1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Erkeği Bağlama Büyüsü


4

 

Erkeği Bağlama Büyüsü için Yapılan Büyüler

Erkeg Bagama Büyüsü
Erkeg Bagama Büyüsü

adet kanı büyüsüBir erkeği kendine bağlamak için birbirinden farklı büyü yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en etkili olanlarını tercih ederek, sevdiğiniz erkeği bir ömür boyu kendinize bağlayabilirsiniz.

Günümüzde etkili bir şekilde başvurulan erkeği bağlama büyüleri çok çeşitlidir. Daha çok erkeği kendine bağlamak için tercih edilen bu büyülerde, eşler ya da sevgililer arasında ayrılma tehlikesiyle karşılaşıldığında yapılır ve zamanla sorunlu ilişkiler düzelmeye başlar.

Sürekli sorunlu olan ilişkilerde erkeği bağlama büyüsü etkili olmayabilir ancak yine de bağlama büyülerine başvuran kişilerin sayısında sürekli bir artış yaşanmaktadır. En çok kullanılan bağlama büyüleri, deneyimli medyumlar ve bu konuda uzman olan hocalar tarafından yapılabilmektedir. Bu büyüler arasında en etkili olanı ise adet kanı büyüsü, domuz derisi ile yapılan bağlama büyüsü ve evli eşler için başvurulan bağlama tılsımlarıdır. Şimdi bu büyülerin nasıl yapıldığını ve sonuçlarının neler olduğunu sizlerle paylaşıyor olacağız.

Adet Kanı ile Bağlama Büyüsü

Adet kanı içirilerek yapılan adet kanı büyüsü, daha çok kadınların başvurduğu yöntemler arasındadır.

Adet kanının erkeğe belirli dönemlerde içirilerek ya da bir şekere damlatılarak yedirilmesiyle yapılan bu büyü fazlasıyla tesirlidir ve erkeği kendine bağlar. Bu büyüler den yararlanmak için öncelikle profesyonel bir medyumdan destek almak gerekir. Çünkü son derece şiddetli bir büyüdür ve adet kanı üzerine okunacak ayetlerle yapıldığı için manevi anlamda büyük sorunlara da neden olabilir.

Kadınlar adet kanlarını bir çaya veya kahveye damlatarak, bağlamak istediği kişiye içirebilir. Ancak adet kanız üzerine okunacak ayet ve duaların eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir.

Adet kanı büyüsü birkaç hafta sonra etkisini gösterecektir. Bu süreçte büyüye maruz kalan kişi, büyüyü yapan kişiyle sürekli yan yana olmak isteyecek ve onun sözünden dışarı çıkmayacaktır. Ayrıca ne olursa olsun eşinden soğumayacak olan erkekler, hiçbir şekilde ayrılık veya boşanma gibi kelimeleri sarf etmeyecek ve büyüyü yapan kişiyle ölene kadar beraber olacaktır.

Büyüler bozulmadığı sürece etkisini ömür boyu korur. Ancak tüm büyülerde olduğu gibi adet kanı bağlama büyüsünde de yaparken veya bozmaya çalışırken geri dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşılabilir. Aynı şekilde erkeği soğutma büyüsü de buna benzer yöntemlerle yapılabilir.

Etkili Bağlama Büyüsü

Kısa sürede sonuç getirecek ve farklı yöntemlerle başvurulan bağlama büyüleri de bulunmaktadır. Bağlanması istenen kişinin temsili resmi üzerinde yapılacak bir takım işlemlerle beraber bağlama yapılabilir. Ayrıca bağlanması istenen kişini resmi bulunamıyorsa, o kişiyi temsilen farklı bir resim de kullanılabilir.

Bağlama büyüsünde ilk olarak üstünde ‘Ya mülaki’ yazılı bir kâğıda ihtiyaç vardır. Daha sonra bir su bardağı süt ve 1 adet beyaz kâğıt kullanılacaktır.

Malzemeler tedarik edildikten sonra ilk önce temsili resimleri yan yan koyarak bu resimler üzerine 41 kez ‘Ya Mülaki’ okunmalıdır. Ayrıca bu kelimeyi, kendinizin yazdığı kâğıda bakarak okumanız gerekiyor. 31 defa bu tabir okunduktan sonra medyumun sizlerle paylaşacağı tılsımları da 3 defa önünüzde yer alan temsili resimlere okumanız gerekiyor.

Bu işlemlerin ardından boş ve beyaz olarak hazırlanan kâğıda yazılan vefklerle beraber bu 2 resmi bir duvara

Erkeği Bağlama Büyüsü
Erkeği Bağlama Büyüsü

asmalısınız. Duvara resimleri asarken de yine medyumun sizlerle paylaşacağı tılsımları okumanız gerekecektir.

Büyünün son aşamasında ise ‘Ya Mülaki’ yazılan kâğıt ile 1 bardak sütü birbirine bağlamak için, süt doğu bardağa da 41 kez bu tabir okunmalı ve içinizden büyünün niyetini geçirmelisiniz. Ardından bir yudum süt içerek her yudumda 7 kez aynı tabir okunmalıdır. Süt bitene kadar bu şekilde işleme devam edilir. Bardaktaki süt bittiği zaman ise bağlama büyüsü tamamlanmış olacak ve kısa sürede büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bağlama büyüleri çok farklı şekillerle yapılabilir. Ancak sizlerle paylaştığımız bu iki yöntem, günümüzde tercih edilen en etkili uygulamalardır.

Tüm bu süreçlerde, amacı ne olursa olsun her tür büyünün haram kılındığını ve hiçbir şekilde affının olmadığını da unutmamalısınız.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. kuzenim bize hiç uygun olmayan bir kıza aşık oldu ama o kıza bağlanıcak biri değil bize göre değil ne dersek kızdan vaz geçmiyor aşk değil bu büyü olduğunu düşünüyoruz büyüyü nasıl bozabiliriz?

  2. Birini çok seviyorum ama o pek karşılık vermiyor kısacası bir dediği bir dediğini tutmuyor onunda beni sevmesi için ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir