1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüleri

Eşe Düşkünlük Büyüsü Nedir? 2022


0

Eşe düşkünlük büyüsü Bağlama büyüleri arasında yer alan ve çiftlerin arasındaki muhabbeti güçlendirmek için kullanılan bir büyüdür. Zaman zaman eşler arasında belli sıkıntılar yaşanabilir. Elbette ki öncelik çözülemeyecek sorunlar için evlilik terapistlerinden destek almaktır. Ancak durum işin içinden çıkılamayacak kadar kötüyse ve taraflardan biri evliliğin sürmesi konusunda ısrarcıysa son çare olarak en etkili eşe düşkünlük büyüsü devreye girer. Büyüyü kendi başınıza yapma şansınız kesinlikle yoktur. Büyü yapılırken öteki alemden varlıklarla iletişime geçilmesi gerekecektir. Bu nedenle ilmi kuvvetli bir hocayla çalışılmalı; işleme başlatmadan güvenilirliği noktasından emin olunmalıdır. Aksi taktirde zamanınız da harcadığınız para da boşa gidebilir.

 

Bu Büyü Nasıl Yapılır?

Çok etkili eşe düşkünlük büyüsü yapılışı diğer bağlama büyüleri ile benzerlik gösterir. Kadın ya da erkeğin yaptırabileceği büyünün yapılışını kısaca anlatalım:

 • Çiftin mümkünse beraber çekilmiş bir fotoğrafı gerekir. Okunacak dualar, çizilecek semboller için bu faktör önemlidir.
 • Büyü yapılacak kişinin saçı, tırnağı gibi malzemelerin yanında kişisel eşyaları da gerekir. Büyü tutma ve etkinin güçlü olmasında özellikle kişisel eşya büyük rol oynar.
 • Hoca büyüyü yaparken karanlık bir ortamdan yararlanır. Öteki alemdeki varlıklar karanlık ortamlara geldiğinden bu mecburidir.
 • Ortamı uygun hale getirmek için aynalar ve mumlardan yararlanılır. Bunun yanında büyüde kullanılacak uygulamaya göre kâğıda, yere ya da kişisel eşyaya semboller çizilebilir.
 • İlim sahibi hoca bazı durumlarda okumaları sadece kendisi yaparken bazı durumlarda büyü yaptıran kişiye de dualar ya da tılsımlı sözcükler verebilir. Verilen dua ya da sözler harf hatası yapılmadan verilen sıraya uygun olarak okunmalıdır.
 • İşleme başlamadan medyuma olay örgüsü atlanmadan anlatılmalıdır. Bu durum büyünün tutma sürecinden tutun etkisine kadar farklılık yaşanmasını sağlar.

Bu Büyünün Belirtileri

Çok etkili eşe düşkünlük büyüsü belirtileri yine bağlama büyüsüne yakın belirtiler görmek mümkündür. Yine de sevgili ile eş arasında belli farklar olacaktır.

 • Büyü etkisindeki eş kendini karı/kocasına daha yakın hissetmeye başlar. Tartışmalar azalır. Evdeki gergin ortam büyü tutmaya başladığı andan itibaren yavaş yavaş kaybolur.
 • Büyü etkisindeki kişinin eşine olan sevgisi eskiye oranla çok daha fazladır. Onun üzülmemesi, incinmemesi için her yolu dener.
 • Eş evde fazla durmuyorsa büyü etkisindeyken sürekli olarak karşı tarafın yanında olmak isteyeceğinden dışarı çıkmak istemez. Çıkacaksa eşi olmadan dışarda kalmaktan sıkılacağı için beraber farklı aktiviteler oluşturmaya çalışır.
 • Ufak çaplı halsizlik ve baş ağrıları görülebilir. Ancak korkulacak kadar ciddi yan etkileri yoktur.
 • Eşin hayatında biri varsa büyü sonrası tamamen aradan çekilmek zorunda kalır.
Eşe Düşkünlük Büyüsü
Eşe Düşkünlük Büyüsü

Eşe Düşkünlük Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Eşe düşkünlük büyüsü ne kadar sürede tutar sorusunun cevabı için öncelikle hangi uygulamanın yapılacağına bakmak gerekir. Her uygulamadaki tutma süreci birbirinden farklıdır. Tabi olay örgüsü de tutma sürecini etkiler. Eğer çalıştığınız hoca işinde gerçekten iyi ve yeterli ilmi bilgiye sahipse size aşağı yukarı bir süre verecektir. Yapılan çalışma sonunda büyü onun verdiği süre içerisinde etki etmeye başlar. Bu aşamada tek yapılması gereken sabırla beklemektir.

Bu Büyüyü Yaptırmak Günah mı?

Elbette her büyü olduğu gibi eşe düşkünlük büyüsü de günahtır. Zaten bu nedenle her şey denenmeli; en son çare olarak büyü tercih edilmelidir. Büyü tercih eden kişi günahını bilerek bu işe girmek zorundadır.

Eşe Düşkünlük Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşe düşkünlük büyüsü bozumu için hoca desteği alınmalıdır. Eğer bazı eşler bu büyüyü eşini zor durumda bırakmak; ailesinden ayırmak için de yaptırabilir. Büyü etkisindeki kişi karşı tarafa hayır diyemeyeceğinden bozulması gereken durumlarda zaman kaybedilmemelidir. Ancak bunu yaptırmak tahmin edeceğiniz gibi çok zor bir süreç gerektirir. Büyünün etkisindeki eş etkili eşe düşkünlük büyüsü konusunda rahatsızlık duymaz. Öyle ki bu durum onu memnun bile edecektir. Bu nedenle de yaşadığı huzurdan vazgeçmemek için ne gerekiyorsa yapar. Büyüyü bozdurma çalışmalarına başlayana kadar zorlansanız da büyüyü bozdurmaya ikna ettiğiniz andan itibaren süreç çok daha kolaydır.

Eşe düşkünlük, bağlama, aşık etme gibi pek çok büyüde ilmi bilgisi yüksek; yaptığı büyülerde yüzde yüz garanti veren Yasin hocamıza başvurabilirsiniz. Sizin derdinizi en az sizin kadar önemseyen güvenilir medyum hocamız sorununuza en kısa sürede çözüm bulmak için elinden geleni yapacaktır. Kendisiyle ilgili daha detaylı bilgi için internet sitesinden yararlanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir