web analytics
Ruh çağırma

Denizkızı Ruhu Çağırma

Denizkızı Ruhu Nasıl Çağırılır

Denizkızı Ruhu Çağırma

Denizkizi Ruhu Cagirma 300x300 - Denizkızı Ruhu Çağırma
Denizkızı Ruhu Çağırma

Cin çağırmanın önemli kuralları mevcut; Denizkızı Ruhu Çağırma; Deniz kenarında Denizkızını çağırma seansı;  Midye yardımıyla çağırmak; Evde çağırmak; Evde çağırmanın seansı.

Deniz Kenarında Denizkızı Ruhu Çağırma

Herkes biliyor ki denizkızı kimdir, genellikle bize masal kahramanı olarak anlatılır. Belden yukarısı insan, belden aşağısı ise balık kuyruğu formunu alır.

Denizkızları genellikle kendi güzellikleri ile dikkat çekerler. Denizkızı ruhu ise sürekli sularda dolaşır ve geceleri dolunayda genellikle su üstüne çıkar, ay ışında biraz rahatlamak için. Eğer ki denizkızı ruhunu çağırmak itiyorsanız ona bir hediye veya bir şeyi kurban etmeniz gerekiyor.

Bu tür seansı ancak deniz kenarında ve dolunayda yapmalısınız. Önceden denizkızına hediye hazırlamak gerekiyor, bu bir süs eşyası olabilir mesela midyelerden oluşan bir kolye.

Suya yaklaşın ve saçlarınızı taramaya başlayın, tarakta kalan saçları toplayın ve şu dileklerle suya atın

‘saçlarım, saçlarım benim, bana suyun ruhunu getir, bana denizkızının ruhunu çağır, söyle ona onun yardımına ihtiyacım var’.

Bunları söyledikten sonra biraz sudan uzaklaşın ve arkanıza dönün, gelen ruha sakın ama sakın yüzünüzü dönmeyin, eğer dönerseniz denizkızı sizin saçlarınızı alıp suyun derinliklerine gider. Denizkızı ruhu geldikten sonra ona sorularınızı sorabilirsiniz, sorularınızı cevapladıktan sonra ona teşekkür etmeyi unutmayın ve onun hediyesini denize fırlatın.

Denizkızı Ruhu Çağırma İşlemi

Denizkızı ruhu çağırma işlemi ile bu seansı gerçekleştirmeniz için size bir takım araç-gereçlere lazım olacak. Bu bir leğen olabilir ve su, gölden aldığınız su olmalıdır.

Suyu leğene doldurun, evde dikkatinizi dağıtacak her türlü şeyleri kaldırın,  elektrikleri söndürün, mumları yakın, daha sonra leğenin önünde diz çöküp 3 kere şu sözleri söylemeniz yeterli ‘ denizkızı gel’.

Eğer ki siz denizkızı ruhu çağırma işlemi yapılıp ruh geldiğinden emin değilseniz biraz bekleyip parmak uçlarıyla leğendeki suya dokunun, eğer su biraz ılıklaştıysa demek ki denizkızı ruhu sizi ziyarete geldi
Denizkızından bu durum da bir dilek dileyebilirsiniz tabi ki karşılığını vererek, karşılığı ise saçlarınız olacak, taradığınız saçlarınız

Okumalısın
Müslüman Cinler

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
Kapalı