1. Anasayfa
  2. Büyüler

Domuz Yağı Büyüsü Nedir? 2022


0

Evde, kişinin en sık kullandığı elbisesinde, kapıda hatta belki de yatağın döşeğinin içinde bile domuz yağı büyüsü görüntüsü ile karşılaşmak mümkündür. Bu büyü özellikle köy ya da bir tık daha gelişmiş taşra bölgelerinde, seven ve mutlu bir çifti ömrü billah birleşemeyecek bir şekilde ayırmak için kullanılır. Bazı durumlarda da kişinin kısmetinin bağlanması, sefalet içinde kalması, malını mülkünü kaybetmesi, hasta ve aç biilaç yaşaması için de bu işleme başvurulur.

Hiçbir şekilde ak büyüler sınıfına giremeyecek kadar tehlikeli, kötü ve insan hayatını tehlikeye atan bir büyüdür. Etkisi gerçekten çok güçlüdür. Ne niyetle yaptırıldıysa o amaca hizmet eder, örneğin çiftler hiçbir şekilde bir daha barışamazlar ya da o kişinin hayatı herkesin acıyacağı bir hale gelir. Bu uygulamalar kadim büyü ilimleri kitaplarında yer alırlar. Ancak yapılması çok günahtır ve şeytanın büyüsü olarak da kayda geçerler.

Genelde bu tür kara büyü ilimleriyle uğraşan medyumlar kendileri için bir dizi koruma yaparlar, çünkü büyü yapımı için iblis ile anlaşmak risklidir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

domuz yağı büyüsü
domuz yağı büyüsü

Kişinin hangi niyetle domuz yağı büyüsü yaptırmak istediğine göre tüm ritüel, duruma uygun şeyler seçilerek baştan aşağı gerçekleşir. Ana maddesi domuz yağı olan bu işlemde medyum, söyleyeceği özel sözler de olmak üzere her şeyi kişiye ve kişinin durumuna uygun olarak hazırlamalıdır. Çünkü en tesirli kara büyüler sınıfına giren bu büyünün kolay yoldan yapılışı yoktur. Hatta sistemde dahil edilecek ruhanî varlığın bile hangi kabileden olacağına büyü yaptıranın beklenti ve domuz yağı büyüsü görüntüsü konusundaki yorumu etki eder.

Büyünün hiçbir türünün yapılışında bir nesneyi bir yere gömme ya da hayvana bir şey yedirme yoktur. Sadece bazı domuz yağı büyüsü çeşitlerinde domuz dışında başka hayvanların sakatatlarının da kullanıldığı bilinir. Çirkin şeyler ile yapılan bu büyünün yapılış aşamaları izleyen için biraz rahatsız edici olacaktır. Daha riskli ve en detay yanı vardır ki, bu domuz büyüsü yaptıran kişiyi ilgilendirir. O da büyüyü eve, yaptırdığı kişinin giydiği kıyafete ya da kullandığı nesnelere çaktırmadan sürmektir.

Bazen açılmamış kutu olarak da domuz yağı büyüsünü saklamak, evde dikkat çekmemesini sağlamak olasıdır. Ancak eğer bu işlem etki göstermeden çift ya da direkt birey tarafından bulunursa, büyü tutarlılığını yitirecektir. Böyle bir durumda ehil bir medyum ile işlem tam tersine döndürülebilir.

Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri, Nasıl Fark Edilir?

Öncelikle bir kişiye ya da haneye domuz yağı büyüsü yapılması gerçekten kolay fark edilmez. Çiftlerin ya da kişinin yaşadıkları öyle rutin, olağan bir şeymiş gibi ilerler ki, ilim irfan sahibi bir medyum dışında kimse altında büyüsel kaynaklı bir iş olduğuna kanaat getiremez. Medyum da yalnızca ilmî yetileri ve ruhanî varlıklar aracılığıyla bunu anlar.

Eğer büyüyü eve ya da kişiye uygulamak için medyumdan alan kişi fire verdiyse, ancak böyle bir ihtimalle fark edilir. Çünkü yoğun sarımsı bir renk kıvamında olan domuz yağı büyüsü kendini belli edecektir. Evinizi ve eşyalarınızı sıkça taramalısınız. Diğer domuz yağı büyüsü belirtileri şunlardır:

  • Nedensiz gelen ayrılık
  • Ne kadar çalışılırsa çalışılsın, borçlu bir hayat devamı
  • İç huzursuzluğu
  • Sık para kaybetme hali
  • Sık rahatsızlanma
  • Kendi rutin davranışlarından çıkma ve duruma uygun davranmama hali

Bütün bu davranış değişimleri, evde domuz yağı büyüsü görüntüsü bulunmasa bile gözlenebilir, ancak bunlar başkaca büyülere de benzediğinden tam olarak hangi işlem olduğuna net bir kanı getirilemez. Ancak ehil bir medyum desteği alarak sonuca varmak gerekir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Medyumlar yaptıkları ruhanî bakımla direkt olarak kişi üzerinde büyü olup olmadığına fikir üretebilirler. Yapılış şekline göre farklı bozma ritüelleri olan domuz büyüsü, yalnızca büyünün nasıl yapıldığını bir ruhanî yardımıyla görebilecek bir medyum aracılığıyla bozulur.

Güvenilir medyum araştırmalarınızda her zaman en ön sıralarda durarak katılan medyum Yasin Hoca, domuz büyüsü bozumu konusunda tüm danışanlarına hizmet verir. Yardım aldığı varlıklarından birey ya da çift üzerinde işlem olup olmadığını görürken, eğer siz evde domuz yağı büyüsü görüntüsü gördüyseniz bakımlarını bu şekilde de yapabilir. Kendisine danışarak ilmî bilgiyi daha detaylı alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir