0

En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri

En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri; Üzerinizde büyü varsa bunu hemen anlayamayabilirsiniz. Ancak büyünün birçok belirtisi vardır ve zamanla sizi ele geçirebilir. Bu nedenle üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız geç olmadan önlem almalısınız.

Büyünün Belirtileri

Cinler ve kötü ruhlar kullanılarak yüzyıllardan beri büyü adı verilen ritüeller yapılmaktadır. Bu ritüeller tarih boyunca bir çok farklı coğrafyada ve kültürde görülmüş hatta günümüzde de varlığını devam ettirmektedir. Büyü genellikle insanların bilinç altına etki ederek onları kontrol etmek amacıyla yapılır. Tarih boyunca büyülerle mekanların koruma altına alındığı veya insanların kontrol altına alındığı bilinmektedir.

Büyüler etkilerine göre halk arasında sınıflandırılmıştır. Bu ritüellerden en etkili olanları kara büyü sınıfındakilerdir. Papaz büyüsü bu ritüeller arasında en fazla uygulananları ve hızlı etki edenleridir. Ancak bu büyülerin ismi büyüde kullanılan süryanice kelimelerden gelmektedir. Kesinlikle din adamları büyü yapmaz.

Büyü insanlar üzerinde oldukça belirgin etkilere sahiptir. Kişinin bilinç altına etki edeceğinden davranış bozuklukları en sık görülen belirtileri arasındadır. Bunun dışında fiziksel belirtileri de vardır.

En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri
En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri

En sık görülen belirtisi ellerin kontrol edilememesidir. Büyü yapılan kişi ellerini kontrol edemez. Uyku bozuklukları da en sık görülen belirtiler arasındadır. Garip sesler ve çınlamalar işit

ilmesi de en sık görülen belirtilerdendir. Bir kişiye büyü yapılıp yapılmadığını anlamanın bir diğer yolu ise kişinin hayvanlarla ilişkisine bakmaktan geçer. Büyülenmiş kişiye hayvanlar garip tepkiler verir.

 

Büyü Bozma Yöntemleri ve Duaları

Sihir ve büyüde Kuran ayetleri en sık kullanılan ritüeller arasındadır. Büyüden kurtulmak için de yine Kuran ayetleri en etkili çözümdür. Doğru şekilde uygulanırsa kara büyü sınıfındaki büyüler dahi bu yolla çözülebilir. Ancak bazı büyüleri bozmak için dualar yeterli olmayabilir. Bu durumda yapımında uygulanan ritüellerin sondan başa doğru tekrar uygulanması gerekir. Bu işlemin işinin ehli bir medyum tarafından yapılması önemlidir. Çünkü yanlış bir uygulama sonucunda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bir çok büyüyü bozmada çok etkili bir yöntem olduğu bilinen bir diğer uygulama ise idrarla bozmadır. Bu işlem için kişinin kendi idrarını karıştırdığı bir miktar su ile banyo yapması gerekir.

 

Büyüyü bozabilmek için ne türde olduğunu bilmek önemlidir. Yanlış bir uygulama sonucu daha vahim sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Unutulmamalıdır ki bu işlemlerde hüddam adı verilen çok güçlü cinler kullanılmaktadır. Büyüyü bozacak kişinin bu cinleri yönetebilecek ilme sahip olması gereklidir.

Dualarla bu işlemler kolaylıkla bozulur. Ancak işlemlerin zorluğuna göre okunacak dualar farklılık göstermektedir. Bu nedenle bir dua uygulamasıyla istenilen sonucu alamadıysanız diğer yöntemleri de denemelisiniz. Bazen kişinin tam itikat ile uygulamayı yapamaması işlemin olumsuz sonuçlanmasına sebep olabilir. Okunacak dualardan önce abdest alınması ve iki rekat namaz kılınması da önemlidir. Bu duanın tesirini arttıracaktır.

Felak Suresi

Peygamberimize büyü yapıldığında indirilen ve şifa olan surelerden olan Felak suresi ile bir çok büyüden kurtulabilirsiniz. Uygulama için önce kıbleye dönülür. Ardından niyet edilir. Niyetin ardından ise bir euzü besmele çekilir ve 33 kez felak suresi okunur. Ardından büyü yapılan kişinin ismi telaffuz edilerek dua edilir ve 33 kez daha Felak suresi okunur.

Nas Suresi

Bu surede peygamber efendimize büyü yapıldığı sıralarda indirilen ve ona şifa olan surelerdendir. Bu uygulamada büyünün etkisinin kaybolduğu düşünülerek 77 kez Nas suresi okunur. Allah`ın izniyle kısa sürede etkisini gösterecektir ve büyüyü çözecektir.

Fatiha Suresi

Aynı Nas suresi uygulamasında olduğu gibi burada da büyünün etkisini yitirdiğini düşünmek esas kuraldır. Bu işlem sırasında tamamen konsantre olmak çok önemlidir. Tam itikat ve inançla yapıldığında bir çok büyüyü bozmada etkili olacaktır. Bu uygulamayı kendiniz için yapabileceğiniz gibi başkası adına da yapabilirsiniz. Kıbleye dönüp niyet ettikten sonra büyünün bozulacağını düşünerek 77 kez Fatiha suresini okumanız yeterli olacaktır.

En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri
En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri

Ayet-el Kürsi

Alemlere rahmet olarak indirilen bu surenin gizemi halen tam anlamıyla çözülememiştir. Bir çok derde deva olduğu bilinir. En etkili dualardan olan bu sure tam itikatla okunduğunda bir çok büyü ve sihri bozabilecek güçtedir. Bu uygulamada yine iki rekatlık hacet namazından sonra kıbleye dönülür ve kalpten niyet edilir. Ardından sırasıyla 7 besmele, 7 Ayet-el Kürsi ve yine 7 besmele, 7 Ayet-el Kürsi okunur. Ardından dua edilir. ve yine 7 besmele, 7 Ayet-el Kürsi ardından 7 besmele, 7 Ayet-el Kürsi okunur ve işlem sonlandırılır.

İnşirah Suresi

Bu uygulamada da yine kıbleye dönülür ve kalpten niyet edilir. Ardından 41 kez İnşirah suresi okunur. Bu uygulamada duayı içten edebilmek önemlidir. Allah`ın izniyle büyü bozulacaktır. Niyeti içtenlikle etmek en önemli esastır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir