web analytics
BüyülerKötü Amaçlı

Dikiş İğnesi Büyüsü

Dikiş iğnesi ile yapılan büyü çeşitleri

Dikiş İğnesi büyüsü

İslam dan önce ki dönemlerde İbraniler tarafından çok kez yapılmış ve günümüzde de nadir olarak bilinen dikiş iğnesi büyüsünün uygulaması da bozulması da zordur

Dikis ignesi buyusu 300x300 - Dikiş İğnesi Büyüsü
Dikiş iğnesi büyüsü

Dikiş İğnesi İle Yapılan Büyüler

Dikiş iğnesi büyüsü yaptıran kişi ile yaptıran kişi arasında sır olarak kalmalıdır. Yaptıran kişi tam olarak inanmalı ve kesinlikle sır olarak bu büyüyü saklamalı hiç kimse ile paylaşmamalıdır.

Dikiş iğnesi büyüsünün en büyük özelliği büyü yapıldıktan sonra kullanılan malzemeler yakılarak kül haline getirilir. Küller de mezara gömülerek toprakta yok olmasıyla birlikte etkisi sonsuza kadar kalır. Dikiş iğnesi büyüsü tüm büyü çeşitlerini içermektedir.

Eşler arasını bozmak, soğukluk, kavga ve huzursuzluk çıkmasını sağlayarak ayrılmalarına neden olur. Kişide hastalıklar çıkması ve tedavilerin tümünün olumsuz sonuç vermesi. Kişide özellikle ruhsal rahatsızlıklar meydana getirir. Mahpusluk olan ve kişinin haklı olduğu davalarda dahi haksız olmasını sağlar.

Dikiş iğnesi büyüsü, maddi sıkıntılar, bereketsizlik ve darlık çekilmesini sağlar.  Hamile olan bir bayana yapıldığında çocuğunu doğuramadan düşürmesi veya çocuğun olmaması. Kısmet bağlanması, uykusuzluk ve rüyada kabuslar görülmesi. Cinnet geçirerek cinayet işletmesi. Gibi daha birçok dikiş iğnesiyle yapılan büyüler bulunmaktadır.

Dikiş İğnesi büyüsü Yapılışı ve Bozma teknikleri

Bir dikiş iğnesine veya firketeye siyah ip geçirilir. Büyü yapılacak kişinin isminde bulunan harf sayısı kadar siyah ipe düğüm atılır. Düğümlerin her atılmasında tılsımlı sözcükler söylenir. Tüm düğüm atma işlemi bittikten sonra düğümlü ipin geçirildiği iğneyi yaptıran kişi üzerinde taşınır. Büyüyü yaptıran kişi iğneyi göğüs üzerinde ve sol tarafta taşıması gerekmektedir.

Yapılan düğümlü iplik geçirilmiş iğneyi üzerinde taşıyan kişi istediği kişiyi kendisine hemen aşık eder. Büyü yapılan kişi yaptıran kişiye baktığı anda duygularına hakim olamaz ve onun her dediğini yapar.

Bir miktar beyaz balmumu alınır. Balmumundan iki insan figürü yapılır. figürlerin her birinin üzerine ayrılması istenilen kişilerin kendi isimleri ve annelerinin isimleri yazılır.  Daha sonra temiz beyaz bir kağıda Münâfıkûn suresi yazılır.

Okumalısın
Müsliman Büyüsü

Dua yazılı olan beyaz kağıdın üzerine balmumundan yapılan ayrılması istenilen iki insan figürü sırt sırta olacak şekilde konulur. İki adet dikiş iğnesi de figürlerin arasına koyulur. İğnenin uçları ayrılması istenilen figürlere temas eder fakat batırılmaz. Dua yazılı olan kağıt dikkatli bir şekilde figürlerin üzerine bükülerek sarılır. Sarılmış olunan paket mezara gömülür. Bu iki kişi bir daha bir araya gelmezler.

Benzer konu olan İp Büyüsü konusuna bakabilirsiniz.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
okan
okan

sayln hocam biz yiyenimizin istedigi bir klzl istemiyoruz ama ne yaparsak yapalim o tarafl tutuyor bize baska bir klzl gidin alin diyor gidiyoruz bu defa ben onu istemiyorum diyor bu durumda yardlmcl ola bilirmisiniz

Inci
Inci

Merhaba.Hocam yardima ihtiyacim var kocamin çorabinin kenarinda renkli iple dikilmis ve elle iki ucuna dügüm atilmis dikis buldum böyle bi büyü çesidi varmidir?

Tuğna
Tuğna

Merhaba hocam ben birinin evine gittiğimde benden sonra eve giriyor ve benden önce çıkıyor şüphe duyuyorum bana bişey yapmış olmasından ne yapmalıyım

Neslihan
Neslihan

Hocam ben evliyim benım evimde yastıgımın ıcınde bı kac tane ıgne sıyah ıplıkle sarılmıs dugumlenmıs sonra kagıt bı bantla sarılmıs olarak yunlerın arasına sokmuslar ben napıcam esımle cok buyuk sorunlar yasadık suan cezaevınde bana yardımcı olurmusunuz

Seda
Seda

Merhaba,bekarken yatak zemininde evlendikten sonra da yastigimin icinde kirik igne buldum. Bir buyu cesidi midir. Yillardir çocuğumuz olmadi biri karnimda öldü. Esimin isleri hep ters gidiyor sizce ne yapmak gerekir.Tesekkurler.Sevgiler

Elif
Elif

Merhabalar,magazaya biraz önce fal bakan biri geldi magaza sahibi daha önce ona fal baktirmis ve magazaya geldikten bir sure sonra magaza sahibi benim terziden 3 tane dikiş ignesi almami istedi aldim götürdüm giyinme odasina girdi ikisi ciktiktan sonra 1 1,5 saat kadar beni odaya sokmadı.
Daha sonra odaya girdiğimde de tabağın icinde 3 tane dikis ignesi vardi ve 1 tane dikiş iğnesi mum ile beraber eridi diger ikisi tabağın icinde duruyor bu bir büyü müdür? Çünkü sorduğumda dilek tuttum dedi ama inanmadim.

Demet
Demet

Hocam evimin salonunda 2 kez farklı noktalarda dikiş iğnesi buldum 1,5 yaşında oğlum olduğu için ben çok dikkat ediyorum böyle zararlı şeyleri ulaşamayacağı yerlere koyuyorum hep, yani ben düsürmedigime eminim, bunun büyüyle bir ilgisi olabilir mi?

gül
gül

Merhaba
Ben iki seferdir arabamda 1.sinde2toplu iğne ,diğerinde 1 toplu iğne ve dikiş iğnesi buldum
Hep aynı yere konuluyor böyle bir büyü çeşidi varmıydır

Başa dön tuşu
Kapalı