1. Anasayfa
  2. Dilek Duaları

Çok Etkili Dilek Duası Defalarca Yapılmış ve Sonuç Alınmış 2022


0

Çok etkili dilek duası defalarca yapılmış ve sonuç alınmış 2022 uygulamalardan destek almak çoğu kişi isterler. Hayatlarında rayında gitmeyen durumlar ve şeyler olan kişiler bu yola başvurabilir. Dilekleri olduranın yalnızca Allah olduğu burada bilinmesi gereken en temel detaydır. Eğer dilenen şeyin büyü ya da büyüsel uygulama ve işlemlerle istenmesinin, dileğin kesinlikle oldurmasını sağlasa da belli yan etkilerle beraber geldiğini biliyorsak, tek çaremiz en etkili dilek duası çalışmalarıdır. Ancak hiçbir dua, bir ya da iki kez okunmada kişiye sonuç vermez.

Yaratıcı, bireyin istikrarını görmek ister. Bu yüzden dilek duası çalışmasından net sonuç almak isteyenlere beraber çalıştıkları medyum, 21 gün ile 42 gün arasında bir süre zarfında sonuç alınması gerektiğini belirtecektir. Bu süreler arasında göreceğiniz etki; Yıldızname duadaki istikrar, iç inanışın gücü ve duanın hangi şifa ayetleri eklenerek hazırlandığı gibi hem size hem de medyum hocaya bağlı etkilerle şekillenir. Medyumun sorumluluğu ilimselken, sizin sorumluluğunuz istikrar ve inanıştır.

Çok Etkili Dilek Duası Defalarca Yapılmış ve Sonuç Alınmış Fazileti

Çok etkili dilek duası defalarca yapılmış ve sonuç alınmış bir uygulamadır. Kişinin dilediğini gerçekleştirmek dışında da bazı faziletlerle kişiye armağan edilir. Şu tür ilahî güçleri söyleyebiliriz:

  • Uykuya dalmakta ve günü verimli geçirmekte kolaylıklar
  • Bazı hastalıklara kendiliğinden gelen şifa
  • Ev içinde ve bireyin özel yaşantısında huzur
  • Çevresinde anlayışlı insanların varlığı ve rahat kariyer yapabileceği bir ortam
  • Okuyan kişinin zihin açıklığı
  • Paranın ve bereketin bolluğu
  • Kişinin bazı devlet dairesi işlerinin kendiliğinden kolaylaşması.

Bu etkiler birden fazla da gerçekleşebilir, yalnızca bir tane de görülebilir. Tamamen yaratıcı ile birey arasında kurulan köprüyle alakalıdır. Duanın ne kadar beklenti ve düzenli istikrarla okunması, o kadar olumlu sonuç alınmasını sağlar. Çok etkili dilek duası faziletleri hakkında bizlerin de bilemediği aydınlatıcı bilgiler, gizli ilimler kitaplarında yer alır.

Güvenilir ve işinde uzman medyumlar bu etkileri bilir, gerekmesi durumunda danışanlarıyla paylaşırlar. Ancak duanın bencilce kullanılmaması ve bütünün hayrını etkileyen durumlarda değerlendirilmemesi adına, bu tür özel dua içerikleri ve kazandırdığı güzel şeyler hakkında internet ortamlarında bilgi paylaşılmaz. Öyle ki bazı medyumlar bile, yeteri kadar ilim bilgileri bulunmuyorsa bu tür duaların kazandırdıkları konusunda bir şeyler bilemezler. Medyum Yasin Hoca ile denenmiş ve sonuç alınmış dilek duası faziletleri hakkında konuşabilir, dua ile ilgili temel soruları kendisine yöneltebilirsiniz.

Çok Etkili Dilek Duası
Çok Etkili Dilek Duası

Dilek Duası Okunuşu

Gün içinde sizin enerjisel durumunuz ve ebcet bilgileriniz dikkate alınarak dilek duası okunuş vakitleri belirlenir. Bu vakitlerde, tercihen tümelin hayrına değil birey hayrına okumalar yapabilirsiniz. Gizli ilimler kitaplarında yer alan çalışmalar bütünün hayrınadır, dolayısıyla ünlü medyumlar denenmiş dilek duası çalışmalarını, danışanlarına özel hazırlarlar. Ancak uygulamalarında bu kitaplarda yer alan önemli ayetleri ve cümleleri de baz alırlar ki dua etkisini kesin ve katî bir şekilde gösterebilsin.

Çok etkili sonuç veren dilek duası konusunda güvenilir medyum desteği almalısınız. Gerçek ve ehil hoca, duanın içerik detaylarını özenle hazırlar ve danışanının bundan faydalanması için bütün çabasını gösterir. Ayrıca işinde uzman bir medyum bir kişiye adı her ne olursa olsun işlem hazırlarken, kişiye özel bakım yapar. Eğer hazırlanan çalışmayı kabul edemeyecek bir negatif etki varsa, yapılan bakımla netleşir ve en önce bu olumsuz etkinin çözüme kavuşması sağlanır.

Dilek Duası Arapça

Bütün din içerikli çalışmalarda olduğu gibi kesin sonuç veren dilek duası Arapça okunmalıdır. Arap dilini bilmeye bu bağlamda hiçbir gereksinim yoktur. Günümüz medyumları, danışanlarının işini kolaylaştırmak adına yazdıkları duanın okunuşunu yazarlar. Hatta olası danışan zorlanması durumlarında, okunuşların takip edilebilmesi adına medyum hoca duanın sesli kaydını da danışanına yollar. Bu tür bir okuma zorluğunda Yasin hoca ile durumu paylaşmanızı öneririz.

Medyum Yasin hoca, içeriğine Kuran ayetleri ve Allah’ın adlarından birkaç tane de ekleyerek anlamı güçlendirir. Hem Havass hem de Hüddam gibi ilimleri aktif kullanıp, bu ilimlerin gizil öngörüleriyle duanın etki vaktini arttırır. Dilek duası denenmiş bir çalışmadır ve düzenli okumada süresiz, yoğun dileklerin de olduğu gözlenmiştir.

Kişiye Özel Dilek Duası Yazan Medyum

Medyum Yasin hoca, bireye özel sonuç veren dilek duası yazma çalışmaları yapar. Hazırlanan duada direkt birey konu edinilir ve duanın etki alanı kişiye özel boyutta güçlendirilir. Arzu edilmesi halinde bu duayı başka bir kişi adına hazırlatıp, sizin şahsen okumanız da önemlidir. Süreci hoca ile eş zamanlı iletişim kurarak tamamlamanız yararınıza olacaktır. Yalnızca kişiye özel etkili dilek duası çalışmalarında, ebcet hesabına uyan zaman dilimlerinde ve gereken sayılarda okuma yapmanız, gün içerisinde de verilen zikirleri hiç atlamadan çekmeniz gerekir. Yoğun bir dikkat ve çaba gerektirerek sonuç alınan bu duanın açamayacağı bir kapı, olduramayacağı hiçbir dilek yoktur.

Güvenilir medyum Yasin hoca, yazdığı her duada olduğu gibi kişiye özel kesin sonuç veren dilek duasıçalışmalarında da sorunsuz bir gidişat alınması için dileğin önünde kader çizgisini derinden sarsacak bir engel olmaması gerektiğini öğütler. Yapılan çalışma rahmanîdir ve Allah izniyle olur. Dolayısıyla Allah’ın razı olmayacağı bir durumda dua sonrası kişinin de sorun yaşaması olasıdır. Eğer yuva yıkmak, birinin hastalığına vesile olmak gibi tehlikeli dilekler için okuma yapılacaksa, Allah’ın bu konuda blokaj koyabileceğini, bunlar için kara büyü çalışmaları yapıldığını bilmeniz gerekir. Daha fazla dilek duası hakkında detay araştırırken, medyum Yasin hocanın iletişim bilgilerinden kendisine ulaşmayı da deneyebilirsiniz. Elinden gelen desteği sizin için verecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir