1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Düşmanı Perişan Etme Büyüsü


1

Düşmanı Perişan Etme Büyüsü

Düşmanı Perişan Etme Büyüsü ya da düşmanı helak etme büyüsü için bol düzeyde zikir etmek uygun olacaktır. Medyunlardan yardım alınması çok önemlidir.

Düşmanı hasta etme büyüsü ya da düşmanı helak etme büyüsü için havas esrarının bol zikirlerini bilmek gerekmektedir. Bu zikirlerin okunmasında niyet etmek ve niyetin doğru şekilde edilmesi öneml

Düşmanı Perişan Etme Büyüsü
Düşmanı Perişan Etme Büyüsü

i bir detaydır. Zikirler tamamen düşmandan kurtulmak, bu kişiyi ya da kişilerin helak olmasını istemek, yok olmasını istemek için yapılır. İki ya da daha çok zikir ile yapılacak olan büyülerde kişiyi ya da kişileri yok etmek oldukça kolaydır. Düşmanları yok etmek için yapılacak olan büyü uygulamaları içinde;

  • Bir, iki ya da daha fazla düşmanı yok etmek için imsak geçmeden hemen önce boyun bükülerek 1700 kere ya Muntekiymu, Ya Kahharu, ya Kadiru ve ya Allahu denilmelidir. Bu zalimleri yok etmek için kullanılır.
  • Zalimleri yok etmek için 1 adet Yasin okunur, ardından bismillahirrahmanirrahim bismillahillezi la ilahe illa huvel hayyül kayyum. bismilahillezi la ilahe illa huve ya zel celali vel ikram. Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’ün fil ardı vela fis semai ve hüves semiy’ul alim. allahümme euzubike min şerri söylenir ve Allaha dua edilir. Bu dua oldukça sihirlidir. Eşinden baskı gören ve dayak yiyen kişilerde bunu okumalıdır. Eşinden daya yiyen kişiler ayrıca 286 kez “Ya Rauf” deyip uzman olan kişilerden eşi için büyü talep edebilir.
  • Düşmanları helak etmek ve yok etmek için yapılacak olan uygulamaları uzman olan medyumların yapması her daim olumlu sonuçlara ortaya çıkartır. Medyumlar bunun için 100 sefer “Ya Muksit” okur ve gerekli olan işlemleri uygulayarak büyüyü tamamlar.

Çevrenizde kötülük yapan kişilerden kurtulmak için kesinlikle kendiniz uygulama yapmamalısınız. Yapılan olan işlemlerin yanlış olması içinden çıkılmayacak olan durumların yaratılmasına olanak sağlar.  Bundan kurtulmak oldukça zordur.

Düşmanı Perişan Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Düşmanları için yapılan büyülerin bozulma işlemlerinin de yine deneyimli olan medyumlar tarafından yapılması daha uygundur. Bozma işlemi için bir gün içinde hepsi okunabilse de her günün nasibinin olması adına 7 güne bölünerek duanın okunması daha makbuldür. Bozum için dua sabah namazlarından sonra ya da öğle namazlarına 1 saat kalacak şekildeki zaman diliminin içinde okunmalıdır. Duanın günlük olarak 15 sefer okunmasının ardından 1 kez Amenerresulü suresi okunmalıdır. Bu sayede dua da 7 kez oku

Düşmanı Perişan Etme Büyüsü
Düşmanı Perişan Etme Büyüsü

nmuş olur.

Tamamı 1 günün içinde okunmak ve tamamlanmak istenirse 105 sefer okunmalı ve ardından 7 sefer Amenerresulü suresi okunup gerekli şekilde tamamlanmalıdır.

Büyünün bozulması adına yapılacak olan duanın faziletini ve gücünü arttırmak adına başlamadan önce 2 rekât müracaat namazı, bitmesinin ardından 2 rekât şükür namazı kılınması daha uygun olur. Dua insanın Rabbinden istediklerine vesile olan, ona hayırlısını istemesi gerektiğini hatırlatan ve bunu verecek olanın Rab olduğunu anımsatan bir araçtır.

Bunun için dua ederken niyetin temiz olması çok önemlidir. Bozma işlemleri için niyetin temiz olması, gönülden istenmesi ve korkmadan istenmesi bozumun tam anlamı ile yerine gelmesine olanak sağlar.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Saygıdeyer hocam benim öyle bir dertten kurtardıki beni anlatamam gerçekten etkili duaları sayesinde feraha erdim hemde 14 gunde Allah razı olsun senden iki cihandaada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir