1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Domuz Yağı Büyüsü


5

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Kara Büyü gurupları arasında yer alan ve en çok tercih edilen büyülerden biri olan domuz yağı büyüsü ile etkili ve kesin sonuçlar alınabilir. Bu yazımızda sizlere büyünün tüm özelliklerinden bahsediyor olacağız

Domuz Yağı Büyüsü
Domuz Yağı Büyüsü

.

Kara büyüler arasında en çok uygulanan yöntemlerden biri olan domuz yağı büyüsü kötü ve pis hayvan parçalarından olan domuz yağı ile yapılmaktadır. Bu sayede etkisi de oldukça büyüktür.

Domuz yağı büyüsünde cinlerden yardım alınmaktadır. Kullanılan bu cinler şeytani olduklarından dolayı, kendilerine verilen görevi de isteyerek yapacaktır. Bu durumda etkisini de kısa sürede göstermektedir.

Büyünün bozulmaması için de cinler büyük mücadele etmektedir. Bu mücadele ayrıca büyünün kolay bir şekilde bozulamayacağını da göstermektedir.

Günümüzde daha çok iş ve kısmetin kapanması, ticari hayatta başarısızlık, karı kocayı ayırmak ve kişinin karşı cinsle olan ilişkilerini sonlandırmak için kullanılmaktadır.

Hiçbir neden yokken ayrılabilen eş ve sevgililer belki de domuz yağı büyüsü yüzünden ayrıldıklarını düşünemeyebilir. Bu yüzden daha çok kapılarda, eşiklerde, kıyafet ve ev girişlerinde görülebilecek lekelerden şüphe duyulmalıdır. Her lekeden şüphe duyulmaz fakat çıkartmakta zorlanılan ya da sarı renklerde kalıcı bir leke görünüyorsa domuz yağı büyüsünün olduğuna işaret olabilir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı
Büyüde kullanılan domuz yağı

Domuz yağına karıştırılan bir takım bitkisel malzemeler ve onların üzerinde yapılan uygulamalar ile şeytani cinler bu büyüye hizmet etmek için görevlendirilir. Bu işlemden sonra zarar görmesi istenen kişinin bulunduğu mekân ve kıyafetlerine leke sürülür.

Görevlendirilen bu cinler doğrudan kişi üzerinde etki oluşturur. Domuz lekesinin hükmü, cinler ve büyü açısından yoktur. Bu yağ temizlense bile etkisi devam edecektir. Ayrıca büyünün gerçekleşmesi için eve herhangi birinin girmesi gerekmiyor. Çok uzakta olan kişiler için de rahatlıkla yapılabilir.

Bu büyünün yapılabilmesi için şeytani cinlerle irtibat halinde olunması gerekiyor. Bu varlıklar görevlendirilmeden istediğiniz yere domuz yağı bulaştırmanızın bir anlamı yoktur. Büyü olmayan domuz yağları kolaylıkla çıkarılabilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Büyünün ilk belirtileri arasında huzur bozma, eşlerin aniden ayrılması ve ticari alanda karşılaşılacak ani zorlular yer alır.

Eşlerin ayrılması için yapılan domuz bağı büyülerinde eşler arasında ilk olarak tartışmalar ve mesafe söz konusu olur ve ilerleyen zamanlarda bu durum kin ve nefrete dönüşür.

İş ve ticaret hayatında ise iş kayıplarının görülebileceği söylenebilir. Müşteri kayıpları ya da ortaklar arasında aniden çıkan gerginlikler büyünün yapıldığını gösterebilir. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın, bu büyü kişide farklı bir durgunluk, aşırı ve ani sinirlilik ve çevrede duyulan nefret ile kendini göstermektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün şeytani cinler tarafından yapılması, aslında büyünün zor şartlar altında bozulabileceğini de gösteriyor. Günümüzde uygulanan her büyü Esma-ül hüsnalar, dualar ve Ayet-i kelimelre yardımıyla bozulabilmektedir. Fakat bu büyü için görevlendirilen cinlerin görevlerinden uzaklaştırılması ya da yok edilmesi gerekiyor.

Uzaklaştırılamayan cinler bir süre sonra kişi üzerinde aynı etkiyi göstermeye devam edecektir. Bu yüzden büyük bir bilgi birikimi gerekiyor. Toplumda en çok yapılan hata, bu büyünün sadece lekesinin silinmesiyle yok olacağına inanılmasıdır. Lekenin temizlenmesiyle büyü yok olmaz ve bu yüzden çok uzman medyum ve kişilerce bozulabilir.

Domuz yağı büyüsünü bozmak için sabah ve akşam okunması gereken sureler vardır. Örneğin hem sabah hem de akşam olmak üzere 7 Ayet-El Kürsi, 3 Felak ve 3 Nas surelerinin okunması durumunda büyü kişilerde tutmayabilir. Yine de en iyisi çok tecrübeli bir medyumdan destek almaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. İnsanlara taksın diye yapılan büyü var.Cinlerle yapılan büyüler var.

 2. Selam hocam ölü sabunu ile işlem yapılır ve domuz yağı kurt yağı bunların anlamı ne bilgi isterdim lütfen

  • 6 sene önce

   Zeynep Hanım merhaba,

   Ölü sabunu ve kurt yağı ile birçok işlem yapılmaktadır. Siz nasıl bir uygulama yapmak istiyorsunuz?

 3. Fiyatlar nelerdir velf fiyati

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir