1. Anasayfa
  2. Geri Getirme Duaları

Dua İle Ayağına Getirme Duası Yalvartma 2023


2

Dua ile ayağına getirme duası yalvartma ya da köpek gibi yalvartma duası hemen hemen herkes tarafından araştırılan konulardır. Bu hayatta herkesin mutlaka içinde kalan ve hazmedemediği bir takım durumlar söz konusudur. Özellikle de haksızlığa gelemeyen kişilerin uğramış olduğu haksızlıklar son derece büyük ölçüde canını yakar ve intikam duygusu uyandırır. Gerek eski bir sevgilinin ihaneti, gerekse ailede yapılmış bir haksızlık ya da iş yerinde yapılan bir haksızlık sonucunda pek çok kişi mağdur olmuş olabilir. Bu tip bir mağduriyet yaşamış olan kişiler her zaman için kendisine haksızlık yapmış kişilerin pişman olup geri dönüş yapmasını ister. İşte tam da bu noktada dua ile ayağına getirme duası yalvartma başlığı altında sizlere gerekli olan bir takım önemli tavsiyeleri sunacağız.

Küs Olduğun Birini Ayağına Getirmek İçin Dua

Küs olduğun birini ayağına getirmek için dua araması yapıyorsanız mutlaka küs olduğunuz kişinin de ismini dile getirerek bir takım dualar okumanız gerekir. Bu noktada yapılan haksızlığın kişilerin karşısına çıkması ve ayağına dolanması söz konusu olacaktır. Genel olarak canı yanan insanlar bu konuda dini anlamda bir yol izlemeyi tercih ederek bu dualardan faydalanmak ister. Bu sebepten dolayı da Fil Suresi, Ayetel Kürsi ya da daha pek çok sure okunabilir.

Sevgiliyi Pişman Edip Ayağına Getirmek İçin Hangi Dua Okunur?

Sevgiliyi pişman edip ayağına getirmek için hangi dua okunur? Şeklinde bir araştırma hem kadınlardan hem de erkeklerden olmak üzere son derece büyük ölçüde karşı karşıya kaldığımız bir sorudur. Erkek arkadaşınız ya da kız arkadaşınız sizi aldatmış ya da sizden sebepsiz bir şekilde ayrılmışsa bu konunun altında çok daha farklı sebepler yatıyor olabilir. Seven biri için son derece büyük ölçüde yıkıma sebep olan bu durum aynı zamanda insanların kinlenmesi için de son derece etkili bir durum olacaktır. İşte tam da bu noktada esas istenen şey her zaman için biraz adalet ve o insanın geri dönmesini sağlamak için atılacak adımlar olacaktır.

 Fil Suresi ya da Ayetel Kürsi veya da Fetih suresi, kur’an-ı Kerim’de geçen ve pek çok kişi tarafından bilinen dualardır. Bu dualar daha çok insanların bu hayatta istediklerini elde etmeleri için de kullanılır. Bir değerlendirme yapacak olursak Ayetel Kürsi duası insanları kötülüklerden koruyan bir dua olduğu için son derece büyük bir kapsamda değerlendirilebilir. Genel olarak Ayetel Kürsi duası için bütün kötülüklerden koruyan dua ve hatta koruma kalkanı gibi de tanımlar yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı da haksızlığa uğramış bir insanın Ayetel Kürsi duası ile kendisine ihanet etmiş bir sevgiliyi geri getirmesi ve pişman etmesi son derece olası bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

 Fetih suresi ile kalpleri fethetmek mümkün oluyor ve aynı zamanda da kalbi fethedilen eski sevgili pişman olup geri dönüyor. Eğer ki eski sevgilinizi tıpış tıpış ayağınıza getirip Köpek gibi pişman olmasını sağlamak istiyorsanız mutlaka Fetih suresinden de yararlanabilirsiniz. Sizlere büyük ölçüde yardımcı olacak olan Fetih Suresi son derece kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir duadır. Aynı zamanda giden sevgiliyi döndürmek ya da aramızda herhangi bir şey olma ihtimali çok düşük olan kişilere karşı okunduğunda da yeni bir aşk başlamasına sebep olan bir dua olarak karşımıza çıkar.

 Bu noktada bir de fil suresinden söz etmiştik. Fil Suresi son derece etkili bir şekilde giden sevgiliyi pişman olup döndürmeye yarayan ve ayaklarınıza kapanarak özür dilemesini sağlayan bir duadır. Bu duayı da son derece kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olacaktır.

 77 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme Duası

 77 Ayetel Kürsi ile sevdiğini geri getirme duası son derece etkili bir dua olarak karşımıza çıkıyor. Bir şekilde gitmiş olan bir sevgili, kesin olarak size geri dönmeyecekse bile bu duayı 77 kere okuyarak onu kendinize tekrar âşık etmeyi başarabilirsiniz. Ayetel Kürsi gibi bir duanın okunma sayısı da son derece büyük bir önem taşımakla birlikte ne şekilde okunacağı da oldukça önemli olacaktır. Genel olarak pek çok kişi bu duayı okuyup bekledikten sonra giden sevgilisinin dönmediğini düşünebilir. Bunun sebebi aslına bakacak olursanız duanın kabul olmaması değil yanlış bir şekilde okunması olabilir.

 Ayetel Kürsi’yi okurken her ne sebeple okursanız okuyun mutlaka doğru bir şekilde okuyup dileğinizi de belli bir şekilde zikretmeniz gerekiyor. Okuduğunuz dua zaten Arapça olacağı için dilinizin sürçmesi ya da herhangi bir kelimeyi yanlış ve hatalı bir şekilde söylemeniz son derece olası bir durum olacaktır. Ancak bu duruma mahal vermemek için bu duayı doğru bir şekilde öğrenip ezberini yapmanız gerekir. Doğru bir şekilde ezberlediğiniz ve kelimeleri düzgün bir şekilde söylediğiniz sürece hiçbir şekilde bir sorun yaşamazsınız.

 77 kere okuyacağınız bir Ayetel kürsüyü zaten ezberlememeniz mümkün değil. Ayetel Kürsi’yi ezberleyerek 77 kere okumak da pek çok kişi tarafından zor olabilir. Çünkü bir yandan da Okuduğunuz duanın niyetine de odaklanmanız lazım. Bu odaklanmayı tam olarak yapamazsanız duanız kabul olmayabilir. Bu sebepten dolayı da okuduğunuz duanın takibini yapmayı bir kalem ve kâğıda bırakarak okuduğunuz kadarını not almak iyi bir fikirdir. Önünüzde bir kâğıt alarak Ayetel kürsiyi kaçıncı kez okuduğunuzu not tutabilirsiniz. Böylece hiçbir şekilde hatta olmadan okuma yapmış olursunuz.

 Bütün bunların yanı sıra Ayetel Kürsi’yi okurken bütün dualarda olduğu gibi son derece temiz ve düzgün bir ortam yaratmanız lazım. Ortamın kesinlikle gürültüden uzak ve pisliklerden arınmış olması son derece büyük bir önem taşır. Dini açıdan bakacak olursak pis bir ortamda herhangi bir dua okunması söz konusu bile değildir. Ayrıca buna odaklanma açısından bakarsak pis bir ortamda herhangi bir şeye odaklanmak çok zor olacaktır. Ya da bununla birlikte gürültülü bir ortamda dua okumaya kalkışırsanız çok profesyonel değilseniz bu durumda duayı karıştırma ve başımıza daha büyük işler açma gibi bir durum da ortaya çıkabilir. Çünkü genel olarak Arapça olan bu dualar karıştırıldığı zaman farklı anlamlara gelecek bir takım cümleler kurulmasına neden olabilir.

Dua İle Ayağına Getirme Duası Yalvartma
Dua İle Ayağına Getirme Duası Yalvartma

 Birini Ayağına Getirmek İçin Esma

Birini ayağına getirmek için Esma Yani Allah’ın isimlerini kullanmak, haklı olduğunuz durumlarda son derece büyük ölçü üstümüze yarayacaktır. Eğer ki eski sevgilinizi ayağınıza getirmek istiyorsanız zincire bağlı olsa getiren dua olarak düşünebileceğiniz Esma size son derece büyük bir fayda sağlayacaktır. Aslına bakacak olursanız Esma tam olarak bir dua değildir. Sadece Allah’ın 99 ismini içerir. Bu noktada zikir aracılığıyla bir geri getirme işlemi yapılmış oluyor. Dileğinizi dileyip de sevdiğiniz kişinin ayağınıza gelmesini ve pişman olmasını isteyerek Allah’ın isimlerini zikredebilirsiniz. Bu durumda son derece hızlı bir sonuç almanız da mümkün olacaktır. Ayrı yeten bu zikir sadece tek bir şey için kullanılmaz. İstediğiniz her tür şey için dilek dilemek amacıyla Allah’ın 99 ismini zikredebilir ve bunu bir ritüel haline getirebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. SELAM İŞ YERİNDE PATRON BENİ HAKSIZ YERE HERKESİN İÇİNDE RENCİDE ETTİ GERÇEGİDE ÖGRENİNCE GELİP NE PİŞMAN OLDU NE ÖZÜR DİLEDİ KUSURA BAKMA BİLE DEMEDİ ÇOK ZORUMA GİTTİ KAÇ GÜN AĞLADIĞIMI HATIRLAMIYORUM ÇOK KÖTÜ HİSSETTİM KENDİMİ HERKESİN ÖNÜNDE BENDEN ÖZÜR DİLEMESİ GEREKİYORDU KAFAYA KOYDUM BİR ŞEKİLDE YAPACAKTIM AKLIMA ARAŞTIRMAK GELDİ BAKTIM BURAYA İYİCE GEZDİM SİTEDE HOCAYA MESAJ ATTIM BENDEN ÖZÜR DİLEMESİ GEREKİYOR HOCAM HALLETTİ BENİM İŞMİ GEÇ OLDU FAKAT OLDU TOPLANTIDA İŞ ORTAKLARININ YANINDA BENDEN ÖZÜR DİLEDİ BEN NASIL SEVİNDİM HOCAYA HARİKASIN HOCAM DİYORUM İÇİMDEN TOPLANTI BİTTİKTEN SONRADA İŞ ARKADAŞLARIMIN YANINA GELİPTE ÖZÜR DİLEDİ :))SAĞOLUN HOCAM

  2. eski sevgilimle kanlı bıcaklı ayrıldık onun beni görmeye tahammülü bile yoktu benim ona karşı hala derin duygularım var bunu içimden atamıyorum konuşmayı denedim olmadı bu kadr uğraşmaya asla tepki bile vermedi internetten araştırma yapmaya başladım bu site denk geldi hocayı biraz tanıdıktan sonra mesaj attım pişman olmasını istiyordum hayatında kimse yoktu benim için büyük bir fırsattıhocam dualrı yaptı bende üzerine düşmedim telefonum caldı ismi kayıtlı degildi yeni numarasıymış beni aradı nasıl oldugumu sordu yüz yüze görüşelim mi müsaitsen dedi kabul ettim biraz konuştuktan sonra tekrar bir birimize şans vermeye karar verdik .hocam sizin sayenizde yeniden bir ilişkiye başlıyorum ve bu sefer tanıyp fakat iki yabancı olarak güzel günler bizim olsun çok sagolun..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir