1. Anasayfa
  2. Kötü Amaçlı

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur? 2023


0

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur 2023 konusunun daha net anlaşılabilmesi için büyü ve hakkında genel bilgiler vermekte yarar görüyoruz. Tarih boyunca insanlar çok sevdikleri insanların hayatları hakkında söz sahibi olabilmek ya da sevmedikleri, rakip gördükleri insanlara birtakım zararlar verebilmek amacıyla bazı uygulamalar yapmışlardır. Bu uygulamaların başında ise büyüler gelir. Büyü kendi içinde 2 ana bölümde incelenebilir. Kara büyü ve ak büyü. Ak büyü adından da anlaşılacağı gibi insanların çeşitli nedenlerle sevdiklerine iyi niyetlerle yaptırdıkları büyülerdir.

Bu büyüler kimi zaman akraba ve aile çevresinden olan kişiler olurken kimi zaman ise sevgili, nişanlı ya da eş gibi gönül ilişkileri ile alakalı kimseler olabilmektedir. Kara büyünün yapılış nedeni de ak büyünün yapılış nedeninin tam tersidir. Kara büyüler içinde etkisini en kısa zamanda gösteren büyülerden birisi de bu hayvanın büyüsüdür. Büyünün tarihi insanlık tarihi kadar eskidir. Domuz yağı büyüsü ise insanlık tarafından kullanılan ilk büyüler arasında yer almaktadır.

Domuz Yağı Büyüsünün Özellikleri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsünün özellikleri şunlardır;

  • Yapıldığı kişiye zarar verme amacıyla yapılır. Daha net söylemek gerekirse domuz yağı büyüsü kara büyüdür.
  • Kişiye özel yapılır.
  • Etkisini çok kısa sürede gösteren bir büyü şeklidir.

Bu hayvan büyüsünde temel esas büyü yapılacak olan kişinin haberi olmadan evinin merdivenlerine, çamaşır makinesi gibi gözle görülmeyecek yerlere, kapı eşiklerini, pencere kenarlarına, süpürgelik ve duvarlara sürmektir. Bu aşamada akıllara domuz yağı büyüsü etkileri nelerdir? Gelmektedir. Genellikle bu büyü yapılan gözle görülebilir bir fark yoktur. Fakat evde yaşayan aile fertleri için çok şey değişebilir.

Yapmaktan hoşlanmadıkları ve sevmedikleri şeyleri severek yapar hale gelirler. Daha önceden sinirlenmedikleri konulara aşırı tepki gösterebilirler. Sürekli gergin ve kavgacı bir ortam oluşur. Bu hayvanın büyüsünü yaptırmak isteyenler bunu çeşitli nedenlerle yaptırırlar. Bu büyünün yaptırılma nedenlerinden birkaç tanesi ayrılık, hastalık, boşanma, iflas, akıl sağlığını kaybetme ve başına çeşitli felaketlerin gelmesi şeklindedir.

Domuz Yağı Büyüsü
Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Yapan Medyumlar

Bu büyü çeşidi çok tehlikeli ve kuvvetli kara büyülerin başında gelir. Bu nedenle bu büyüyü yapan medyumun yeteneği çok önemlidir. Büyünün yanlış yapılması durumunda tehlike de büyük olacaktır. Bu büyü yapılış amacına göre farklı uygulamalarla yapılmaktadır. Yapılmış olan kişiler ömürlerinin kalanında fiziksel ve ruhsal olarak sıkıntı içinde geçirmektedir. Yapılan kara büyü nedeniyle maddi manevi birçok zarara uğrayarak büyük sıkıntılar çekmektedir. Hanesinde bu büyünün olduğundan şüphelenen kişilerin merakla araştırdıkları bir konu domuz yağı büyüsü nasıl bozulur 2023 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsü Bozma Yöntemleri

Bu büyü olduğuna inanan kişilerin başvuracakları medyum çok önemlidir. Bu nedenle adı geçen büyü bozacak medyum araştırması içine girmek gerekmektedir. Büyüleri bozma işlemi yaptırılacak olan medyumun yaptığı işler, çalıştığı kişiler araştırılıp yaptırılan işler hakkında yazılan yorumlar incelenmelidir. Bu arada yeri gelmişken kaliteli bir medyum arayışı içinde olan kişilere kaliteli bir medyum da aranan özellikler hakkında bilgi vermek isteriz.

Kendisindeki var olan yetenekleri bilgi ve deneyimiyle birleştirmeyi bilen ve bu yolda hareket eden medyum iyi bir medyum anlamına gelir. Kaliteli medyum yaptığı büyü hakkında bilgi sahibi olduğu için yaptığı işlemin gerektirdiği okuma ve ritüeller hakkında bilgi doludur.

Bu büyü geleneksel toplumlarda en çok yapılan büyü çeşitlerindendir. Bu nedenle aile huzurunu kaybeden ya da işleri ters giden insanların akıllarına hemen üzerlerini domuz yağı büyüsü yapılmış olabileceği gelmektedir. Büyü yapıldığı düşünülen evin yatak altı, kanepe, koltuk altı duvarları ve kapıları ayrıntılı olarak sirkeli sularla silinmelidir.

Ayrıntılı temizlik yapmak çamaşır suyu ve sirke kullanmak gerekmektedir.  Kendi hanesine büyü yapıldığını düşünen kişilere yapılacak bir öneri besmele ve duanın dilden düşürülmemesi gerekliliğidir. Sabah yataktan kalkarken besmele çekerek kalkılır ve her an besmelenin faziletine inanarak sıkça besmele çekilirse o evde yapılan büyüler varsa çok da etkili olmaz.

Bu büyüyü yapmak ve yaptırmak büyü yapılan kişi üzerinde çok büyük yıkım ve zarar etkileri oluşturmaktadır. Nedeni bilinmediği için önlem alma şansı olmaz. Her işi ters gitmesi bir yana ruhsal çöküntü içine giren kişi kendisine ve çevresine zarar verme eğilimine girebilir. Güvenilir medyum Yasin hoca ise sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir