1. Anasayfa
  2. Büyü Bozma Yöntemleri

Defne Yaprağı İle Büyü Bozma


0

Defne Yaprağı İle Büyü Bozma Nasıl Yapılır, Aşamaları Nelerdir?

Defne yaprağı ile büyülerin bozulmasında uygulamanın aşamalarının dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gerekir. Burada bilgi ve deneyim önemlidir.

Defne yaprağı ile büyü yapmak için belli başlı malzemeler hazırlamak gerekir. Bu malzemelerin hazırlanmasından sonra defne yaprağı büyüsü uygulaması yapılır. Defne yaprağı büyüsü nasıl yapılır,

Defne Yaprağı İle Büyü Bozma
Defne Yaprağı İle Büyü Bozma
  • 50 gram defne yaprağı alınır.
  • Defne yaprağı büyüsü yapmak için yaprakların üzerine 21tane ayetel kürsü, 21 tane Fatiha, 11tane felak, 11 tane nas, 11tane salli barik büyü için yaprakların üzerine okunur, üflenir ve el yardımı ile yaprakların tamamı karıştırılır.
  • Karıştırılan yaprakların taamı 4 litre suyun içinde kaynatılır. 3 litresi banyoda kullanmak için, 1 litresi de içmek için bir kenara ayrılır. 1 litre 7 gün boyunca aralıksız ve aksatılmadan akşamları içilir.
  • Banyoda kullanılacak olan miktarında akşam kullanılması gerekmektedir. Odanın ortasına naylon serilir ve ortasına bir leğen koyulur. 3 litre suyun bir litresi 5 litre suyun içine katılır ve bununla banyo yapılır. 3 gün boyunca akşamları banyo bu şekilde yapılmalıdır. Banyodan sonra yatsı namazı kılınır ve su bir tane ağacın altına dökülür. Suyun tuvalete ya da banyoya dökülmesi yasaktır. Burada önemli olan yatsı namazın kılınmasında sonra suyun dökülmesidir.
  • Büyü için yapılacak olan diğer bir uygulamada bir bardak defne suyunun içine 7 tane ayetel kürsü, 7 tane Fatiha, 7 tane felak, 7 tane nas, 7 tane salli barik okunur ve üflenir. Bu uygulama toplamda 21 gün boyunca yapılır.

Defne Yaprağı İle Yapılacak Olan Büyü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Defne Yaprağı
Defne Yaprağı

Defne yaprağı nasıl yapılır, nasıl bozma yapılı, bozma işlemleri ve yapma işlemleri süreçleri dikkatli şekilde uygulanmalıdır. Bu büyüye maruz kalan kişilerin kendilerinde fark hissetmesi oldukça zordur. Bunu genelde çevresinde bulunan kişiler fark eder. Bu sürece alışmak ve farkına varmak oldukça zordur.

Büyülere maruz kalan kişilerin evlerine kimlerin girip çıktığı,  bu büyünün ne büyüsü olduğunu, neler yapılması gerektiğini de bilmesi gerekir. Bu uygulama insanlar üzerinde oldukça yüksek ve büyük bir tesir bırakır. Bu tesire maruz kalan herkes karşısındaki kişi için deli divaneye döner. Büyülerin bozulması için kullanılacak en etkili, en kolay ve en basit yol duadır. Duayı okuyacak olan kişinin bozma ile alakalı işlemlerde iyi niyetli olması, bunu kalbinden yapması, hissetmesi ve manevi şekilde etki yaratması gerekir.

Surelere ve Kuran’a sadece ihtiyacı olan kişilere bu işlemleri yaptırmak tesirli olmaz. Bundan dolayı işlemler ile alakası olan, bilgisi olan, tecrübesi olan ve maneviyatı yüksek olan kişilere yaptırmak gerekir. Büyülerin yapılması ve büyülerin bozulması süreçlerinin doğru bir şekilde işlemesi adına da gerekli olursa yardım alınmalıdır.

Ayrıca bu büyüde yapılacak olan uygulamaların sırası, aşamaların detaylı şekilde yapılması, sonlandırılması konusunda dikkatli olmak gerekir. Aksi olan durumlarda zor, içinden çıkılması güç, dönülmeyecek noktalara gelinebilir. Bunların düzeltilmesi ve tekrar eski hale dönülmesi neredeyse imkânsızdır. Dikkatli olmak ve detayları en ince ayrıntısına kadar bilmek gerekir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir