1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Dardağan Büyüsü


0

Dardağan Tohumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dardağan büyüsü insanların aralarını bozmak,kişiye huzursuzluk vermek, işinin dağılmasını ve aile ortamının yok olmasını sağlamak amacı ile yapılmaktadır.

Dardağan Büyüsü
Dardağan Büyüsü

Dardağan büyüsü, ılgın tohumu adı verilen bitki ya da hardal tohumu bitkisi ile yapılmaktadır. Dardağan büyüsü nasıl yapılır, yapılacak olan kişiye huzursuzluk vermek, işinin dağılmasını ve aile ortamının yok olmasını sağlamak amacı ile yapılmaktadır.

Ayırma büyüsü, perişanlık büyüsü olarak da adlandırılan büyü birbirlerini seven kişilerin aralarında bulunan duyguların tamamen yok olması adına da yapılır. Dardağan büyüsü etkisi kolay kolay geçmez ve oldukça tesirli bir

büyüdür.

Ayırma büyüsü yok etme büyüsü nasıl yapılır, dua desteği ile yapılan çalışmalardan oluşmaktadır. Dardağan tohumu tek başına kullanılmamaktadır. Yanında hardal tohumu da kullanılarak kötü büyüsü yapılır.

Dua ile birlikte belli başlı ritüellerin yapılması gerekmektedir ve konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılır. Hardal tohumu büyüsü olarak da bilinen bu büyünün kesinlikle uzman medyumlar tarafından yapılması ve bozulması şarttır. Büyü ile bir kişinin sizi bırakmasını, sizden ayrılmasını ve başka kişileri ayırmak içinde kullanabilirsiniz.

Yapılışı; yapım aşamasına geçmeden önce dardağan ile hardal tohumu vefkinin hazırlanması gerekir. vefklerin enerjileri sizin niyetinizin enerjisi ile birleşir ve harekete geçer. Destek alınarak yapılacak olan işlemlerin tamamının belli başlı bir uygulaması bulunur. Avucun içine koyulan tohumlar üstüne 313 kez Zilzal suresi Eştatat ya kadar okunmalı ve her defasında bu 3 kelime tekrar edilmelidir. Ardından da aşağıda bulunan ayırma duası okunur.

resim-1358

Dardağan Büyüsü Nasıl Bozulur?

Arkaik Metodu; oldukça eski olan bu uygulamada tütsü yakmak tarzında birçok törensel uygulama bulunur. Tütsü için akasya ağacı yakılır ve bitkisel sıvılar kullanılır. Bu yöntem günümüzde oldukça nadir şekilde kullanılır. Oldukça karmaşık bir yöntem olduğu fazlasıyla detay barındırır.

Ters zincir uygulaması; yapılan büyünün uygulamaları tersten yapılarak büyüleri bozma çabasına gidilir. Bunun uzman olan kişiler tarafından yapılması önemlidir. Karmaşık ve detay gerektiren içerikleri bulunur. Bu içerikler yanlış yapıldığında oldukça zor durumlara düşmek mümkündür. Bu tarz durumlar içinden çıkılması güç sorunların yaşanmasına sebebiyet verir. Teknik açısından zor işlemler içerdiğinden kaynaklı genelde bozulma için başka bir çare kalmadığında tercih edilir. Medyumlar tarafından yapılması gereken işlemlerdir ve medyumlarda en son çare olarak kullanır.

Yön değiştirme; büyünün var olan tesiri ve maruziyeti kişilerin üstünden kaldırılarak başka bir kişinin üzerine yönlendirilir. Teknikse açıdan büyü ortadan kaldırılmaz sadece hedefi ve yönü değiştirilir. Özelliği açısından bir kişiyi büyüden kurtarırken bir başka kişiyi büyüye maruz bırakmaktadır.

Kuran sureleri ile kuran sureleri ile bu kötü büyüden kurtulmak en mantıklısı ve en güvenilir olan yoludur. Kuran surelerinin okunması ile büyüden kurtulmak mümkündür.

Eski dönemler bu güne kadar yapılan işlemleri bozmak adına birçok sure ve dua okunmuştur. Sure ve dualar normal dualar gibi değildir. Kuran surelerinin okunması ile uygulanan niyazlardır. Özellikle Felak, Nas, Ayetel Kürsi ve Fatiha suresi bu konuda etkilidir. Nasıl ve kaç kez okunacağı ise konusunda uzman olan kişiler tarafından söylenmelidir. Hatta bozum uygulaması da bu kişiler tarafından yapılmalıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap