1. Anasayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Çok Kuvvetli Bağlama Büyüsü


3

Çok Kuvvetli Bağlama Büyüsü

Büyü konularında insanların en çok dikkat ettikleri şey büyünün etkileri ve bu etkilerin kuvvetli olup olmadığıdır. Çünkü büyüler zaten çok zorlu işlemlerdir ve etkilerinin de doğal olarak çok güçlü olması beklenir. Çok Kuvvetli Bağlama Büyüsü : Günümüzde insanlar herhangi bir büyüyü yaptıracak ise ilk olarak büyü belirtilerinin kuvvetini öğrenmek isterler.

Biz bu yazımızda bağlama büyüsünü ele alacağız. Fakat size çok kuvvetli bağlama büyüsü hakkında bilgi vereceğiz. Böylece bu büyünün ne olduğunu, etkilerinin kuvvetini, tutma süresini ve benzeri bilgileri alacaksınız. Yazıyı okuduktan sonra sitemize girip buna benzer diğer büyüler ve etkileri hakkında da en net ve güvenilir bilgileri alabilirsiniz.

En Güçlü Bağlama Büyüsü

Bu yazımızın ana konusu olan çok kuvvetli bağlama büyüsü aynı zamanda en güçlü bağlama büyüsü olarak da bilinir. Bunun sebebi bu büyü türünün gerçekten de çok ama çok kuvvetli, güçlü, belirgin etkilere sahip olmasıdır.

Günümüzde pek çok hoca ya da medyum bu büyü türünü istek üzerine yapmaktadır. Bu büyünün en ayırt edici özelliği kişileri birbirine bağlar iken bu bağlılığı çok belirgin bir şekilde gerçek hale getirmesidir. Kişiler birbirine asla kopmayacak olan sevgi ve saygı bağları iğle bağlanırlar. Hiçbir fani gücün, hiçbir insanın bu bağlılığı bozmaya kendi başına gücü yetmez. Bu büyü hem yapım aşamasındaki zorluğu ile güçlü haldedir hem de büyü yapıldıktan sonra ortaya çıkan tüm belirtileri ve etkileri açısından güçlü haldedir.

Çok Kuvvetli Bağlama Büyüsü
Çok Kuvvetli Bağlama Büyüsü

Tesirli Bağlama Büyüsü

Tesirli bağlama büyüsü de bu konu içerisinde karşımıza çıkar. Bir büyünün tesirli olması demek o büyünün belli başlı ektilere sahip olması demektir. Yani çok kuvvetli bağlama büyüsü de tesirli olan bir büyü türüdür. Tesirleri içerisinde ilk olarak kişilerin birbirine karşı büyük bir sevgi duyması gelir.

Bu sevgi sayesinde ilişki var ise tüm kavgalar ve soğukluklar ortadan kalkar. İlişki yok ise de bu büyü sayesinde yeni bir ilişkinin kuvvetli bağlar ile kuruluyor olduğu görülür. İnsanlar büyülerin tesirlerine çok dikkat ederler ve en tesirli olan büyüleri tercih ederler. Bu yazıda anlatıyor olduğumuz büyü çeşidi karşınıza çıkabilecek en tesirli Bağlama Büyülerinden biridir.

Keskin Bağlama Büyüsü

Bir büyü hakkında keskin bağlama büyüsü deniyor ise bundan şunu anlamanız gerekir: Bu büyü çok keksin olan bazı belirtilere ve etkilere sahip haldedir. Bu belirtiler kişilerin hemen hissedebileceği, anlayabileceği etkilerdir. Örneğin bağlama büyüsünde kişilerin arasında sevgi bağı oluştuğunu söylemiştik. Bu sevgi öyle bir şekilde ortaya çıkar ki kişiler bu duygunun hemen farkına varırlar. Sevgileri onlar için bu dünyadaki her şey olur. Bu büyü yapıldığı zaman etkilerinin kuvvetsiz, az hissedilen etkiler olması imkânsız durumdadır. Büyünün başlıca özelliği tüm etkilerin en belirgin ve keskin halde ortaya çıkıyor olmasıdır.

Tutan Bağlama Büyüleri

Tutan bağlama büyüleri de bu büyüler arasında yer alır. Bir büyü eğer size tutma garantisi veriyor ise o büyüye güven duyabilirsiniz. Fakat gözünüzden kaçırmamanız gereken bir husus vardır. Büyünün gerçekten tutması ve tüm ektilerini göstermesi için büyüyü yapan kişi önem taşır.

Eğer büyüyü yapan kişi yeteneksiz, sıradan bir insan ise büyü kesinlikle tutmaz. Ama tutan bir bağlama büyüsü yaptırmak istiyor iseniz büyüyü yapan kişinin psişik yeteneklere, ilmi bilgilere, manevi kudrete sahip olması şarttır. Yani kısacası bu büyüyü yapabilecek olan kişiler gerçek ve güvenilir olan hocalardır. Hocalar sayesinde büyüler tutar. Bir hoca eğer bağlama büyüsünü yapmış ise büyünün tutmama gibi bir olasılığı yoktur. Çünkü her şeyi eksiksiz ve doğru bir şekilde uygularlar.

Eğer büyünün tutmasını kesin olarak istiyor, emin olmak istiyor iseniz büyüyü kendi başınıza değil de güvenilir bir hoca yardımı ile yaptırmalısınız. Günümüzde pek çok insan büyüleri kendi başlarına yapmaya çalışır ve sonucunda büyünün etkisiz olduğunu görür. Bunun tek sebebi sıradan bir insanın asla ama asla büyü yapamayacak oluşudur.

Sizlere tüm bu konular hakkında en genel olarak bu bilgileri verebiliyoruz. Bağlama büyüsü ile ilgili en net ve güvenilir olan bilgiler bunlardır. Eğer büyünü nasıl yapılıyor olduğunu adım adım görmek istiyor iseniz mutlaka bu işte uzman olan özel bir kişi ile, hoca ile görüşmelisiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. Ben hocama soğutma ile ilgili işlem yaptırdık en yakın arkadaşımla güvendir araştırdık. Takıntılı bir erkek arkadaşım vardı ayrılmak istiyordum takıntılıydı ama peşimi bırkamıyrdu .sayesinde kurtuldum ondan ayrıldık.

  2. BENDE YAPTIRCAM ARADIM BUGÜN

  3. Canlarım başıma gelmez dediğim ne varsa başıma geldi çok güvendiğim yanında huzur bulduğum eşim içip içip eve gelip dayak atıyordu evdekilere annemin isteği ile evlendim onunla annemin yüzünü de kara çkartmak istemedim ne isterse yaptım kocamdan ayrıldım ama anneminm lafları bitmedi eski kocamı eve çağırıp durdu olurmu öyle şey !!Yasin hocamla dil bağlama işlemi yaptık bana zarar veren kocamı eve çağırıyordu artık bıraktı böylr şeyleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir