0

Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsü dört farklı amaca yönelik olarak uygulanır ve uygulandığı kişide çok kısa sürede etkisini gösterir. Büyünün bozulması da yapım süreci gibi zordur.

Düğüm büyüsü
Düğüm büyüsü

Daha çok erkeklere yapılır ve büyü sonucunda dünyanın en inatçı erkeği bile büyüyü yapan kişiye âşık olabilir. Son derece tesirli olan bu büyü, kadınlara karşı da kullanılmaktadır.

Ancak bu büyü tercih edilirken kadının adet dönemine denk gelinirse, kadına çok farklı zararlar verebilmektedir.

Büyü bu tür zamanlarda yön değiştirebilir ve büyük mağduriyetlere neden olabilir,Toplumda düğüm büyüsü yapılmadan önce kurban kesilmesi gerektiği belirtilir, Ayrıca kesilen kurban etinin tüketilmeden toprağa gömülmesi gerektiği de söylenir ve Büyü aşamalarında böyle bir kuralın olmadığını da belirtmek isteriz. Kısa sürede etkisini gösterebilecek olan bu büyünün en büyük özelliği de, en geçimsiz kişileri bile kendine âşık etmesidir.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü yapılırken 2 adet ipe ihtiyaç duyulur ve bu ipler siyah ve kırmızı renkte olur. Buradaki siyah ip erkeği temsil etmektedir. Kırmızı ip ise kadını. Bu büyüdeki tüm işlemler 2 ip üzerine kuruludur ve  Bu büyüyü yapmak için erkek hakkında bir takım bilgilere ihtiyaç duyulur. Ayrıca atılacak düğümler gelişi güzel atılmaz ve en küçük hatanın telafisi olmayabilir.

Bu büyüde ihtiyaç duyulan bilgiler ise şu şekildedir;

  • Büyü yapılacak olan erkeğin yaşı. (Yanlış söylenildiğinde büyü geçerliliğini anında yitirir)
  • Erkeğin doğum yeri ve konuştuğu dil.
  • Erkeğin anne ismi.
  • Erkeğin sürekli zaman geçirdiği çevresinden ya da kardeşlerinden 3 kişinin ismi
  • Erkeğin belirleyici 3 özelliği. (Bunlar saç rengi, göz rengi ya da yüzündeki ben sayısı olabilir)

Büyünün yapımına başlanırken erkeğin temsili olan siyah ipe pek çok düğüm atılır. Düğüm sayısı, erkek hakkında toplanan bilgilerin hesaplanmasıyla ortaya çıkar. Ayrıca bu ipin oldukça uzun olduğunu da

Düğüm büyüsü
Düğüm büyüsü

söyleyebiliriz. Kadınlar için atılan düğümde ise 9 rakamı uygulanır. Bu rakam 3 yıl 3 ay 3 günü temsil eder.

Düğüm büyüsünün vasıl aşaması olarak bilinen aşamada, kırmızı ve siyah ipler birbirine bağlanır ve ardından yakılır. Bu süreçte medyum tarafından ezgili ifadeler okunur.

Tılsımlara da başvurulur ve kişilerin isimleri anılır.Son aşamada yakılan iplerin külleri, suya bırakılır. Küller, derin kuyu ya da bir depoya dökülmemelidir. Suda kaybolması gereken küllerin hareketli bir su kaynağına bırakılması gerekmektedir. Daha çok dalgalı sahiller ve akarsular tercih edilebilir.

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyü nasıl bozulur konusunda, büyüye maruz kalan kişinin desteğine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Büyünün bozulması için çalışma medyum, büyüye maruz kalan erkeği yanına alır ve büyü yapılırken okunan sözcükleri tersten okumaya başlar. Ayrıca erkeğin bu süreçte sabırla beklemesi önemlidir. Kesinlikle uzman bir medyum tarafından bozulabilen Bu Büyününün etkisinden çıkılabilmesi için uzun uğraşlar verilebilir.Büyülenmiş kişiler, kendilerinde düğüm büyüsü yapıldığının farkına varmadıkları için medyumlar soru sorduğunda sürekli farklı yanıtlar vermektedir.

Düğüm Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bu Büyünün farklı çeşitlerde yapılabilir. 11 düğüm büyüsü, 7 düğüm büyüsü ve 40 düğüm büyüsü olarak da adlandırılabilir. Kişinin iradesinin tamamını düğümleme amacının yanı sıra kişinin idrarını bağlamak ve ona bedensel işkence yapmak için bu büyü kullanılabilir. Ayrıca bir aileni tamamını düğümlemek ve son olarak da bir kişiyi kendine bağlamak için de kullanılmaktadır.

Tüm bu amaçlar arasında düğüm büyüsünün en çok âşık etmek amacıyla ezgili edildiğini söyleyebiliriz.Bu büyünün tesiri hakkında da bir takım bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Öncelikle tüm âşık etme büyülerinde olduğu gibi bu büyünün de belirli bir etkileme süresinin olduğu belirtilmektedir Bu Büyünün tesir süresi 3 yıl 3 ay 3 gün şeklinde adlandırılır.

Bu süre içerisinde büyüyü yapan medyumlar, büyüye başvuran kadınlara hızlı hareket etmelerini ve gerekiyorsa evlenir evlenmez çocuk yaparak evliliklerini garanti altına almalarını tavsiye etmektedir.

Bu büyü evli erkeklere uygulandığında ‘yuva yıkan büyü’ olarak adlandırılır. Büyüye maruz kalan erkek, evli olduğu kadından bir anda soğur ve ailesini gözden rahatlıkla çıkarabilir. Bu yüzden evli erkekler bu büyüye maruz kalmış ise hemen kurtulmalıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir