isterseniz, çokça tercih edilen hocalardan birini tercih etmeniz, kurtulma sürecini hızlandırır. Cinler, olumsuz enerji yayan varlıklar olduğundan seçtiğiniz hoca, kara büyüler hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Ayrıca, kurtulma seansını gerçekleştirirken iradeli bir tutum sergileyerek duanın gücünü artıran hocaları tercih etmeniz, kesin şekilde cinlerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Ayırma Duası Nedir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir