3

En Etkili Aşk Duaları, Büyü Çeşitleri, Tılsımları ve Vefki

En Etkili Aşk Duaları , vefki, tılsımı ve büyü çeşitlerinin uygulanması için seçilecek olan medyumların konusunda uzman olması ve daha önce bu uygulamaları yapmış çok önemli bir detaydır.

En Etkili Aşk Duaları,Adet kanı büyüsü;

en etkili aşk duaları ve büyüsü kapsamında yer almaktadır. Etkileri kısa sürede gözlemlenir, kesin çözümler sunar, medyumlar tarafından denenmiş olan bu uygulamada ön

En Etkili Aşk Duaları
En Etkili Aşk Duaları

emli olan doğru uygulanmasıdır. Adet kanı büyüsü yapımı için bez parçası ve çakıl taşı kullanımı yapılır. Bez parçasına ve çakıl taşına bir miktar adet kanı sürülür. Ardından temiz başka bir bez yardımı ile sarma işlemi yapılır. Bu işlem bittikten sonra gece yarısı akan suyun içine atılır. Bu uygulama denenmiş ve kesin çözümler sunan bir uygulamadır.

Vekf İle uygulama; bu işlem tuz ile yapılan bir işlemdir. Aşık edilmesi istenen kişiye benzer bir bebeğin içine tuz koyma usulü ile uygulanır. Kırmızı bir kumaş ile sarmalanan ve iç kısmına bir avuç kadar tuz koyulan bebeğe vefk bebeği ismi verilir. Bu bebek 17 gün boyunca büyü yaptıracak olan kişi tarafından taşınır.  Bu sayede aşık olunmasını istenen kişiye hoş gözükmeye başlanılır.

17 günlük sürenin bitmesi ile bebek yakılır. Bebeğin yakılmasından

tam olarak 4 gün sonra da aşık etme büyüsü yapılan uygulama ile devreye girer. Aşk vefki etkileri kısa süre içinde kendini gösterir. Bu uygulamayı yapacak olan medyumlar kesinlikle konusunda uzman olmalıdır. Çok etkili aşk duaları sayesinde işlemi yapan medyumlar kesin çözüme ulaşmanızı sağlar. En Etkili Aşk Duaları ya da kısa sürede aşık etme büyüsü kapsamında vefki doğru okumak ve vefki atlamadan okumak çok önemlidir.

Geri getirme büyüsü; geri getirme büyüsü de bu kapsamda kullanılır. Geri giden kişinin aşık olarak ve muhabbet ile gelmesi sağlanır. En Etkili Aşk Duaları  ile yapılan uygulama için giden kişinin bir eşyası gereklidir. Bu eşyanın uzun süre kullanılması ve o kişi tarafından çok sevilmesi önemlidir. Etkili aşk duaları uygulaması, eşyayı duman etme, su damlatma ve gözden çıkarma gibi birçok uygulama yapılacağı için yapan medyumlar konusunda uzman olmalıdır.

Aşık Etme Büyüsü ve Diğer Büyü Çeşitleri ve Tılsımlar

 

Canbar büyü uygulaması; bu uygulamada bir deri parçasının üzerine tılsımlı ve en etkili aşk duaları yazılır. Özellikle eski dönemlerde ceylan ve koyun derisi üzerine sık şekilde yapılmıştır. Deri parçasının üstüne daireler çizilir, erkek ile kadının adları bu çemberin iç kısmına yazılır.

Çemberin dış kısmına da anında etkisini gösterecek olan aşk duaları yazılır. Ayrıca belli başlı aşk vefki, tılsımlı sözler ve Esmaların yazımı da yapılır. Deri parçasının işlemleri bittikten sonra bir günlük yürüyüş mesafesi kadar uzak bir alana bırakılır. Bundan sonra o kişi yalnızlık çekmeye başlar ve size anında yönelir. Yapan medyumlar bu konuda uzman olmalıdır. Oldukça detaylı bir uygulamadır. Yapılan canbar büyüsü sık şekilde tercih edilir ve medyumlar tarafından uygulanır. Okunan aşk duaları etkili olduğu için anında etkisini göstermeye başlar.

 

mum-büyüsü
mum-büyüsü

Mum büyü uygulaması; yapılan bu işlem ile anında istediğiniz işlemin sonucunu görmeye başlayabilirsiniz. Yapım aşamaları eski dönem kurallarına dayanmaktadır. Kısaltılarak şekil verilen mumun üstüne erkek ve kadını simgeleyecek olan işaretler konulur. Bu işaretler sayesinde kadın ile erkeğin bir yürek olması sağlanır. Abdest alınır ve sessiz bir ortamda mum yakılır. Ardından mumun çevresinde dönülür, eski dönemin kutsal olan metinlerinden belli başlı ilahiler okunmaya başlanır.

 

Atılacak olan birkaç adım sonrasında durulur ve mumun sönmesi sağlanır. Bir ilahi daha okunur ve mumun yakılma işlemi tekrardan yapılır. Yapılacak olan bu uygulama ve ilahi okunma işlemi mum bitene kadar devam eder.

uygulaması uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Bundan dolayı seçili medyumlar tarafından uygulanması gerekmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. Benim bir arkadasim var erkek ama onun sevgilisi vardi ben onu cok seviyordum sora biz kava yaptik 1 yil olucaki konusmuyoruz oda sevgilisinden ayrilmis yakinlarda ben onu cok seviyorum uyudumda kalktimda onun ismini soyluyorum biz ikimize nasil buyu yapa bilirsizki benden ayrilmasin hep beni desteklesin benden baska gozu hic kimseyi gormesin

    • Konuyla ilgili etkili tılsımlar ile vefk hazırlıyorum büyü değildir. Rahmani işlemler arasında yer alır.Yaptırmak veya bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

  2. selamlar ben de vefk konusunda çok uzun süren araştırmalarım sonucunda bu siteyi en açıklayıcı bulabildim gerçekten vefk çeşitleri genel olarak yapımı oldukça zor olan işlemler arasında olmakta ve etkileri ömür boyu sürmekteymiş sağolsun siteden hocama ulaştım numarasını aldım aradım ve bana en açıklayıcı bir şekilde tüm detaylarını anlattı memnun kaldığımı söylemek istiyorum vefkler 15 veya 40 günler arasında oluyormuş ama benimki hocam bilgilerimi aldıktan 2 gün sonra etki göstermeye başladı asla dönmem yazmam diyen adam engelimi kaldırdı ve dönüş yaptı beklemiyordum açıkcası gerçekten esaslı bir medyum işin inceliklerini iyi bildiği kanısına vardım ve doğru tercih yaptığım için mutluyum şuan 29 günüm vefkte ve baya güzel etkileri oluyor umarım herkesin sorunları çözülür rabbim hocam gibi insanları bizlere vesile kılar iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir