0

Düşünce gücü ve Aşk

Sınırları hala çözülemeyen insan beyni, uzaktan bile başka insanları etki altına alabilme yeteneğine sahiptir.

Düşünce gücü ile aşık etme
Düşünce gücü ile aşık etme

Sınırları hala çözülemeyen insan beyni, uzaktan bile başka insanları etki altına alabilme yeteneğine sahiptir. Buna bazı yerlerde düşünce gücü, bazı yerlerde ise telepati denilmektedir. Aslında ikisi de aynı anlama gelen bu kavramlar zihin düşüncesi ile bir kişiyi ya da bir nesneyi etki altına almak anlamına gelir.

Evet bu imkansız gibi görünebilir, amaBeynin bu kadar muazzem bir yeteneğe sahip olması sayesinde düşünce gücü ile size aşık olmasını istediğiniz kişiyi bile kendinize aşık etmeniz mümkündür.

Daha önce belki düşünce gücü ile aşık etme  kavramını duymuş, ama inanmamış olabilirsiniz. İnansanız iyi edersiniz çünkü düşünce gücü ile aşık etme mümkündür.

Düşünce gücü ile aşık etme Teknikler

Size aşık olmasını istediğiniz birini sadece düşüncelerinizle etkilemek ve size aşık olmasını sağlamak istemez misiniz? Aşk gibi güzel bir duyguyu gerçekten istediği kişi ile yaşamayı hangimiz istemeyiz ki dediğinizi duyar gibiyim. Düşünce gücü ile aşık etme  aslında oldukça kolay bir iştir. Çünkü burada önemli olan sizin düşünceleriniz ve enerjinizdir. Etkilemek istediğiniz kişiye karşı sürekli olumlu düşünceler besleyerek ve bu düşünceyi de beyninize yerleştirerek başarabilirsiniz. Bu iş için özel hizmet veren uzmanlar da vardır. Düzenledikleri seanslarla size yardımcı olurlar. Aslında kesin sonuç için bir uzman yardımı almak daha doğru olabilir.

Düşünce gücü ile nasıl aşık edilir

düşünce gücü ile aşık etme
düşünce gücü ile aşık etme

 

Düşünce gücü ile aşık etme  için aşık edeceğinizin size uzaklığı ya da yakınlığı çok önemlidir. Bu kişi sizinle yüz yüze iletişim kuracak kadar yakınsa şanslısınız demektir. Onunla iletişim kurmanız ve telepati yöntemi ile onu etkilemeniz çok kolay olacaktır. Uzak mesafede de Düşünce gücü ile sevdiğinizi aşık etme  yöntemi başarılı olur ancak, aşkın süresi biraz daha uzayabilir. Eğer Düşünce gücü ile aşık etmek istediğiniz kişi yüz yüze bakacağınız kadar yakın mesafede ise yapmanız gereken tek şey, bu kişinin iki kaşının ortasından iki parmak yukarıya bakmak ve içinizde ona karşı biriktirdiğiniz duyguları yine içinizden söylemek. Bir şekilde kendi enerjinizi ona aktarmak.

Düşünce gücü ile aşık etmek istediğiniz kişinin elinizde bulunan fotoğrafı da işinize yarayacaktır. Çünkü bu fotoğraf karşınızdaki kişinin size aşık olması oranını da arttırır. Rahat bir koltuğa oturun ve kendinizi huzurlu hissedin, daha sonra 30 cm kadar uzağınızda bu fotoğrafı göz hizanızda tutun.

Yine yüzyüze olduğu gibi fotoğrafta da bakışlarınızı karşıdaki kişinin iki kaşının ortasından iki parmak yukarısına odaklayın ve ona sizi sevmesi gerektiğini, birlikte çok mutlu olacağınızı söyleyin. Yüksek sesle söylemenizde bir sakınca yoktur. Çünkü o sırada yalnız olacaksınız.

Düşünce gücü ile aşık etmek için en önemli kurallardan biri de karşınızdaki kişiyi iyi tanıyor olmanızdır. Eğer onu gerçekten iyi tanıyorsanız, zihin gücünüzle bir göz bağcı oluşturabilirsiniz. Kendinize aşık etmek istediğiniz kişiye sizin aracılığınız ile gidecek olan bu göz bağcı, onun size kolayca aşık olmasını sağlayacaktır. Kendi düşünce gücünüzle oluşturduğunuz bu göz bağcıyı size hizmet edecek bir görevli gibi düşünebilirsiniz.

Düşünce gücü ile aşık etme Başarılı olur mu?

Düşünce gücü ile aşık etme  tamamen sizin düşüncenize, enerjinize ve isteğinize bağlı bir durumdur. Eğer gerçekten istiyorsanız, sizin enerjiniz karşınızdaki insana da geçecek ve size aşık olacaktır. Unutmayın, çözülmeyen hiçbir dert yoktur. Aşk, sevgi gibi sorunlarınızın çaresi yine sizdedir. Eğer birine gerçekten aşıksanız ve onun da size aşık olmasını istiyorsanız, sadece düşünün ve enerjinizi ona gönderin.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir