Büyüler

En Etkili Lanet Büyüsü

En Etkili Lanet Büyüsü Yapılışı

Lanet Büyüsü Nedir?

İnsanların çeşitli nedenlere bağlı olarak birilerinin davranışlarını etkilemek amacıyla yapmak istedikleri lanet büyüsünün yapılış yöntemleri

İnsanların ruh hallerinde değişiklik yapmak, onu normal yapacağı hareketlerin dışında hareket etmesini sağlayarak kendisini tanımayacak hale getirmek, uykusunun huzursuz olması ve buna bağlı olarak uyku esnasında sıçramasına neden olmak gibi durumlar yaşatmak için yapılabilecek büyü çeşidine lanet büyüsü adı verilmektedir.

En Etkili Lanet Büyüsü 300x300 - En Etkili Lanet Büyüsü
En Etkili Lanet Büyüsü

Lanet ile büyü yapılan kişinin sonrasında uyku esnasında korkunç rüyalar gördüğüne, korkunç rüyaların haricinde rüyasında sıkça anlamsız bir şekilde kedi, köpek gibi hayvanları gördüğüne inanılmaktadır. Ayrıca büyüye inanıp bunu uygulayan kişilerin başarılı olmaları durumunda büyünün yapıldığı kişide herhangi bir rahatsızlıkları olmamasına rağmen kalp ve midelerinde, göğüs kafeslerinde ağrılar ve ağırlıklar oluştuğu da düşünülmektedir, tüm bunların haricinde lanet büyüsü yapıldığında inanışa göre insanlarda;

  • Aşırı stres, aşırı yorgunluk
  • Saç bölgesindeki kıllarda elektiriklenmeler
  • Ense bölgesinde rahatsızlık olmamasına rağmen ağrılar
  • Ayak tabanlarında ağrı
  • Göz bölgesinde ağrı
  • Kişinin kendi gölgesinin kendisini izlediğine dair korkular

oluştuğu da düşünülmektedir. Lanet büyüsündeki inanışa göre ufak semptomlarla başlayan belirtiler kişinin aşırı etkilenmesi ve sonrasında buna müdahale edilmesinde geç kalınması nedeniyle akli denge bozuklukları, sinir bozuklukları dahi görülebilmektedir.

Lanet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Farklı yörelere ve inanışlara ait lanet büyüleri var olsalar da biz güvenilir olduğunu düşündüğümüz kaynaklardan derlediğimiz en etkili lanet büyüsü yapılışı hakkında bilgi vereceğiz.

medyum yasin 728x90 1 - En Etkili Lanet Büyüsü

Et etkili lanet büyüsü yapılışı için; sicim ip olarak adlandırılan ip çeşidine, vücudu simgeleyen bez oyuncak olarak adlandırabileceğimiz bir nesneye, İspanyol yosununa incir, iğde veya nar ağaçlarının hangisinin dalının temini kolaysa ondan 2 adet dal, iğne, iplik, 2 adet boncuk veya düğme, bunların sarılabileceği boyutta kumaşa ihtiyaç duyulmaktadır.

Bahsettiğimiz malzemelerle inanışa göre farklı büyüler yapılıyor olsa da kumaş olarak bahsettiğimiz ürünün siyah olarak tercih edilmesi inanışa göre ölümü ve laneti simgeleyen büyünün yapılmasına imkan tanıyor. Bez bebek olarak bahsettiğimiz ürünün ve dallar birbirine konumlandırılarak siyah renkte sicimle sabitlenmelidir.

Bez bebeğin iki kolunun sabitlenmesi sonrasında üzerine İspanyol yosunu sarılmalıdır. Son olarak siyah renkte kumaş vücut iskeletini tamamen kapatacak şekilde sarılmalıdır. Bez vücudun tamamen siyah kumaşla sarılmasının sebebi koymuş olduğumuz yosunların dökülmesinin engellenmesidir.

Okumalısın  Papaz Büyüsünün Etkileri,Belirtileri

Bu nedenle bez vücuda yerleştirildikten sonra iğne ve iplik yardımıyla dikilmelidir. Bez bebeğin kafasına bahsettiğimiz boncuk veya düğmenin sizin seçiminiz hangisiyse dikilmesi ve sonrasında bebeğin kafasındaki ağız ve burun bölgesinin belirlenmesi gerekmektedir.

Benzer konu olarak Eşi Eve Bağlama Duası konusuna bakabilirsiniz.

Etiketler

[quform id="1" name="Beni Arayın"]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı