1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Delirtme Büyüsü


1

Delirtme Büyüsü

Delirtme büyüsü yapılan kişi sürekli olarak unutkanlık yaşar, tek başına kalmak ister, hayalet görmeye başlar, olmayan kişilerle sohbet eder.

Delirtme Büyüsü
Delirtme Büyüsü

Kötü niyete sahip olan kişiler çoğu zamanlarda kendilerine düşman gördükleri kişileri rahatsız etmek ve her zaman sıkıntı, huzursuzluk, acı vermek için büyü yapmayı tercih ederler. Bu büyüler içinde olan delirtme büyüsüyle kötü niyete sahip kişiler acı çekmesini istedikleri kişiye akli dengesini bozarak saçma şeyler yaptırırlar.

Delirtme Büyüsü Nedir

Delirtme büyüleri yapılan kişi sürekli olarak unutkanlık yaşar, tek başına kalmak ister, hayalet görmeye başlar, olmayan kişilerle sohbet eder ve ansızın sebepsiz yere bağırmak gibi tepkiler gösterir.

Delirtme büyüsünden kurtulmak isteyen kişi medyumlardan ve hocalardan yardım almaya çalışır. Çoğu kişi ise bu durumun büyü olduğunu anlamaz ve kurtulmak için ruhsal ve psikolojik destek alır. Ruhsal ve psikolojik desteğin yanında mutlaka medyumlardan ve hocalardan da destek alınmalıdır. Büyü yapılarak akli dengesi bozulan kişiler yine aynı şekilde çözülerek bozulmaktadır.

Delirtme büyüsü yapılan kişi çevresine  karşı saygısızlaşır, kavgacı, huysuz olur, saçma sapan konuşur ve şiddetli unutkanlık yaşar, ıssız yerlere gitmek ister, tek kalmak ister, dış görünüşüne önem vermez, biriyle konuşuyormuş gibi duvara karşı veya boşluğa konuşur, gözünü tek bir noktaya diker ve sürekli oraya bakar,  hayalet görür ve onlarla konuşur bazen çocuk bazen ise büyük bir insan gibi davranır ve aşırı korkak her şeyden herkesten, titreme kabus görme ve insanları farklı görür.

Delirtme Büyüsü

Nasıl Yapılır Ve Bozulur

Kişinin akli dengesine zarar vermek için yapılan delirtme büyüsü oldukça etkili ve tehlikeli bir büyüdür. Delirtme büyüsü yapmak için yedi renk ibriş ipi alınır. Kırmızı bir horoz kesilerek yedi ibriş ipi horozun kanına bulanır.  Kana bulanan ibrişim ipler kurutulur. Bu uygulama ayın 24 ve 28 arasında yapılmalıdır.  Her bir ibriş ipine özel olan dua okunarak bir düğüm atılır.

Delirtme büyüsü sonucu unutkanlık
Delirtme büyüsü sonucu unutkanlık

Tüm ibriş iplere dua okunarak düğümlendikten sonra ibriş ipler rüzgara maruz olan bir yerde üç gün asılır. Üç günün sonunda asılı olan ibriş ipler alınarak karanlık bir yere saklanmalı veya gömülmelidir.

 

Delirtme büyüsünü bozmak için bir günde tamamı okunmalı veya bir günde tamamı okunamazsa yedi güne bölünerek de okunabilinmektedir. Sabah namazından sonra ya da öğlen namazına bir saat kalan vakitte okunmalıdır.

Her gün 15 defa okunduktan sonra bir defa AMENERRESÛLÜ duası (Bakara suresinin son iki ayeti) okunmalıdır. Bu şekilde dua toplamda yedi defa okunmuş olunur. Hepsi bir günde okunacak ise 105 defa okumanın sonunda yedi defa AMENERRESÛLÜ duası okunarak tamamlanmaktadır.

Duanın etkisini artırmak için uygulamaya başlamadan önce iki rekat müracaat niyetli namaz kılınmalıdır ve uygulamanın sonunda ise iki rekat şükür niyetli namaz kılınmalıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Aslında normalde büyüye inanan bir.insan degilim ama yazdiğınız makaleyi okuyunca bu konu hakkinda daha fazla bilgilendim ve daha fazla metrak etmeye basladim gercekten bililendirici olmus tesekkur.ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir