1. Anasayfa
  2. Fallar

Domino Falı Nedir Nasıl Bakılır


0
Domino falı
Domino falı

Günümüzde etkin bir şekilde kullanılan fal çeşitlerinden biri olan domino falı ile ilgili tüm detayları yazımızın devamından okuyabilirsiniz

Domino taşlarının tamamının ters çevrilerek ve karıştırıldıktan sonra bakılan bir fal çeşididir. Uygulanışı bakımından biraz farklı olsa da, her domino sayısının farklı bir yorumu vardır.

Karıştırılan taşlardan 3 taş ayrılır ve daha sonra bu taşların yüzleri çevrilerek taşların yorumu yapılır. Taşların tüm yorumları yapılır ve daha sonra hepsi yorumlanır.

Bu fala Pazartesi ve Cuma günleri de bakılmaması uygun görülmüştür. Ayrıca ayda 1 kere bakılması yeterlidir.

Bu falda niyet tutulduğunda sonuç daha net ve iyi olacaktır. Günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen domino falı ile ilgili detayları aktarmaya devam ediyoruz.

Ücretsiz Domino Falına Nasıl Bakılır

Çift-düz ve altı-altıya kadar sıralanan standart bir domino takımı sayesine yorumlar eşliğinde fal 79-1bakılabilmektedir.

İlk olarak domino taşlarının noktalı yüzleri alta getirilerek yani kapatılarak karıştırılır. Bu taşların içinden bir adet çekilir. Günümüzdeki bazı domino falcıları en uzak taşları almakta ısrar etse bile, birçoğu elindeki taşlarını şansın etkisine bırakır.

Böyle durumlarda falcılarına birleştiği bir duruma göre; bir kişi domino falıyla ayda sadece 1 defa geleceğini öğrenme şansına sahip olmaktadır. Tekrar bu fala bakıldığında ise alınan ve okunan yorumlar anlamsız olacaktır.

Bir kişi tek seferde 3 domino taşı ile beraber fala bakabilir. Bir taş çekilip yorumlandığında, noktalı kısmı alta getirilerek diğer domino taşlarıyla karıştırılır ve ikinci taş çekilişi de oradan yapılır.

Aynı domino taşı ikinci kez çekildiğinde, ilk yorumun teyidi olarak yorumlanmaktadır. Bu şekilde de aynı taşı 2 defa çeken kişiye, normal 3 taş çekişi hakkının dışında bir hak daha tanınmaktadır.

Çağımızda meşhur olmasa da bilen kişiler tarafından kullanılan domino, eski zamanlara dayanan bir faldır. Bu fala bakmak için ilk kural noktaları yere bakacak şekilde domino taşları çevrildikten sonra seçilmiş olmasıdır.

Domino falına en fazla meraklı kişiler bakmaktadır. Bu falın sonuçlarında elbette olumsuz durumlara da denk gelebilirsiniz. Gerçek anlamda iyi bir domino falı bakan kişilerden yardım almalı ve ciddi anlamda domino falınıza baktırmanız önerilmektedir.

Tecrübelere dayandırılmış ve ciddi bir fal çeşidi arayanlar için sunulan domino falı, sizlere yardımcı olan etkili bir fal çeşididir. Sorduğunuz sorulara ve tutacağınız niyetlere göre farklı cevapları da bu fal ile birlikte görebilirsiniz. Ayrıca kısa zamanda devamlı kullanabileceğiniz fal çeşitleri arasında yerini almıştır.

Şans Falı konusuna da göz atabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir