1. Anasayfa
  2. Fallar

Denenmiş Fallar


0

Denenmiş Fallar

Kehanet – nedir, nereden başlamış, ne zaman ortaya çıkmış, neyi söyler.insanlar fal bakmadan önce kendilerine bu tür sorular sorarlar.Gelecekle ilgili fal bakmak istiyorsunuz , fakat hangi usulü seçmek istediğinizi bilmiyorsanız ,antik kehanetlerle ilgili makaleyi okuyunuz, zira  size en doğru yolu göstermektedir.

Antik rus, slavyan, ukrayna ve diger diğer halkların kehanetlerini sunmadan önce hatırlatmak gerekir ki, bir sıra kurallar ve durumlar fal bakmayı yasaklıyor.  Şöyle ki, kartlarla,suyla, mumla v.s. bakmak için temiz düşüncelerle ,sayğıyla, kuralları aşmayarak ve yorumlamaya ironik yaklaşmayarak bakılmalıdır.

Denenmiş Fallar
Denenmiş Fallar

Fal bakacak kişilere öneriler

 

Öngörücülük sanatı insan tarihi boyunca  izlenmiş ve kendi başlanğıcını edebiyattan önce alarak kendinde gizli bilgiler saklamıştır.

Kuttörenden önce gözler kapatılır, kendinizi rahatlatarak okunur:

‘’ Benim işlerim ve düşüncelerim tüm canlıların iyiliginden yanadır. Benim suçum yoktur, kimsede bana karşı suçlu değildir. Ben istediklerimi, bana faydalı olacak şeyleri  göreyim. ‘’

Sonra istediğiniz herhangi bir dua okunur. Kehanetin uğuru ona verilecek enerjinin gücünden  ve morelinizden aslıdır.

Büyü yapmak için en doğru zaman güneş batışı , akşam ve ya geceyarısıdır. Büyü teklikte ve mümkünse sakin yerde yapılmalıdır, zira , etrafınızda olanlar, sesler ruhların kaçmasına sebep olabılir ve siz istediğiniz soruların cevabını almayabilirsiniz.

Aynı istek için birden fazla fal bakmayınız, zira sonuçta kendi istediğiniz cevabı almış olursunuz , lakin sunulan cevapla istediginiz cevap aynı değildir. Kurnazlık yapmaya gerek yok, fal bakınca soruya odaklanmak gerekir.

Önemli olan sunulan cevaptan dolayı üzülmemektir – bu net sonuç değildir.  Bu sadece işlerin, olayların tahminleridir. Herşey kendi elimizdedir. Bizim  kendi kaderimizi  değiştirmek kendi elimizdedir, bunun için tekçe istek yeterli değildir aynı zamanda azim gerekir.

Denenmiş Fallar ve Fal Bakmak İçin Mum Seçimi

Aşk , sevgili için kanıtlanmış fallar eskilerden mevcuttur.

Eskiden fal bakmak için mumları kendileri  hazırlamaktalardı , lakin şimdi onları satın almak daha kolaydır.  Büyü sadece kilise mumuyla yapılmalıdır, onlar kenar güçlerden uzaktırlar ve tamamen tehlikesizdirler. Lakin önemli olan mumun rengi değil, şeklidir. Önemli olan sizin fala olan inamınızdır.

Mumun rengi amaca bağlı olarak seçilebilir: beyaz olanı – evlilik ve makruz içindir. Seyahat için sarı ve turuncu renk seçilebilir. Kırmızı mum – karak almak içindir. Yeşil ve mavi renkler – isteğin olup – olmayacagını göstermektedir. Sıyah mumlar ise nadiren kullanılmaktedır. Mumların renkleri onların alındığı yerler kadar önemli değildir. En uygun olanı kiliseden alınan mumlardır.

Mumlar farklı kuttörende kullanılmaktalar, bunlar antik oldukları kadar hemde etkilidirler. Bütün kehanetler listesini sayfamızda görebilirsiniz , fakat biz size antik kehanetleri sunacağız.

Madeni Paralarla Fal

Bu tür fallar halk için büyük anlam taşıyordur, onlardan biri misal olarak, ‘’ Yazı mı Tura  mı ‘’

Bu kuttören için ne kadar eski akçeler kullanılırsa bir o kadar da doğruyu söyleme  ihtimali vardır. Eğer böylesini bulamiyorsanız tam tersi olarak yeni madeni paraları kullanabilirsiniz, onlar asla yalan söylemezler.

Fal bakılacak madeni paralar herkesten uzakta , gizli, keten kumaşın içinde   karanlık yerde saklanılmalıdır.  Her fal bakmadan önce , fala bakan kişinin avucunun içinde tutularak enerjiyle doldurulmalıdır.

Eger ki, akçeleri  fal bakmak  için sıkı kullanıyorsanız onları muslugun altında yıkayarak  yumuşak  bez yardımıyla silmeyi unutmayınız.

Kilise bayramlarında ve dolunay gününde kesinlikle fal bakmayınız. Aynı zamanda kendinizi kötü hissetiğiniz zaman fal bakılmaz, zira , onlara  negatif   enerji  verir  ve  buda  yanlış  sonuç  vermesine  sebep olur.

Denenmiş Fallar ve Taşlarla Fal Bakmak

Litamantiya – degerli taşlarla fal anlamına geliyordur. Kendi renkleri gelecekle ilgili bilgi almaya kolaylık sağlamaktadır.  Taşların kendileride  etkili güçe sahiptirler.

Deniz ve okyanuasların sahiline yaşayan halkların sıkı kullandıkları büyülerden  biri – taşlarla faldır.

Kuttörenlerden önce madeni paralar muslugun altında yıkanır. Üzerinizde kol saaati varsa çıkartılır, cep telefonu kapatılır.

Cehennem taşı, tanzanite taşı, yapay elmas, ametis taşı, topaz taşı ve kalsit taşları daha doğru bilgi vermekteler. Yukarıda sunulan taşlar insanlara iyi etki  göstermektedir.

Fal aç karnına ve  açık zihinle bakılmalıdır. Yemek ve alkol yasaktır.

İple Fal Bakmak

İple fal bakılabilir. Bu hiçbir tecrübe ve çeviklik istenmeyen basit fal çeşitlerinden biridir. Misal  olarak, kız arkadaşlarınızla beraber aynı ölçüde ip kesilip yakılmalıdır. Kimin ipi daha çabuk yanıp biterse o daha erken evlenecektir. Yanmamış ve ya sönmüş olan ip evliliğin olmayacağını ifade etmektedir.

Kahince Rüya

Kahince rüya – kehanet çeşitlerinden biridir. O Noel yortusu günü bakılır. Perşembeden cumaya geçen gece okunmalıdır :

Bu falda herhangi ayin okunmasına gerek yoktur. Sadece olarak uyumadan önce rüyada görmek istediğininz kişiyi düşünmek yeterlidir.

‘’ Perşembe çarşambayla, pazartesi salıyla, cumatresi  pazarla. Cuma benim gibi yanlızdır. Sions dağına yaslanarak aklımda 3 melek düşünüyorum. Birincisi görüyor, İkincisi söylüyor, Üçüncüsü hayatımı gösterecek. Amin . ‘’

Uyumadan önce bir yüksük tuz bir yüksük suyla karıştırılarak içilir ve şöyle okunur:

‘’maskaralı nişanlım susuzluğumu gider. ‘’

Yatağınızın yanına bir bardak su koymayı unutmayınız.

Oyun Kartlarıyla Fal Bakmak

36 adetlik oyun kartı alınır, karıştırılır ve soruya odaklanılır. Eşit miktarda 3 hisseye bölünür  her birinden üstten, alttan, ve ortadan  çıkarmak şartıyla 3 kart çıkarılır.  Ve sonunda masada 9 adet oyun kartı olacaktır: şöyle sıralanarak – 3 tane altan, 3 tane  ortadan, 3 tane üstten çıkarılan.  Şimdi açılmış kartları yorumlayınız.

Oyun kartlarıyla fal bakmak için uygun zaman haftanın Pazartesi ve Cuma günleridir, vakit ise – akşam saatleri.

Açılmış olan 4 as ve ya 2 as ve iki resim( vale, kız, papaz) – istekleriniz gerçekleşecektir.

Bir as , bir resim – gergin aile ilişkileri

Üç as, bir resim – düşman

Dört kız- özel hayatınızda problemler, sevdiğiniz kişiyle kavga

Dört papaz – uğur

Dört vale – ağır iş, boş çaba

Heresinden bir tane: as, papaz, kız, vale ve ufaklar – üzüntüsüz sade  yaşam

Ufak kartlar – uğursuzluklar, delegin gerçekleşmemesi.

Çiçeklerle Fal Bakmak

Güneşli çiçek ayçiçeğidir , size müjde getirir.

Daha bir antik fal – çiçeklerle faldır. Birinci yöntem leylak çiçeğiyle dilek falına bakmaktır. Dilek tutulur ve leylak çiçegi koparılır. Koparılan dalda leylak çiçeğinin üzerinde 5 yapracıklı çiçek bulunursa dileğiniz gerçekleşecektir. Bulunmazsa gerçekleşmeyecektir.

Unutmayınız ki, leylak çiçeği genelde 4 yapracıklı olur, bunun içinde önceden iyi düşünmnek gerekir.

Bir başka fal daha – kuşburnuyla yapılmaktadır. Kuşburnu çiçeği koparılır ve yukarıya atılarak yere ne şekilde düştüğüne bakılır.  Düz şekilde düştüyse – dileğiniz gerçekleşecek, ters  şekilde düşerse – gerçekleşmeyecektir.

Sunulan fallar size  uyğun değilse üçüncü falı deneyin. Yazın dilek tutularak ayçiçegi tarlasına gidilir. Ayçiçeğinden 10 tane  çekirdek çıkarılır. Eger içinden birtanesi boş olursa – isteğiniz için çaba harclamanız gerekir. Yok eger birden fazlaysa – dileğiniz gerçekleşmeyecektir.

Denenmiş fallar ile ilgili benzer konu olan Şans Falı konumuza göz atın.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir