0

Aşk Ölçer

Doğru aşk ölçer testi, anında sevdiğiniz kişi ile kendiniz arasındaki uyumun hangi kademede olduğunu gösteriyor. Beni seviyor mu, ilişkimiz ahenkli mi gibi sor

Aşk Ölçer
Aşk Ölçer

Güvenilir ve Doğru Aşk Ölçer Testi

Devam eden bir ilişkiniz olabileceği gibi hoşlandığınız ancak bir türlü açılamadığınız hatta kafanızda ilerleyen dönemlerde teklif etme ile ilgili sorularınız bulunabilir. Bunun yanı sıra karşılıklı anlaşmanızın ve uyumunun da ne denli olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. İşte bu durum karşısında aşk ölçer sizin imdadınıza yetişiyor. Diğer yandan devam eden ilişkinizde soyut yerine daha somut ve derinsel bir analiz yapmak için ise testlerden yararlanabilirsiniz.

Basit bir uygulama olan, erkek ve kız isimlerinin birbirine uyumunu hesaplama olarak da bilinen aşk ölçer burç karşılaştırmasını da kolayca yapabileceğiniz bir özelliğe sahip. İsim karşılaştırmalarında oransal olarak değerlendirme sunan test, burç karşılaştırmalarında da genel özelliklerin yanı sıra daha kapsamlı bir analiz sunabilmektedir. Doğum tarihine göre saniyeler içinde karşınıza çıkacak verileri dikkatlice okumanız halinde kendi yorumunuzu yapabileceğiniz gibi uygulamanın görüşlerine de bakabilirsiniz.

Saniyeler İçinde Aşk Ölçer İle Hesapla

Hemen öğrenmek için size gerekli olan sadece kendi ve sevdiğinizin tam doğum tarihidir. Bu uygulamalar gerçek aşk ölçer noktasındadır ve inanılmaz sonuçları aynı anda size verir. Yıldızname kaidelerini esas alarak hazırlanmış olan bu testler yüksek oranda karşılıklı etkileşimin derecesini doğru vermektedir, bunda amaç en kısa süre içinde hiç beklemedem hızlı sonucu almanızdır zaten. Harf değerlerinin toplanması ve karşılığının program tarafından bulunarak sevdiğiniz kişinin ve sizin karşılıklı uyumun yansıması olan uygulama, bir faldan ya da oyundan daha çok anlam taşıyor aslına bakılacak olursa.

Aşk ölçer isimle yapıldığı takdirde ayrıca sizin ona olan sevginizi ölçebileceğiniz gibi partner ya da eşinizin size olan sevgisini de test etmenize olanak sağlar.

Derinlemesine Aşk Ölçer

Daha derinlemesine olsun diyorsanız, bu uygulama dışında doğru aşk ölçer kıstaslarına uygun olarak teste de başlayabilirsiniz. Testin ilk sorusu onunla ilk tanıştığınız günü hatırlıyor musunuz olabilir olasılıkla, aynı zamanda ilişkinin sağlamlığının detaylarda olduğunun da bir kanıtıdır bu soruya vereceğiniz cevap.

Diğer yandan ise ilk öpüştüğünüz gün de soru olarak karşınıza çıkabilir, bu ise kademesel olarak ilerleyen ilişkinin gidişatına verdiğiniz önemi de gösterecektir. İlk kavga, ilk dokunuş, ilk yemek gibi sorular ise ilklerin ne derece etki bıraktığının bir ispatıdır adeta. Bir anlamda belki de sizin unutmaya yüz tutmuş bir zamanlar birlikte yaşadıklarınızı sorular tekrar canlandıracaktır ve yalnızca ilişkinizi değil kendinizi de bir kere daha sorgulayacaksınızdır.

Sevdiği şarkıdan beğendiği giysisine, paylaşımda eşitlikçi yanınızdan ona sınırlı ya da sınırsız verebileceklerinize kadar çeşitli sorulara verdiğiniz her samimi cevap testin sonunda en sağlıklı sonucu almanızı kolaylaştıracak, belki de ilişkinize başka bir pencereden bakmanıza olanak sağlayacaktır.

Sadece sizin bir merakınız değil, bir ilişkinin devam etmesi veya devam ettirilme noktasında hatalardan dönülmesi için önemli bir uyarıdır aslında.

Hemen saniyeler içinde aşk ölçer isimle yapılacağı gibi sizi bekleyen zor sorulara vereceğiniz cevaplarla da daha derinlemesine bir analizin içinde olmayı tercih edebilirsiniz böylece. Fal yerine geçmeyen daha somut bir durumun ortaya çıkmasına olanak sağlayan sorulara verilen cevaplar, bir anlamda kendinizi de tekrardan gözden geçirmenize yardımcı olabilir.

Uzun testler ile uğraşmaya zamanım yok ve bu konuda bekelemeyecek kadar acil diyorsanız aşk falı ölçer ile bir dakika içinde direk sonucu alabilirsiniz. Bu aşamada sizin ve arkadaşınızın isimlerinin yanı sıra doğum tarihlerinin de karşılaştırılması ile bir çeşit sağlamlaştırma işlemi yapılıyor. Dilerseniz de sadece isimleri karşılaştırabilirsiniz, burada tercih size kalmış.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir