6

Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri

Erkeği Kendine Aşık Etme ,Ayrıldığınız eşiniz, sevgiliniz ya da nişanlınızı yeniden kazanmak o kişi etkilemek ve size bağlanmasını sağlamak için dua okuyabilir ve büyüden yararlanabilirsiniz.

Erkeği Kendine Aşık Etme
Erkeği Kendine Aşık Etme

Her kadın sevdiği erkeğin kendisine ilgi göstermesini ve ona bağlanmasını ister. Çiftler arasında yaşanan soğuklukların ortadan kalkması, aralarındaki muhabbetin daha sıcak olmasını sağlamak için doğru şekilde davranmak önemlidir.

Erkeği Kendine Aşık Etme sini sağlamak ya da ayrılığınız sevgilinizin geri dönmesini sağlamak için doğru davranışları yaparak o kişi etkileyebilirsiniz. Ayrıca dua ve esmalardan yararlanarak hayat arkadaşınızın da size ömür boyu bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Erkeği Kendine Aşık Etmenin en temel kuralı ona içten davranmaktır. Yapmacık hareketler sizden soğumasına neden olacağını unutmayın. Kim olursa olsun insanlar neşeli ve pozitif enerji yayan kişilerden çok fazla etkilenir. Siz de sevdiğiniz erkeği etkilemek için her zaman pozitif düşünün, olumlu ve yapıcı cümleler kullanın.

Neşeli davranışınız onu n dikkatini çekecek ve sizden etkilenecektir. Somurtkan ve sürekli bir şeylerden şikayet eden kadınlar erkeklere soğuk ve itici gelir. Bu nedenle içten ve samimi bir gülüş ile ona merhaba diyebilirsiniz. Abartmadan sessiz kibar bir gülümseme bir bayanın en güzel süsüdür. Bu nedenle güler yüzlü ve neşeli olmak en önemli silahınız olmalıdır.

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri

 

Gülümsemek, pozitif ve neşeli olmanın dışında sevdiğiniz erkeği etkilemek için yapacağınız şeylerden birisi de göz teması kurmaktır. 2 dakika aralıksız olarak göz temasının kurulması erkekleri etkilediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Konuşurken gözlerinin içine bakın. Başka tarafa bakmanız gerektiğinde ani ve keskin hareketler yapmadan yavaşça yönünüzü değiştirebilirsiniz.

Konuşurken yumuşak bir ses tonu ile konuşmak erkekleri etkiler. Konuşurken aranızdaki mesafeyi azaltın. Gerekli olduğunda eline y ada koluna hafif dokunuşlarda bulunarak sizden etkilenmesini sağlayın. Ancak ilginizi aşırı derecede belli etmekten kaçının. Erkekler kendine güvenen, güçlü ve bakımlı kadınlardan hoşlanır. Mümkün olduğunca uyumlu olmaya çalışın.

Sevdiğin Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz kişi uzakta ise onunla iletişim kurma ya da görebilme ihtimaliniz yoksa dua ederek onu kendinize çekebilirsiniz. Sevdiğiniz erkeğin sizin aşkınıza karşılık vermesi için öncelikle niyet edilir. O kişinin ve kendi isminizi söyleyerek niyetinizi edin. 41 tane nohut alın. Her gün bir tane Tebbet süresini okuduktan sonra nohudu ateşe ya da suya atın. 41. Günden sonra o kişinin size ilgisini görebilirsiniz.

Ayrıldığınız eşiniz, nişanlınız ya da sevgilinizin size geri dönmesi için 3 tövbe duası okunur. Vakıa süresinin 37. Ayeti her gün 41 kez okunur. 21 gün sonunda dua kabul olur ve size olan etkisini gösterir.

Fotoğraf İle Erkeği Kendine Aşık Etmek İçin Okunacak Dualar

Denenmiş ve oldukça etkili yöntemlerden birisi fotoğrafa bakarak dua edilmesidir. Özellikle sevdiğiniz kişi görebilme ihtimali olmayan kişilerin yapabileceği bir tekniktir. Önce abdest alınır. İki rekat namaz kılınır. Tövbe duası, Fatiha, ihlas, Nas, Felak duaları okunur. Sonra o kişinin adı söylenerek niyet edilir. O kişinin fotoğrafına bakarak 1000 kez Ya Habib esması zikredilir.

Erkeği Kendine Aşık Etmek İçin Kolay Büyü Tarifleri

Mum Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme
Erkeği Kendine Aşık Etme

Mum büyüsü Bekar kişiler sevdiği erkeği kendisine bağlamak, kısmetinin açılmasını sağlamak ve evlenmek amacıyla niyet edecekleri mum büyün için beyaz renkte mum kullanmalıdır. Evli kişiler erkeğin evine ve eşine bağlanmasını sağlamak, cinselliğin artması ve ilişkinin güçlenmesini sağlamak için kırmızı renkte mum kullanır. Bir kabın içine konulan mum ocakta eritilir.

Yeşil renkte bir bez kare şeklinde kesilir. Üzerine eriyen balmumunu döküp ay ışığı gören bir yerde 3 gece bekletin. Kuruyan balmumu üzerine sevdiğiniz kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve niyetiniz yazılır. Beze sarılan bal mumunu o kişinin evinin yakınına ya da yolunun üzerinde bir yere gömülür. Oldukça etkili olan bu mum büyüsü sonrasında sevdiğiniz kişi size bir ömür bağlı kalır.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

 1. 3 sene önce

  Yasin hoca ilim sahibi gerçekten etkili duaları bana vesile oldu ve celb ile sevdiğim adama kavuştum kesinlikle öneririm çok başarılı dürüst hocalardan

 2. 3 sene önce

  sevdiğimin donmesi için başvurdum yasin hoca vefki sayesinde başarılı bir dua yaptı çok memnun kaldım

 3. İşlerinde gayet iyiler. Biz böyle mi ikna oluyormuşuz?

 4. 3 sene önce

  Çok yararlıydı teşekkürler yapımcılara kendimi aşık ettim ve evlenmeyi düşünüyoruz yakında mükkemel bir sevgilim var sizin sayenizde oldu 1000 kere teşekkür ederim burdaki herşey doğru

 5. Sürekli takip ediyorum burayı bir kaç arkadaşıma önerdim onlar da denedigini ve sevdikleri erkeklerin onlara karşı daha ilgili davrandıklarını söylediler hayret ettim en kısa surede bende denemek istiyorum. Teşekkürler

 6. Deliler gibi sevdiğim birisi vardı. Ama beni farketmiyordu bile. Yasin hocama durumu izah ettim. 10 gün boyunca okumam için dua yazdı. Daha 6. günde etkisini gösterdi ve o kişi bana çıkma teklif etti. Şaka gibi ama gerçek. Allah binlerce kez razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir