0

En Etkili Geri Getirme Duası ve Büyüleri

Son zamanlarda çokça araştırılan En Etkili Geri Getirme Duaları ve Büyüleri, duaların yanı sıra büyülerle de desteklenmektedir. Kısa sürede sonuca ulaşan bu işlemlerle beraber sevdiğiniz kişiye tekrar kavuşabilir ve çok daha mutlu bir şekilde yaşamaya  devam edebilirsiniz.

En Etkili Geri Getirme Duası ve Büyüleri
En Etkili Geri Getirme Duası ve Büyüleri

En Etkili Geri Getirme Duası ve Büyüleri, çok kısa sürede sonuca ulaşabileceği gibi, bu dualara başvuran kişileri de huzura kavuşturabilmektedir.

Ayrılan sevgiliyi geri getirme duası olarak adlandırılan bu işlemlerde kısa sürede sonuca ulaşıldığı gözlemlenmiştir. Bazen sevgilinin eski bir fotoğrafıyla bazen de Allah’ın en güzel isimleriyle beraber işleme alınan geri getirme dualarında, üzüntü ve stresten uzak olmak ve bu duayı manevi anlamda istemek önemlidir.

İşlemin yapılışından önce deneyimli hocalar tarafından birçok hatırlatmada bulunulacak ve yapılması istenen şeyler talep edilecektir. Kalıcı ve etkili bir dua olduğu bilinen sevgiliyi geri getirme duasının detaylarına geçmeden önce,En Etkili Geri Getirme Duası ve Büyüleri yerine dua uygulamalarının çok daha sağlıklı olduğunu ve büyünün haram bir işlem olduğunu hatırlatmakta fayda var.

En Etkili Geri Getirme Duaları

Etkili geri getirme dualarından birincisi, sevdiğiniz kişinin fotoğrafı üzerinden yapılacak uygulamalardır. Eğer sevdiğinizi herhangi bir fotoğrafı elinizde bulunmuyorsa, onu resmeden bir resim de kullanılabilir. Bu resmi sizin kendi ellerinizle çizmeniz çok önemlidir. Profesyonel anlamda bir çalışmaya gerek duymadan beyaz bir kâğıt üzerine çizim yaparak hazırlıklara başlayabilirsiniz. Ayrıca resim yerine sevdiğiniz kişiyi temsil eden bir heykel de kullanabilirsiniz.

Geri gelmesini istediğiniz kişiyi temsil eden resmi ya da heykeli karşınıza koyarak 9 adet Esma-yı Hüsna okumanız gerekiyor. Bu hüsnalar Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Rahman, Ya Mennan, Ya Şedidel Batşi, Ya Vedud, Ya Cemil ve Ya Rahim’dir. Sıralaması konusunda hocalardan destek alabilirsiniz.

Sevgilinizin resmini ya da heykelini önünüze alarak 99 defa bu hüsnaların okunmasına başlamalısınız. Ayroca her ismin arkasından da 3 kez Asr suresini okumalısınız. Yani 99 defa 1 esma-yı hüsna ve ardından 3 kez Asr suresi.

Tüm esmalar bu şekilde okunduktan sonra tekrar Asr suresini okumalı ve sevdiğiniz kişinin fotoğrafına 7 defa üflemelisiniz. Daha sonra ise içinizdeki iyi niyeti de söyleyerek sabırla beklemeye başlayabilirsiniz.

Bir diğer etkili dua yönteminde ise Fatiha, İhlas, Nas ve Felak surelerinden desek alınmaktadır. Sevdiğiniz kişinin fotoğrafı üzerinde Fatiha suresini 3 defa okuyup üfledikten sonra sırayı bozmadan İhlas, Felak ve Nas surelerini 7 defa okuyarak fotoğrafa üflemeniz gerekiyor.

Bu işlemlerin ardından temsili resmin alt kısmına bir not bırakarak ilgili fotoğrafı 1 hafta süresince evinizin

En Etkili Geri Getirme Duası ve Büyüleri
En Etkili Geri Getirme Duası ve Büyüleri

duvarına asmalısınız. Bu fotoğrafı kimsenin görmemesi gerekiyor. Daha sonra ise sabırla beklemeye başlayabilirsiniz.

En Etkili Geri Getirme Büyüleri

En etkili geri getirme büyülerinde ayet-el kürsiden destek alınmaktadır. Eğer sevdiğiniz kişiye ulaşmak istiyorsanız ya da onu kaybetmekten korkuyorsanız büyüye başvurabilirsiniz ancak büyünün Allah tarafından haram kılındığını unutmayınız.

Hazırlanacak olan tılsımlardan sonra muska olarak size verilecek vefki, sevdiğiniz kişinin kapı eşiğine bırakmanız gerekiyor. Bu sürecin biraz uzun olduğunu da söyleyebiliriz. Çünkü geri getirme büyülerinde bir takım sembollerden yararlanılmaktadır. Ayrıca sevdiğiniz kişiyle ilgili bazı bilgiler de sizden istenmektedir.

En etkili geri getirme büyüleri, yaklaşık olarak 72 saatte kendini gösterebilmektedir. Denenmiş olan büyüleri araştırarak başvurabilirsiniz ancak her büyünün olumlu sonuçlanacağına dair kesin bir ibare bulunmaz. Bu yüzden büyünün türü ne olursa olsun, başvurmadan önce sonuçlarını öğrenmenizde fayda var.

Büyüyü yapmak da oldukça zordur. Bu yüzden deneyimli ve uzun süredir bu işle uğraşan medyumlardan destek almalısınız. Ayrıca büyünün yapımı kadar bozulması da son derece zorlu bir süreci beraberinde getirebilir. Bu yüzden sevdiğiniz kişinin her anlamda etkilenebileceğini ve hatta zarar görebileceğini unutmamanız gerekir. Daha çok terk edilme durumlarında başvurulan bu büyünün çok farklı metotları vardır ve her biri kişiye özeldir.

Bağlama Büyüsü ve Sonuçları

Kara büyüler grubundan olan ve güçlü işlemlerden biri olan Bağlama Büyüsü çok eski tarihlerden bu yana uygulanmaktadır ve işe yaradığı bilinmektedir. Okunacak tılsımlar ve zikirler doğru ve eksiksiz yerine getirildiğinde bu Bağlama Büyüsü nün tutma olasılığı oldukça yüksektir. Ancak her Bağlama Büyüsü nde olduğu gibi dikkat edilmesi gereken noktaları vardır. Büyünün ritüellerini eksiksiz ve sırasıyla yerine getirmek esas kuraldır.

Şimdi bu Bağlama Büyüsü nasıl yapıldığına bir göz atalım. Öncelikle her büyüde olduğu gibi temin etmeniz gereken bazı malzemeler vardır.

Bunlardan ilki kendinizin ve kendinize bağlamak istediğiniz kişinin resmi veya fotoğrafıdır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta her ikisinin de resim veya fotoğraf olmasıdır.

Bunlar dışında üzerine \”Ya Mülaki\” yazacağınız ve büyünün yapımında baştan sona yararlanacağınız bir adet kağıttır. Son olarak da bir bardak herhangi bir hayvanın sütünü temin ettikten sonra işleme başlayabilirsiniz.

Malzemeleri temin ettikten sonra işleme fotoğraf veya resimlerin üzerine elinizdeki kağıttan okumak suretiyle 41 defa \”ya mülaki\” okuyarak başlamalısınız. Ardından aşağıdaki tılsımı 3 kez okumalısınız.

\”Ya mülaki tabirinin birleştirici ve bağlayıcı gücü ve etkisi adına bu iki resimde bulunan iki kişinin birbirine bağlanmasını bütün ulvi ve süfli varlıklardan talep ediyorum. Tüm kudretli ve kavi mahlukların ve hüddamların bu iki varlığı birbirine bağlamasını talep ediyorum.\”

Ardından aşağıdaki yazıyı aynen kağıda yazmalısınız.

resim-1737

Ardından iki resmide hiç kimsenin görmeyeceği bir duvara asmalısınız. Astığınız yerde bu resimler iki hafta boyunca kalmalı ve bu süre zarfında resimlere kimse müdahale etmemeli.

Ardından son işleme geçebilirsiniz. Bir bardak süte 41 defa kağıttan okuyarak \”ya mülaki\” okumalısınız. Ardından bir yudum almalı ve her yudumda 7 kez aynı ismi tekrarlamalısınız. Bu şekilde sütü bitirdiğinizde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu Bağlama Büyüsü nün öyle etkilidir ki en geç 72 saat içinde etkisini görmeye başlayabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir