3

Eski Druid Büyüler

Druid büyüleri kapsamında şans ve maddiyatınızı arttırmak isterseniz kesinlikle dikkatli şekilde ve aksatmadan yapmanız gereken uygulamalar bulunmaktadır.

Druidler, bir rahip sınıfıdır ve Druid uygulamaları Romalıların “Gaul”, Yunanların “Galatai” ve “Keltoi” adı verilen yerli kabilelerin oluşturduğu bir kültürün parçasıdır. Bu rahipler büyü, âlimlik ve rahiplik tarzındaki görevlerin bir araya gelmesi ile toplanmış olan bir gruptur.

Druid büyüleri
Druid büyüleri

Druidler ve büyüleri günümüzde pek çok kişi tarafından bilinmez. Druid büyüleri ile alakalı olan yapım aşamaları da oldukça zor olan aşamaların birleşmesinden oluşmaktadır. Geçmiş dönemlerde yapılan araştırmalar sonucunda bulunan farklı büyü eşyaları Druid büyüleri konusunda var olan zorlu aşmaların, karmaşık düzenin ipuçlarını vermiştir. Günümüzde kullanılan bazı büyüler Druid büyüleri gibi gösterilse de aslında alakası bulunmamaktadır.

Druid eski dönemde yapılan Druid büyüleri ayin yapılarak, ıssız olan bölgelerde ve birçok materyalin kullanılması ile yapılan kara büyülerdir. Druid büyüleri şu günlerde kara büyü ve insanlara şans getirmesi için yapılır. Druid büyüsü yaptıracak olan kişilerin bu konuda uzman olan papazlarda, medyumlardan ve kişilerden yardım alması gerekir. İlmi olmayan kişilere Druid büyüleri yaptırmak sonunda telafisi zor olan ya da telafisi olmayan sonuçlara yol açabilir.

Druid büyüleri en çok şans ve para bulmak amaçlı yapılmaktadır. Bu büyüleri örnekleyecek olursak;

Şans Büyüsü

Druid büyüleri ayın belli günlerinde ve zamanlarında da yapılmaktadır.  Druid şans büyüleri içinde ayın birinci günü yapılan büyü gerçek anlamda kişilerin şanlarının ve bahtlarının açılmasına olanak sağlar. Ayın biri büyüsü olarak da bilinen bu büyü her konuda şansın açılmasına da katkı sağlamaktadır. Tekrarlanan büyüler içinde yer alır. Etkisinin ve devamlılığının olmasını istiyorsanız takip edecek olan ayın birinci günü yenilemek gerekmektedir.

Druid şans büyüsü hazırlanışı;

  1. Beyaz temiz bir kâğıdın üstüne büyünün yapılacağı günün tarihini gün, ay ve yıl olarak siyah bir kalem yardımı ile yazın.
  2. Bu kâğıdı metal olan bir kabın içine koyarak yakın. Burada önemli olan kâğıdın tamamı ile kül durumuna gelesiye kadar yanmasıdır.
  3. Kâğıdın yakmaya başladığınızdan itibaren hemen Melikisis Halim kelimesinin yüksek bir ses ile 9 kez söyleyin.
  4. Yanan kâğıdın küllerinin sabun gibi kullanın ve ellerinizi yıkayın. Bu uygulamadan sonra tüm ay boyunca şans sizden yana olacaktır.
  5. Tekrarlanması gerekli olan bu büyünün her daim yapılması git gide şansınız açılmasına ve var olan olanaklarınız daha iyi şekilde karşınıza çıkmasına olanak sağlar.
Druid büyüleri
Druid büyüleri

Para Büyüsü

Druid para büyüsü kapsamında 2 tane metal parayı kendiniz için uğurlu para sayın ve onları saklayın. Her sabah kalktığınız bu metal paralarınızı yine metal olan bir kabın içine koyun ve üzerine sirke ekleyin. 7 sefer bu paraları bu kaba bandırın ve bu işlemi yaparken Talerimana kelimesini söyleyin. İşlem bittikten sonra temiz bir peçetenin üstüne koyun ve sirkeyi silmeden sarın. Druid para büyüleri kapsamında paraları gün içinde cebinizde taşımanız gerekmektedir. Cebinize koyduğunuz andan itibaren para sizi bulacak ve çok şaşıracaksınız.  Bu uygulama ile var olan maddi sıkıntılarınız ve hayatınızdaki maddi anlamdaki diğer zorluklar tek tek ortadan kalkar.

DDruid büyüleri
Drudler çok iyi hipnoz teknikleri kullanırlardı. Savaş ortasına çıkıp bem-beyaz elbiselerle, tatlı sesle, bakışlarla, savaşacak olan orduları çift sözüyle sakinleştirip, ormanda kayboluyorlardı.

Hiç kullanılmamış olan ve bankadan yeni alınan bir kâğıt para alın ve bu parayı o hali ile koruyun. Her sabah uyandığınızda bu kâğıt paranın üzerine o günün tarihini yazın. Sonra para iki elinizin içine sıkıştırın ve 7 sefer Bafometinara kelimesini tekrarlayın. Bu işlemi günlük olarak tekrar edin. Paranız eskidiği zaman yeni bir para ile bu işlemi yapmaya devam edin. İşlerinizi açıldığını ve paranızın çoğaldığını fark edeceksiniz.

İlginizi Çekebilir
Zenginlik Suresi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. Sayfanızda çok ilginç büyüler var merak ettiğim bu büyüleri deneyip de başarili olan insanlar varmi ben çok zengin olmak istiyorum mesela para şans büyülerinden hangisi daha etkilidir.saygılar dilerim

  2. duridlerin para büyüsü çok saçma geldi adamlar zaten ormanda yaşıyo be kardeşim parayla işleri yok olsaydı onlara faydası olurdu :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir