1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Eşek Dili Büyüsü


0

Eşek Dili Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Eşek dili büyüsü ağız dili bağlama büyüsü olarak da bilinir. Özellikle kadınların eşlerine ve sevgililerine kendi sözlerini dinletmek hedefinden yapılır.

Eşek Dili Büyüsü
Eşek Dili Büyüsü

Eşek dili büyüsü nedir, ağız dili bağlama büyüsü olarak da bilinir. Özellikle kadınların eşlerine kendi sözlerini dinletmek amacı ile yapılır.

Eşek dili büyüsü uygulamasında eşek dilini kadınlar kocalarına yemekleri ile birlikte yedirirler. Bu uygulamadan sonra kocalar eşlerinin sözlerini dinler, sesini çıkarmaz, dediklerinden çıkmaz ve susarlar.

Eşek dili büyüleri nasıl yapılır, belli başlı vefk ile dualar kullanılarak büyü yapılır. Bu büyüyü medyumlara gitmeden yapma imkânı bulunmaktadır.

Eşlerinizi kontrolünüz altında tutmak, başka kadınlara bakmasını önlemek, sizi aldatmasını önlemek, davranış ve düşüncelerini dizginlemek adına yapılır. Büyü yapmak için Tere Keyf suresini okuduğunuz eşek dilini haşlamanız gerekir.

Sonrasında bunu ekmeğin üzerine sürmeli ve kocanıza yedirmelisiniz.  Yemesinin ardından kısa bir süre sonra da büyü gerekli olan tesirini göstermeye başlayacaktır. Bu tesirin altına giren kişi kısa süre içinde büyünün etkisi ile her dediğinizi dinlemeye ve yapmaya başlar. Bu sayede emrinize amade bir insan meydana çıkacaktır.

Özellikle aldatılan bayanlar tarafından tercih edilir. Koca bağlama büyüleri arasında yer alır. Bu sayede koca başka bir kadına ilgi duymayacak, aklından geçirse bile başkası ile beraber olmaz.

Eşek Dili Büyüsü  Nasıl Bozulur?

Bozum işlemi eziyetli ve zahmetli bir iştir. Büyülerin bozulması için deneyim ve bilgi gerekir. Büyünün bozulması için en tesirli yol Kuran Surelerinde okuma yapmaktır. Sureleri doğru şekilde ve içten okuduğunuz zaman bozulması konusunda etki sağlayacaktır.

Eşek Dili Büyüsü
Eşek Dili Büyüsü

Bu etkiyi yaşamak ve büyüden kurtulmak adına kesinlikle büyünün ne büyüsü olduğunu bilerek hareket etmek gerekir.

Kuranda var olan sureler içinde eşek dili büyüsünün bozulması sağlayacak olan dua ve ayetler bulunur. Büyünün bozulması için aşağıda bulunan işlemleri uygulayabilirsiniz.

  • Bir bardak suyun içine Felak, Nas, İhlas-ı Şerif ve Ayet-el Kürsi sureleri okunur. Sonra üç yudum içilir ve geri kalan su banyo suyuna eklenerek gusül edilir.
  • Sabah ve akşam Bakara Suresinin baş kısmından 4 tane ayet ve Ayet-el Kürsi, Ayet-el Kürsiden sonraki iki ayeti ile Bakara suresinin sonundaki 3 ayeti okursa bozulma işlemi gerçekleşir.
  • 7 Nas, 7 Felak, 7 İhlâs-ı şerif, 7 Kafirun suresi, 7 Ayet-el Kürsi ve 7 Fatiha hastanın üstüne okunur ve tuza üflenir. Sonra tuz suyun içinde eritilir ve içilir.
  • 3 kez Salâvatı Şerif getirilir. Arkasından 7 Nas, 7 Felak, 7 İhlâs-ı şerif, 7 Kafirun suresi, 7 Ayet-el Kürsi ve 7 Fatiha maruz kalan kişinin üzerine doğru okunur.
  • 25 defa Estağfurullah çekilir. Sonucusunda gelindiğinde etübü ileyh’e kadar okunur ve 7 Kez Fatiha-ı şerife, 11 Kez İhlâs ve 33 Kez “ALLAHÜMME SALLİ VE SELLİM ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED” okunur. Okunan dua ve ayetler Peygamber Efendimizin, Eshab-ı kiramın ve Evliyaların ruhlarına, sonrasında Silsile-i Aliyye’ nin ruhlarına hediye edilmelidir. Bunların içten samimi ve en güzel dilekler ile okunması önemlidir.

Yorum Yap