1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Dikiş İğnesi Büyüsü


16

Dikiş İğnesi büyüsü

İslam dan önce ki dönemlerde İbraniler tarafından çok kez yapılmış ve günümüzde de nadir olarak bilinen dikiş iğnesi büyüsünün uygulaması da bozulması da zordur

Dikiş iğnesi büyüsü
Dikiş iğnesi büyüsü

Dikiş İğnesi İle Yapılan Büyüler

Dikiş iğnesi büyüsü yaptıran kişi ile yaptıran kişi arasında sır olarak kalmalıdır. Yaptıran kişi tam olarak inanmalı ve kesinlikle sır olarak bu büyüyü saklamalı hiç kimse ile paylaşmamalıdır.

Dikiş iğnesi büyüsünün en büyük özelliği büyü yapıldıktan sonra kullanılan malzemeler yakılarak kül haline getirilir. Küller de mezara gömülerek toprakta yok olmasıyla birlikte etkisi sonsuza kadar kalır. Dikiş iğnesi büyüsü tüm büyü çeşitlerini içermektedir.

Eşler arasını bozmak, soğukluk, kavga ve huzursuzluk çıkmasını sağlayarak ayrılmalarına neden olur. Kişide hastalıklar çıkması ve tedavilerin tümünün olumsuz sonuç vermesi. Kişide özellikle ruhsal rahatsızlıklar meydana getirir. Mahpusluk olan ve kişinin haklı olduğu davalarda dahi haksız olmasını sağlar.

Dikiş iğnesi büyüsü, maddi sıkıntılar, bereketsizlik ve darlık çekilmesini sağlar.  Hamile olan bir bayana yapıldığında çocuğunu doğuramadan düşürmesi veya çocuğun olmaması. Kısmet bağlanması, uykusuzluk ve rüyada kabuslar görülmesi. Cinnet geçirerek cinayet işletmesi. Gibi daha birçok dikiş iğnesiyle yapılan büyüler bulunmaktadır.

Dikiş İğnesi büyüsü Yapılışı ve Bozma teknikleri

Bir dikiş iğnesine veya firketeye siyah ip geçirilir. Büyü yapılacak kişinin isminde bulunan harf sayısı kadar siyah ipe düğüm atılır. Düğümlerin her atılmasında tılsımlı sözcükler söylenir. Tüm düğüm atma işlemi bittikten sonra düğümlü ipin geçirildiği iğneyi yaptıran kişi üzerinde taşınır. Büyüyü yaptıran kişi iğneyi göğüs üzerinde ve sol tarafta taşıması gerekmektedir.

Yapılan düğümlü iplik geçirilmiş iğneyi üzerinde taşıyan kişi istediği kişiyi kendisine hemen aşık eder. Büyü yapılan kişi yaptıran kişiye baktığı anda duygularına hakim olamaz ve onun her dediğini yapar.

Bir miktar beyaz balmumu alınır. Balmumundan iki insan figürü yapılır. figürlerin her birinin üzerine ayrılması istenilen kişilerin kendi isimleri ve annelerinin isimleri yazılır.  Daha sonra temiz beyaz bir kağıda Münâfıkûn suresi yazılır.

Dua yazılı olan beyaz kağıdın üzerine balmumundan yapılan ayrılması istenilen iki insan figürü sırt sırta olacak şekilde konulur. İki adet dikiş iğnesi de figürlerin arasına koyulur. İğnenin uçları ayrılması istenilen figürlere temas eder fakat batırılmaz. Dua yazılı olan kağıt dikkatli bir şekilde figürlerin üzerine bükülerek sarılır. Sarılmış olunan paket mezara gömülür. Bu iki kişi bir daha bir araya gelmezler.

Benzer konu olan İp Büyüsü konusuna bakabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (16)

 1. sayln hocam biz yiyenimizin istedigi bir klzl istemiyoruz ama ne yaparsak yapalim o tarafl tutuyor bize baska bir klzl gidin alin diyor gidiyoruz bu defa ben onu istemiyorum diyor bu durumda yardlmcl ola bilirmisiniz

  • Merhaba, genel anlamda kısmet açılması evlilik yönünde işlemler hazırlanabilir. Etkili yöntemlerden olan vefk tılsımı sorununuzu çözmeye yardımcı olacaktır. Elbette şüphesiz öncelikle Allah’ın izniyledir herşeyde olduğu gibi

 2. Merhaba.Hocam yardima ihtiyacim var kocamin çorabinin kenarinda renkli iple dikilmis ve elle iki ucuna dügüm atilmis dikis buldum böyle bi büyü çesidi varmidir?

  • Merhaba eğer büyü olduğu şüphesi içinde iseniz konuyla ilgili yakınınızda yüz yüz görüşebileceğiniz birinden destek almanız uygun olacaktır. Büyü bakımı yaptırmanızı öneririm.

 3. Merhaba hocam ben birinin evine gittiğimde benden sonra eve giriyor ve benden önce çıkıyor şüphe duyuyorum bana bişey yapmış olmasından ne yapmalıyım

  • Merhaba şüpheniz var ise kendinize bir genel bakım yaptırın. Ancak doğru kişiyi bulmak zor olabilir. Dolayısı ile yakınınızda veya yüz yüze görüşüp baktırabileceğiniz biri olması iyi olacaktır. En azından hoca veya medyum olup olmadığını anlarsınız.

 4. Hocam ben evliyim benım evimde yastıgımın ıcınde bı kac tane ıgne sıyah ıplıkle sarılmıs dugumlenmıs sonra kagıt bı bantla sarılmıs olarak yunlerın arasına sokmuslar ben napıcam esımle cok buyuk sorunlar yasadık suan cezaevınde bana yardımcı olurmusunuz

  • Yakınınızda birinden destek almanızı öneririm evinizde haneye yapılan etkileri temizlemek için medyum veya hocanın bakıp gelmesi gerekebilir.

 5. Merhaba,bekarken yatak zemininde evlendikten sonra da yastigimin icinde kirik igne buldum. Bir buyu cesidi midir. Yillardir çocuğumuz olmadi biri karnimda öldü. Esimin isleri hep ters gidiyor sizce ne yapmak gerekir.Tesekkurler.Sevgiler

 6. Merhabalar,magazaya biraz önce fal bakan biri geldi magaza sahibi daha önce ona fal baktirmis ve magazaya geldikten bir sure sonra magaza sahibi benim terziden 3 tane dikiş ignesi almami istedi aldim götürdüm giyinme odasina girdi ikisi ciktiktan sonra 1 1,5 saat kadar beni odaya sokmadı.
  Daha sonra odaya girdiğimde de tabağın icinde 3 tane dikis ignesi vardi ve 1 tane dikiş iğnesi mum ile beraber eridi diger ikisi tabağın icinde duruyor bu bir büyü müdür? Çünkü sorduğumda dilek tuttum dedi ama inanmadim.

 7. Hocam evimin salonunda 2 kez farklı noktalarda dikiş iğnesi buldum 1,5 yaşında oğlum olduğu için ben çok dikkat ediyorum böyle zararlı şeyleri ulaşamayacağı yerlere koyuyorum hep, yani ben düsürmedigime eminim, bunun büyüyle bir ilgisi olabilir mi?

  • İmkanınız varsa hanenize baktırmanız uygun olacaktır. Malesef bu işlerle uğraşan yapabilen çok kimseler olabiliyor. Yakınınızda bölgenizde yüz yüze görüşüp baktıracağınız bir hoca ile görüşmenizi tavsiye ederim.

 8. Merhaba
  Ben iki seferdir arabamda 1.sinde2toplu iğne ,diğerinde 1 toplu iğne ve dikiş iğnesi buldum
  Hep aynı yere konuluyor böyle bir büyü çeşidi varmıydır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir