4

Dilek Falı

Kendi dilek falınıza bakmak istiyorsanız detaylı anlatımı yapılan bu falları inceleyebilirsiniz. Birebir uyguladığınız takdirde sonucu doğru alacaksınızdır.

Dilek Falı Olarak Hangi Fallar Kullanılır

Dilek Falı olarak uygulanabilecek birçok fal bulunmakla birlikte bunlardan bazıları ve en çok kullanılanları;

Fal baktıran çoğu kişinin durduk yere aklı esmemekle beraber genelde bir dilek bir istek ya da bir beklenti ile bu pozisyona girdiği aşikardır. Özellikle de çoğu insanın hayatta süregelen bazı dilekleri bulunmaktadır. Bu andan itibaren her gün o dileğin gerçekleşmesi için bir arzu oluşmakla beraber sonucu merak edilmektedir. Tam da bu noktada yukarıda belirtilen fallara yönelim olmaktadır. Dilek falı bakmak isteyen kişiler bir profesyonele başvurabileceği gibi kendisi de oturduğu yerden gerekli materyalleri sağlayarak ve işi öğrenerek kendi dilek falına bakabilir. Aynı şekilde bu işlerden anlayan bir kişiye bana dilek falı bak da diyebilirsiniz.

Eğer kendiniz dilek falı bakmak istiyorsanız öncelikle hangi fal çeşidini kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir.

Tarot Falı ile Dilek Falı Bakma

Çoğu kişinin duyduğu tarot kartları ile dilek falı bakma kartların anlamı bilindiği takdirde oldukça kolaydır. Kaderiniz, istekleriniz ve düşünceleriniz size kartları kendi elinizle seçtireceğinden ve enerjinizin sonuca yansıyacağından emin olarabilirsiniz.

Tarot kartları ile bakacağınız dilek falınızda yapmanız gereken ise tek kart tarot yöntemidir. Tüm kartları masaya karıştırarak dizdikten sonra dileğinizi içinizden geçirip tek bir kart seçmeniz gerekmektedir. Genelde aklınızda bulunan soru işaretlerini ya da ikilemde kalmanız durumunu çözmek için bu falı kullanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz tek kart size olumlu ya da olumsuz net bir cevap verecektir.

Su Falı ile Dilek Falı Bakma

Dilek falları
Dilek falları

Kendi kendinize oldukça rahat bir şekilde bakabileceğiniz bir fal çeşididir. Kimsenin olmadığı sessiz sakin ve ışığın olmadığı bir yer seçilir. Daha sonra falı bakılacak kişi kendi elleri ile bir tasa su doldurur. Bu sessiz mekana geçerek içinden dileğini söyler. Daha sonra kendi kelimleriniz ile Örneğin, ” dileğim gerçekleşecekse suda bir ay doğsun!” denir. Ve daha sonra dikkatli şekilde su incelenmeye başlar. Konsantre bir şekilde odaklanarak suya baktığınızda farklı şekiller olduğunu görecek ve olumlu/olumsuz çıkarım yapabileceksiniz.

Yaprak Falı ile Bakma

Büyük ve yaş bir incir yaprağı bulmanız halinde kendi yaprak falınıza bakabilirsiniz. Dilek falı için oldukça kullanılan bir fal çeşididir. Yaprağın üzerine sorunuzu ve adınızı soyadınızı yazdıktan sonra yere bırakmanız ve beklemeniz gerekiyor. Eğer yaprak rüzgar karşısında direnir ve kımıldamazsa cevap olumludur.

Yüzük Falı ile Bakma

Aklınızdaki soruyu yüzük ve ibrişim yardımıyla harf harf cevaplandırabilirsiniz. Su dolu bir tasın içerisinde alfabedeki tüm harfleri yazdıktan sonra yüzüğü ibrişimle bağlayarak harflere uzanacak mesafede tutun ve tası sallamaya başlayın. Yüzüğün çarptığı tüm harfleri arka arkaya koyduğunuzda dileğinizin cevabını alacaksınız.

Ay Falı ile Bakma

Genellikle genç kızların dileklerinin cevabı bu faldadır. Kısmetini bulmak isteyen ve dilek dileyen genç kızlar bu yola oldukça başvurmaktadır. Issız ve sakin olan bir gecede fal bakılacak olan kız ve arkadaşı ayın net göründüğü yere geçerler. Daha sonra yardımcı arkadaş ufak bir aynayı aya tutar. Dilek tutan kişi de aynanın karşısına geçerek gözlerini kırpmadan aynayı izler. Yardımcı arkadaş bildiği duaları okurken diğeri içnden dileğini geçirir. O anda aynada bir erkek gölgesi görürse dileği gerçekleşecek demektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

  1. Sevgilimle qovusacammi qismetimiz birdirmi

  2. Men ne vaxt xoşbext olacam((

  3. 4 sene önce

    OĞLUM ÖNÜMÜZDEKİ AY OLACAKMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir